Подути лимфни възли на бебе

  • 497
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
От няколко дни дъщеря ми на 10 месеца има подути лимфни възли на шията - по 1 от двете страни. Днес напипах един и в слабините. Дали някоя мама ще може да сподели подобен опит?

# 1
  • Мнения: 18 671
При сина ми завърши с отит и скрита пневмония. Беше на 9м като се разболя. 40 дена, 4 антибиотика и накрая - болница.
Посетете лекар.

# 2
  • Мнения: 3
Може ли да ми кажете как започнаха нещата?

# 3
  • Мнения: 18 671
След втори прием на Синфлорикс и Пентаксим - температурата не спадаше 24 часа, детето започна да плаче много, а беше спокойно бебе. Заведох го на лекар, бяха празници, 24.12 и той констатира зачервено гърло и подути лимфни възли, не изписа Аб заради ваксините. На 31.12 отново се озовахме на лекар - изписа Аб, но в първия работен ден на януари вече през личен и на УНГ се оказа, ме е с отит. На 30.01 ни приеха в болница - опитът беше излекуван, оказа се, че е развил пневмония без хрема, кашлица или температура. Сега е голям, втори клас е, но 18 месеца след това беше със сринат имунитет и ежемесечно с бронхити или пневмонии... Посете лекар, има причина за подутите лимфни възли, освен, че вероятно са и болезнени.

Общи условия

Активация на акаунт