Как да подходя и да си я върна

  • 7 021
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 468
Ако някой скъса с мен, просто е дотам, дори не бих му отговорила.

# 31
  • Мнения: 15 226
Тръпката изчезна = огледах се за други жени, ама никоя не ми пусна.

При тази даже не се и опитвай да се връщаш, на нея на 42 ù е ясно точно за каква тръпка иде реч.

Последна редакция: пт, 12 май 2023, 19:53 от Нарцùса

# 32
  • Мнения: 1 254
Какво би си помислила, че си несериозен и незрял, че не може да разчита на теб за бъдеще. Че си си походил и търсиш лесното или, че не са ти вързали. На тези години хората не се разделят заради временна липса на тръпка, при положение, че сексуални контакти сте имали, доколкото разбирам. Грешките се осъзнават веднага, ако има чувства към човека. Ти явно нямаш, след като няколко месеца не си се обадил, извинил и т. н. Сега върна ли ти се тръпката???

П. С. Аз не бих те приела, бих била с много лоши чувства даже към теб - че си ми загубил времето на тази възраст с простотии, особено пък, ако ми звъннеш след месеци с не точна концепция какво искаш и защо изобщо се обаждаш, освен за сигурен секс.
Но познавам двойки, които са приели блудните си партньори - след напускания, колебания, изневери и детски истории. Нооо с друго вече отношение съгрешилия или искащия прошка. Въртиш се на пета от тук нататък. Ти готов ли си на това?

# 33
  • Мнения: 1 912
Искала е дори да имаме общо дете и това ми го говореше буквално месец или два преди да се разделим... Не съм идеален, но с нея сякаш се разбирахме много добре и ми е казвала, че не е имала по-дълбоки отношения с някого и в погледа и виждах тази топлина и обич, каквито не съм виждал никъде другаде...
Един мъж, който не обича една жена, но му липсва това, че тя го обича. Не виждам да му липсва самата тя, а това, което му е давала.
Абуто е много прав в случая.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 932
Не съм много запозната с вашата история, но жената е на 42, искала е дете. Според мен с оглед годините и желанието и за дете, ще се съгласи да се съберете, ако и кажеш, че си съгласен за дете и наистина го мислиш.

Поставям се на нейно място, на 42 , иска вече спешно дете, едва ли има време да тръгва да търси нов мъж, който спешно ще влезе в положение да прави деца. По- скоро ще склони да се прибере при теб, ако алтернативата е да остане без деца. Пък след това колко ще изкарате е друга тема.

# 35
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 775
Липсва му някой да го обича май по принцип, а изглежда липсва и смелостта да завърже нови познанства, но пък може като потренира из интернета да чати непринудено да се улесни начинанието Hug Дар словото би било от голяма полза, досегашните постове не са в полза на автора. Ако човек е приятен събеседник това сваля първата бариера поне, а вече като започнеш разговор нататък е по-лесно.

# 36
  • INFJ
  • Мнения: 9 619
Щом е искала да имат "общо" дете, вероятно има поне едно, което не е общо.

# 37
  • Мнения: 582
Аз ако съм на нейно място, няма да ти вдигна дори. Тя какво ще направи, няма как да знаем.

Връщала съм се при бивш, но през тинейджърските си години. Тогава е по-оправдано това поведение. Вече не бих се и замислила да го направя.

Но това съм аз, тя как би постъпила е друг въпрос. Докато не опиташ, няма да разбереш.

# 38
  • Мнения: 9 021
Не съм много запозната с вашата история, но жената е на 42, искала е дете. Според мен с оглед годините и желанието и за дете, ще се съгласи да се съберете, ако и кажеш, че си съгласен за дете и наистина го мислиш.

Поставям се на нейно място, на 42 , иска вече спешно дете, едва ли има време да тръгва да търси нов мъж, който спешно ще влезе в положение да прави деца. По- скоро ще склони да се прибере при теб, ако алтернативата е да остане без деца. Пък след това колко ще изкарате е друга тема.
Страхотни съвети, няма що.
Да й казва, че иска дете - колко наистина да го мисли, като го вълнува дали е правила секс с друг? Жената може да не е толкова отчаяна, не го е търсила изобщо, все пак.

# 39
  • Мнения: 789
Много голям шанс имате, щом я е заболяло толкова от раздялата. Обичала ви е и мисля, че все още ви обича. Въпросът я вие дали я обичате наистина или несъзнавано целите просто да не сте сам, носите отговорност за вас и нея едновременно, дано го осъзнавате.  Не губите нищо, ако се съберете и си дадете шанс  - супер, ако откаже - пак супер, ще знаете, няма да се чудите какво би било, ако бях и звъннал. Нищо не губите, за да се притеснявате от нещо. Всеки може да сгреши, борете се. Без да знам какво точно ви се е случило, ми се струва, че сте пробвали с други жени и те не са били и наполовина даже толкова добри, колкото нея и сте осъзнали впоследствие, че тази именно жена е вашият човек. Предполагам само. Всъщност няма никакво значение, щом я искате, обадете и се. Но бъдете първо искрен със себе си, както са написали други. Трябва да не ви е страх да станете веднага трима, щом това е нейната мечта. Нямате вече време за мислене, жената е на 42г. и даже в момента рискът не е никак малък.

# 40
  • Мнения: 15 226
Не съм много запозната с вашата история, но жената е на 42, искала е дете. Според мен с оглед годините и желанието и за дете, ще се съгласи да се съберете, ако и кажеш, че си съгласен за дете и наистина го мислиш.

Поставям се на нейно място, на 42 , иска вече спешно дете, едва ли има време да тръгва да търси нов мъж, който спешно ще влезе в положение да прави деца. По- скоро ще склони да се прибере при теб, ако алтернативата е да остане без деца. Пък след това колко ще изкарате е друга тема.
Ау, не. На това нормална жена на тези години не би се вързала. Аз съм на 36 и искам деца, веднага надушвам кога един мъж наистина иска дете и кога просто си приказва.
Вече ако говорим за луда, тъпа и/или отчаяна, там сигурно ще го приеме, колкото да ù загуби още 1-2 години.

# 41
  • Мнения: 2 630
А какво правим ако и следващата тръпка изчезне? А тя ще изчезне рано или късно. По-добре уточни пред бъдещите партньорки, че ще е временно.
А 42 годишната ако пак склони, ще сбърка.

# 42
  • Мнения: 30 015
Той човекът иска тръпка, тя искала бебе.....явно не им съвпадат желанията. По-добре даже да не ѝ звъни, само да ѝ дава някакви нишани.
Авторе, търси си бързи връзки, така тръпката ще я има всеки пък, пък, като намалее, минаваш на следващата.

# 43
  • София
  • Мнения: 35 332
Не съм много запозната с вашата история, но жената е на 42, искала е дете. Според мен с оглед годините и желанието и за дете, ще се съгласи да се съберете, ако и кажеш, че си съгласен за дете и наистина го мислиш.

Поставям се на нейно място, на 42 , иска вече спешно дете, едва ли има време да тръгва да търси нов мъж, който спешно ще влезе в положение да прави деца. По- скоро ще склони да се прибере при теб, ако алтернативата е да остане без деца. Пък след това колко ще изкарате е друга тема.
Според мен тя си има поне едно дете, щом искала общо с него.
Той е зорлията, чакал е мома, подиграл се е, ама нъцки сега.

# 44
  • Мнения: 2 308
Като гледам името на автора Левски14 се сещам за нещо. И аз съм левскар, обаче сега разбирам що ни викат "говеда".

Общи условия

Активация на акаунт