From / Отвъд

  • 30 334
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 30 075
Майкъл от Лост го гледах преди време в друг сериал (или филм беше...??) и играеше много добре, хубава роля. Тогава ми мина отрицателното настройване към него. Актьорът е добър, щом с кофти роля настройва зрителя към себе си. (пример - Рамзи и Джофри в GoT. Иначе и двамата били душички и много приятни хора в живота).

# 646
  • Мнения: 6 188
Най-лесно е да харесаш симпатичните, но високо оценявам добре изиграните отрицателни роли. Не го помня какво и как е играл в Лост, но тук е доста добре като присъствие.

# 647
  • Мнения: 383
Аз не помня дали ме е дразнел в Lost, обаче го гедах преди време в един сериал по НБО МАХ, наречен "Нокти", където играе умственоизостанал. Прави великолепна роля!

# 648
  • Мнения: 32 490
Лост съм гледала, ама хич не помня да е играл там.
Има сериали се забравят, други се помнят.
Но е добър актьор.

# 649
  • Мнения: 9 292
Като цяло е трудно с отрицателните и положителните роли в Изгубени, но Майкъл беше досаден и неприятен,но в никакъв случай не беше от лошите.
Чела съм интервю с Harold Perrineau и там разказваше,че не е очаквал подобно развитие на героя му.
Това е за Lost,a сега в From e съвсем друго и ми харесва.

# 650
  • София
  • Мнения: 13 089
В Изгубени не го помня, но аз и не го изгледах сериала докрай. Във From ми е един от симпатичните герои. Харесва ми, че постоянно опитва някакви неща и като цяло е един от най-дейните. Актьорът се представя добре, нямам забележки.

# 651
  • Мнения: 6 288
Аз харесвам Бойд,общо взето няма и бездарни актьори в сериала,никой не ми е седял изкуствен или фалшив,харесва ми.В Изгубени ги харесвах,бореше се да измъкне сина си,нормално да не е на център.А последните сезони са буквално провал,та не са виновни актьорите за липсата на логика и идейност от сценаристите.
От mgm+ са качили мега странен постер за мен.Надписът е че фарът е не само за насочване на изгубени кораби,но и за изгубените души.Едно че е грозен и второ посланието е глупаво за мен,насочва ги накъде навън?И защо Табита да е изгубена душа.По скоро ги привлича към градчето за да преоткрият себе си и който успее може да си тръгне един вид.Чакам официалния постер за сезон три.

# 652
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 867
Преди този постер с раздвояването вече имаше фенска теория, че който мине през портала във фара всъщност тяхното тяло остава в града и обитателите може да го намерят все едно е умрял, а другото си е в реалността. И постерът показва раздвояване, вече дали това е замисъл за сценария или просто игра с феновете не се знае.

# 653
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Най-сетне гледах последната. И какво, през фара излизат навън? Шах с пешката! Майката на Виктор и сестрата са излезли сигурно.

# 654
  • Мнения: 6 288
Не са,Виктор каза че е намерил майка си мъртва малко преди дървото с бутилките.Само не каза Кристоф или чудовищата са я убили.Иначе за сестра му е възможно,доста неща загатват без продължение.

# 655
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Да, поправям се за майката. Но за сестрата нищо.

Седя и си мисля дали не е някакъв експеримент със седемте деца. По-скоро обаче като на жертвоприношение бяха наредени или направо да са пренесени в жертва, за да няма катаклизъм някакъв. Някаква набожна секта може да са били в града. И Итън да е бил и брат на някое от децата и да има сили и да създаде това място. Децата гледаха символа, последното, което са видели примерно и затова е изобразен.

В групата коментира ли се думата, като децата казват?

Последна редакция: пт, 07 юли 2023, 16:08 от Tiffany А

# 656
  • Мнения: 383


В групата коментира ли се думата, като децата казват?

Да, доста. Свързват я с различни езици, на които може да означава съответно "смърт", дървета", "тази". Но няма задоволителна теория засега.

# 657
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Аз чувам ankhooey. На някакъв език е, може да е акроним, разместени букви, огледални букви и прочие

# 658
  • Мнения: 48 199
И в субтитрите ( оригиналните) така го изписват. Ако Табита е раздвоена, това отваря въпрос и за майката
Всъщност и тримата с цикадите бяха в подобна ситуация...

# 659
  • Мнения: 6 288
За мен най логична теория ми звучи да казват дърветата,това че се местят,че дърво ги довежда до града,самата гора и пътуващите дървета за мен са свързани с цялостния замисъл.Както казах за мен също е проклятия,децата са жертвани и станали призраци.Момчето в бяло е по скоро лошо и не помага,въпреки че ги спаси с дърветата няколко пъти.

Общи условия

Активация на акаунт