Януари: кой спал-спал! Последний напън вече е настал!!!

  • 10 244
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 248
 Nadin щеше да ражда в АГ-то- предполагам във ВИП-а.

# 271
  • Мнения: 1 289
момичета не иска да суче. newsm78 Като се изцедя яде от шише,а днес цял ден пищи-май и колики има.Сега си изяде кърмата,но беше малко(25 мл.) и спинка с тати.Довечера ще му се пробваме да го къпем.По колко ядат вашите бебошоци и през колко време(днес малкия спа и чак след 5 часа яде).А вечер храните ли се?Имам много въпроси и съм много притеснена...

# 272
  • София
  • Мнения: 541
ЧЕСТИТО НА МАМА НАДИН!!! МНОГО ЩАСТИЕ ДА Й ДОНЕСЕ МАЛКИЯ КРИСИ!!!
 bouquet

tsveta, стискам палци! Споко! Чакаме добрата вест  Peace
Стилияна пратих ти мейла си на ЛС, само заглавието на темата да ми кажеш, ще я пусна.

# 273
  • Мнения: 333
Честито на мама Надин за големия юнак! smile3525

Ние днес с мъжо направихме 2 часа разходка в Южния парк. newsm68 Имаше страшно много хора, направо претъпкано. Срещнахме много познати, видях Еми - мамите от курса я познават(момичето което ми рисуваше корема) заедно с мъжо й и бебо и едно друго момиче от нейната компания също семейно. А, срещнах и Бойка която много бързаше защото бебо плачеше от глад, Ивонска тя специално те поздравява и пита как си, знаеше че си родила. newsm53

А сега си почивам, че доста се изморих. ooooh! Имам контракции, но не са болезнени и не мога да преценя на колко минути са, не мога да разбера как да ги засичам. То почти постоянно ми е твърд корема. Но болки няма, явно не са родилни.

# 274
  • Мнения: 1 289
Имам контракции, но не са болезнени и не мога да преценя на колко минути са, не мога да разбера как да ги засичам. То почти постоянно ми е твърд корема. Но болки няма, явно не са родилни.

Гале,не можеш да сбъркаш родилната болка.Спокойно...Аз ги засякох случайно,че са през 20 мин.Ще забележиш ,че болката се повтаря...

# 275
  • Мнения: 123
честито мамо надин, да расте , голям и здрав малкия юнак и само щастие и усмивки да носи въщи newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3535 smile3535  261uu  261uu  261uu mamma

# 276
  • София
  • Мнения: 3 099
момичета не иска да суче. newsm78 Като се изцедя яде от шише,а днес цял ден пищи-май и колики има.Сега си изяде кърмата,но беше малко(25 мл.) и спинка с тати.Довечера ще му се пробваме да го къпем.По колко ядат вашите бебошоци и през колко време(днес малкия спа и чак след 5 часа яде).А вечер храните ли се?Имам много въпроси и съм много притеснена...

Купи си силиконови зърна - на Авент най-лесно се поставят, само се лепват - ние само така сучем. До 10-я ден сте денят + 0, т.е. 5 ден = 50 мл кърма, 6 ден = 60 мл. Но не е фатално ако бебо възрази - колкото иска. Аз лично не будя моят Шош за ядене, но тук мненията са на двете крайности, в крайна сметка ти решаваш.

Успех. Зор си е, знам.

# 277
  • Русе
  • Мнения: 249
Привет и от мен!  Whistling
Миме и ние сме така с храненето... първо нямах кърма, послв се оказах със запушени канали и така... сега ходя като прилеп с помпата (добре, че е електрическа), цедя и храня с биберон. Налага се да дохранвам с АМ, защото пак не стига и лудницата е пълна... ооо имаме и колики Tired
На мен ми е интересно като дохранвам по колко АМ да давам...

# 278
  • Мнения: 244
момичета не иска да суче. newsm78 Като се изцедя яде от шише,а днес цял ден пищи-май и колики има.Сега си изяде кърмата,но беше малко(25 мл.) и спинка с тати.Довечера ще му се пробваме да го къпем.По колко ядат вашите бебошоци и през колко време(днес малкия спа и чак след 5 часа яде).А вечер храните ли се?Имам много въпроси и съм много притеснена...
Най-важното е ти да си спокойна, защото мъничетата усещат напрежението. Съдя по себе си, има дни, в които малката пищи много и аз се разстройвам-тогава кърмата ми намалява (може би само като усещане, не реално), но като си почина и разсея, всичко се нормализира. За количеството, което изяжда не мога да ти кажа, защото само я кърмя. Храня я през около 3 часа, но ако се събуди по- рано, й давам. Вечер за последно я храня към 10-11, зависи как дойде графика. Има нощи, в които се буди към 3 часа и после към 6, а в други спи до 6 сутринта. Може би трябва да упорстваш и да слагаш мъника често на гърда, за да се научи. Внимавай с бибероните, защото малката като посмуче малко бибата и после захапва грешно зърното и ме хапе, много бързо се отучва. Стискам ти палци бързо да се научите един друг.  Heart Eyes

# 279
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Хайде момичета, аз изчезвам. Стискайте палци по-скоро малкото диване да се появи на бял свят, пък като стане - ще уведомя щъркела Mr. Green  Ама колко ми е притеснено, все едно на заколение отивам newsm62 Целувки на всички.
Тити, ако ти мерят тоновете на втория етаж може и да се засечем с теб newsm53

# 280
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Тцвета,успех утре и стискаме палци Praynig Praynig Praynig

# 281
  • Варна
  • Мнения: 248
Цвета, и аз ти стискам палци и ти пожелавам много, много спокойствие, макар че е повече от ясно, че ще ти е трудно .... Ние сме с теб

# 282
  • Мнения: 333
Цвета, успех и от мен! Стискаме палци всичко да мине нормално и възможно най-леко Praynig, не се притеснявай и си мисли за срещата с бебо! Heart Eyes Нали така ни учиха на курса. Naughty С теб сме и очакваме новини! Hug

# 283
  • Мнения: 385
Цвети стискам палци и успех!  Peace

# 284
  • Мнения: 276
Цвета, стискам палци всичко да мине леко, бързо и спокойно! Само не можах да разбера защо така посреднощ тръгваш!

Общи условия

Активация на акаунт