Как да подходя и да си я върна

  • 7 032
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 932
Не съм имала предвид да я лъже, а щом толкова я иска , трябва да и предложи това, което тя търси- дете? Наистина да го мисли и да го направи, ако евентуално тя се върне при него. Това имах предвид.  
Естествено, че е абсурдно и нечестно да я лъже, че иска деца , само за да я подведе и да и губи допълнително времето.

Въпросът на темата е как да подходя и да си я върна и казах моето мнение- като и предложи и изпълни това, което явно тя иска- след като именно преди раздялата тя е говорила именно за дете.

Дали тя ще склони е тотално друг въпрос, може отдавна да го е прежалила, естествено.

# 46
  • Мнения: 2 310
Как да подходи. Човека е подходил вече.
Тази тема е една от тези "теми-послания". Насочена е точно към определена колежка от форума. Човека знае, че тя чете тук и пуска толкова лични данни, колкото въпросната съфорумка да се разпознае - жена на 42, доскоро във връзка с 38 годишен мъж, върл фен на Левски.
Въдицата е хвърлена пак на същото място дето сме хванали риба предния път. Седим и чакаме да дрънне камбанката и да потъне плувката. После само ще остане да оберем плавно.

# 47
  • Мнения: 30 032
Аз съм я пропуснала тази житейска драма. Жената коментирала ли е по въпроса?

# 48
  • София
  • Мнения: 39 061
И между другото, това футболните фенове са... как да го кажа... много тегави за връзка.
При тях приоритетите са:
1. Мачовете
2. Работата, за да има пари да се ходи на мачове.
3. Аверите от агитката.
И чак накрая, ако останат стотинки и малко време да чукнат нещо, пък за дълга връзка да не говорим.
Ако случайно е закачил нещо за по-дълго, то е било доста неангажиращо. Щом се е заговорило за дете и вероятно съжителство, беж да бягаме .

# 49
  • Мнения: 548
Напълно съгласна. Личен опит като говорим за наистина върли фенове.

# 50
  • Мнения: 15 229
И не толкова върлите са същите.

# 51
  • Мнения: 3 943
Според мен момичето си те е гледало и сега я искаш, за да си те гледа пак. Най-вероятно и затова си се дърпал за дете, защото няма да гледа само теб, а вниманието ще е и върху някой друг. За жена на 42, тя ясно е решила какво и е важно.
Сега, ако успееш да я убедиш, че ще и го дадеш, може и да я върнеш. Но се съмнявам, че без сделка за дете ще стане. Тя няма какво да те чака, да порастнеш, да решиш, да ти дойде времето.

# 52
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 790
Ми те ако не могат да си ходят заедно на мач доникъде няма да стигнат. Или ужасът любимият ти сериал по единия канал, а неговия мач по другия.

# 53
  • Мнения: 10 939
На 38 години още търси тръпка и не знае какво иска.. Хлапе на 40 години. А ние с моя приятелка се възмущавахме, че 30 годишния й бивш я зарзяза, защото нямало тръпка и не знае какво иска. А то и на 40 пак същата работа...

# 54
  • Мнения: 12 933
...И ако сега и звънна, дали ще се зарадва или какво би си помислила? Искам честни отговори благодаря
Да, може да се зарадва, леко злорадо.
Би си помислила: "Добре, че си намерих новото ми гадже, за да не се изкуша, защото пак щях да сбъркам".
Излетяла е птичката, сам си я пуснал.
Искал си тръпка? Имаш я, ха сега да видим какво ще правиш с нея.

# 55
  • Мнения: 15 229
Ми те ако не могат да си ходят заедно на мач доникъде няма да стигнат. Или ужасът любимият ти сериал по единия канал, а неговия мач по другия.
Недей, че още получавам пристъпи на тревожност от такива приказки, а вече мина петилетка.

# 56
  • Мнения: 30 032
Е, ако е нормален любител на футбола с гледане по ТВ, не мисля, че е голям проблем да се купят два телевизора, когато мачът съвпада със сериала. Тук обаче това е последният им проблем....

# 57
  • Мнения: 15 229
Нормален любител е този, който може да пропусне прякото предаване. Тука не става въпрос за времеви конфликт със сериал. Има нещо екстремно сбъркано при зрял индивид през 2023та, който дебне нещо по телевизора.

# 58
  • Мнения: 32 432
Според мен момичето си те е гледало и сега я искаш, за да си те гледа пак. Най-вероятно и затова си се дърпал за дете, защото няма да гледа само теб, а вниманието ще е и върху някой друг. За жена на 42, тя ясно е решила какво и е важно.
Сега, ако успееш да я убедиш, че ще и го дадеш, може и да я върнеш. Но се съмнявам, че без сделка за дете ще стане. Тя няма какво да те чака, да порастнеш, да решиш, да ти дойде времето.

Естествено. Тук при авторът, интереса клати феса.
Той чувства не е имал, колкото се е интересувал от вниманието и чукането.
Казвам, чукане, защото за него това е било. Сега му влязла муха, че сигурно му е време за сгодна женица да му прави мусака и евентуално някоя чавенце да и направи, че да не избяга.
За щастие на въпросната, отървала се е от пълен егоист и използвач.

# 59
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 790
Телевизорът е хоби като всяко друго. Не може непрекъснато единия в двойката да се поставя на първо място и да лишава другия от дребните удоволствия в живота. А и обикновено в гореописания случай сериалът може да си го запишеш, докато футболът е моментна емоция, слушаш съдедите как викат гол, включваш се, няма как да стане по-късно на запис. Не е въпрос на доказване на надмощие във връзката, просто практичност. Понякога единият трябва да отстъпи. Вече ако отстъпваш само единият това е проблем. Два телевизора често са ключ към семейното щастие, но все пак е въпрос на организация на дома.

Общи условия

Активация на акаунт