Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 198 945
  • 4 066
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 552
Благодарност за финалната тема и възможността да коментираме и споделяме, да спорим и анализираме- кога обективно, кога пристрастно, но винаги искрено🌺
Гласувах без съмнения и компромиси- мисля че има чувства, а за любов- ще видим.

# 61
  • Мнения: 1 210
Да ви кажа, като зрител, който е усетил едно момиче от всичките като най-искрено, най-автентично и открито за любов и отношенията му с Евгени като най-чувствени и пълни с емоция, предпочитам да ги нямаше всички социални мрежи, спойлери и пр. и да си гледам финала с очакване тази любов, която ми се иска, да се случи. И да не стане, щеше да е един разочароващ четвъртък и да свърши. Вместо това седмици гледам шоуто като влак, който на пълна скорост се доближава до момента, в който на Елена ще ѝ разбият сърцето. Къде е онзи младеж, който отброяваше дните, да се изкефи...

Последна редакция: нд, 14 май 2023, 23:26 от Lemon Verbena

# 62
  • Мнения: 666
Аз очаквам тези писма да излязат в сборник, защото това творчество не бива да се похабява и да е само притурка измежду целият разврат, който се изля за три месеца. Сега Ваня Щерева и Евгени как ще оправят авторските права си е тяхна работа.

# 63
  • Мнения: 4 491
Благодаря за темата!
Много мило оформление!
Не чета Съзерцание, защото в писането е важно много да се каже с малко.
Понеже форматът ми тече между другото, тези писма не се бях заслушвала, какви са. Щерева или който е бил, е трябвало повече да се постарае, но и при липса на качества, толкова може.
Още нищо не е сигурно, призовавам феновете  на която и да е група да не се отчайват и да не съпреживяват толкова. Добрите уроци се учат по трудния начин.

# 64
  • Монреал
  • Мнения: 244
В момента, в който се появи първото писмо, на мен ми стана ясно, коя ще е победителката. Валерия.
''Ако трябваше да плащам данък за всяка мисъл за теб, скоро щях да бъда разорен.
Нахални мисли на заспиване, мисли на събуждане.
Когато слънцето наднича сутрин през процепа на завесите, си представям, че си ти. Защото твоите очи са слънцето.
След всяка прегръдка твоето ухание се залепя за мен и никакъв душ не е в състояние да го заличи.
Вкусът на всяка целувка ме отнася в красиво местенце- как искам да се събудя до теб. Как искам да имаме повече време заедно. Да те опозная в твоята цялост. А ти? Чудя се какво ли си мислиш, докато така безсрамно се разхождаш в главата ми.''

Е как след тези слова Евгени ще избере Елена?
Да знам, че доста се коментираха писмата. Кой ги е  писал? Няма значение дали е писано от Евгени, Щерева или Наум. Все тая. Факт е, че го имаше. И в това писмо Евгени смело се обясни в любов на Валерия от самото начало на предаването.
Странно ще бъде след това да избере друга.

И писмата и някои други препратки подсказват, че Гената може би е взел рано решението си (със сърце). Почнах да го гледам отново целия сезон и знаейки развръзката до момента, много неща проличават и си идват логично по местата… Той каза в самото начало, че иска да познае жената за него по очите, когато я види. След това тези писма… за очите на Валерия, сравнени със Слънце…
За мен изборът на финала ще е избор между сърцето и разума му. Защото той сам си каза, че с Елена се чувства най-истински и спокоен. Но това дойде с времето и със самото отношението на Елена към него. Не беше първоначален импулс.

# 65
  • Мнения: 1 178
Мерси за темата! Най-подходяща е тази, която Геньо си е избрал, да си се ползват със здраве!
За Полито-->Във формата беше често като  н@друсана катерица, но пък ѝ пожелавам успех щом е решила да смени попрището. Представям си я да смени Гола, някак ободряващо ще действа сутринта като водеща.

Последна редакция: пн, 15 май 2023, 11:40 от Морана

# 66
  • Мнения: 544
Гласувах за Елена. Ще ме прощават почитателите на Валерия, но няма как да забравя незаинтересоваността й на първата среща с Евгени и как се втурна да го целува след като от Виктория разбра, че ергенът е взел билет и за бъдещата си избраница за участието му в Австралия след шоуто.

# 67
  • Вестерос
  • Мнения: 38 370
Пак сте нищили вечния безсмислен спор за външната красота Grinning

Аз гледам реалити, не за да си харесам участник и да го поддържам със зъби и нокти, а просто да има нещо за фон вечер. Както гледам и Един за друг и ХК. ТОва във връзка с коментари от края на предната тема.

Мерси за темата!

Евгени си подхожда с Виктория! Няма я, демек нито една.

# 68
  • Вестерос
  • Мнения: 38 370
Скрит текст:
Благодаря за темата!

Евгени си подхожда с Валерия Simple Smile

Но Елена го заслужава. Много усилия положи. Наблюдателност от първото общо събиране /шапка й свалям за паметта/, събиране на информация от всички възможни източници, съставяне на планове, набиране на съмишленици-войни и впягане на всички метафори в речниковия й запас. Не мисля, че това е лесна работа, даже доста трудна. Отделно задачата й натежава от влюбване, което я затруднява допълнително. Мисля, че влезе напълно подготвена за реалити формат и за този Ерген, и като нищо е привлечена още преди реалното запознанство. С течение на дните и седмиците и последващото внимание на Евгени тя направо се отприщи и така до края. Обсебена е. За мен ми е изморително да гледам цялото това старание, да слушам усуканите й признания, заключения, разпити. Надявам се да е такава и в реалния си живот, защото ако това е просто приета роля, то не знам Евгени каква Елена е харесал. Ако е в образ в реалността той бързо ще се разпадне и ще е добре Евгени да я хареса такава каквато е, но ще е жалко за тези месеци игра.

Очаквам любов сега, днес! Това ще е истинска победа!
Любовта не се заслужава.

# 69
  • Вестерос
  • Мнения: 38 370
Понеже така и така стана дума за Инстаграма на Генчо, аз не го следвам, но прелиствам сторита чат-пат. Пуснал е днес Q&A и аз му пратих въпроса: "Щастливи ли сте с Елена?", чийто отговор не очаквам от него в сторита. Ама ми се стори кратко, ясно и красноречиво да му споделя коя е победителката за мен. Това е кофти на такива риалитита. Всякакви си изказват мнението, колкото и да не го искаш. А ти пък като някой пуснал Q&A трябва да им отговаряш на това, което трябва. За него победителката - той си знае!
И защо на Генчо да му е важно за теб коя е победителката? Все едно да ти пишат на теб дали си щастлива с комшията Пешо Rolling Eyes

Елена си е щастлива, не я мислете. Дишайте и спете спокойно!

# 70
  • Мнения: 1 344
Мерси за темата! Най-подходяща е тази, която Геньо си е харесал, да си се ползват със здраве!
За Полито-->Във формата беше често като  н@друсана катерица, но пък ѝ пожелавам успех щом е решила да смени попрището. Представям си я да смени Гола, някак ободряващо ще действа сутринта като водеща.

Гала се е бетонирала и ще я гледаме още дъъълги години.
Аз лично бих предпочела Поли да замени Деси Стоянова от Тази сутрин. Предаването е много добро, но Деси е като лелка в детска градина. Прекалено ми е сериозна. Би било забавно да гледаме как гостите се чудят на кой от четирите въпроса, зададени в минута, да отговорят.

# 71
  • Мнения: 2 502
И нова тема имало!
Гласувах, че Евгени не си подхожда с нито една от финалистките. Не го виждам в дългосрочен план с ни една от тях, особено с претенцията му "за цял живот", както е при неговите родители.

# 72
  • Мнения: 9 159
Аз не мисля, че Евгени ще се жени за коя и да е от момичетата.
За мен това е нещо като състезание, ако се получи и резултат от него (малко невероятно ми се вижда) ще е чудесно.
Просто за следващ сезон би било добре да се разшири възрастовата граница, а за това би трябвало ерген да бъде мъж около 40г си мисля. Дори и да е разведен или ...да е свободен към момента- Така и дамите ще са по-широк диапазон възрастов. Трудно може да се сравни момиче на 20г и жена над 30 все пак. Не визуално, а по житейски опит, професионален и т.н.  Знам ли, вече втори опит правят, но...все няма резултат или ергенът вече не бил свободен, или момата избягала....

# 73
  • Мнения: 1 344
И аз не вярвам да има сватба. Според мен нарочно са пуснали такъв слух, за да има по-голяма гледаемост.

Генчо иска да има семейство и може би е готов на компромиси, нищо че го представиха като такъв селтак. Иначе, колкото повече годинки се трупат, толкова повече се задълбават характеропатиите. С други думи да не се мота много, че нещата ще станат по-зле. Все ще се намери някоя и за него.

# 74
  • София
  • Мнения: 27 358
Благодаря за новата тема, Дриймърче!
Прекрасна корица! 😊

Така веднага на въпроса,
Имам оферта от надкастърите Туджаров и Неделчо да направим както с Игри на волята. Но само за Елена. Има много засилен интерес към нейното гостуване и се очаква рекордна гледаемост. Ние разбира се сме с предимство и в подкаста ще зададат 5 въпроса към Елена, зададени от потребителите на тази тема и подбрани от мен 🙂
Ще се опитам да издействам да имаме въпроси и към Валерия, но тя все още не е 100% сигурно, че ще им гостува. Ако им потвърди сигурно ще се съгласят и за нея да има, защо да откажат... Но сега сме на вълна Елена.

И моля ви, съобразявайте се, защото ако е зададен някой безумен или просташки въпрос първо аз няма да им го изпратя и второ те самите няма да го зададат. Мисля, че се подразбира...

Имате срок до вторник вечер. Да кажем 21:00 ч.
Как ще селектирам тези 5 въпроса? Ами първо ще се ориентирам по броя лайкове на самите въпроси и второ все пак ще го има и фактора лична преценка.
Не сте длъжни да следите дали даден въпрос е зададен вече. Аз ще имам грижата. Евентуално ще направя събирателен въпрос, с който да обобщя няколко въпроса и така...

Ами това е. 😊

Който иска да зададе въпрос към Елена и нейното гостуване в Надкаст да го напише в темата

Вие сте
--->

Общи условия

Активация на акаунт