Възмутена съм!!!- какво толкова ги е срам от едно 7 годишно дете.

  • 37 136
  • 473
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не бих пуснала 5-годишната си (нито преди 1, 2 или 3 години) дъщеря с баща й в мъжката баня.
Това и аз не бих направила. Но аз намирам разлика.

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Я стига бе, моралистки. И как во сега - детето да стои мръсно или да чака коконите да зяспят, че да го изкъпят. Или предлагате майката да го пусне само в мъжката баня. Не е достатъчно да се изказват отрицателни мнения- дайте алтернативен вариант!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не бих пуснала 5-годишната си (нито преди 1, 2 или 3 години) дъщеря с баща й в мъжката баня.
Това и аз не бих направила. Но аз намирам разлика.
И аз я виждам разликата и за това ще почакам да се включи поне още една майка на момче с мнение...

# 18
  • Мнения: 4 546
на мен също би ми било неудобно. нямам дете още, но не мисля че бих го вкарала нито сред голи мъже, нито сред голи жени. newsm78 и тъй като все пак детето трябва да се къпе, мисля, че бих изчакала и проявила разбиране, ако майката се извини за неудобството.

# 19
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
или бих попитала женурята дали ще има проблем, ако къпя момченцето си в женското отделение...
алтернативен вариант - стая със собствена баня Laughing

аз мислих, че няма вече никъде общи бани

# 20
  • София
  • Мнения: 4 867
бих търсила начини аз самата да се къпя по време, когато няма други хора в банята.
а защо 7-годишно момче да не може да се изкъпе самО в мъжката баня? у дома кой го къпе?
 

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 383
А дечкото реагира ли по някакъв начин при влизането в женската баня?
И аз не разбрах - татко му защо не го е изкъпал в мъжката баня?

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 12:59 от VG

# 22
  • Мнения: 3 334
Не бих пуснала 5-годишната си (нито преди 1, 2 или 3 години) дъщеря с баща й в мъжката баня. Дано това е достатъчен отговор на необяснимо емоционалния ти въпрос.

Именно! А на 7 години съвсем  Stop
подкрепям Peace

# 23
  • България-София
  • Мнения: 573
Моите синове са на 3г и 8 мес и ако до скоро не забелязваха голотата ми, то сега определено проявявят интерес. Промених си поведението - не ходя гола пред тях, но ако ме мярнат случайно излизам от ситуацията с финес - не подскачам да се прикривам "защото е срамно", а ги моля да излязат за да се облека. Опитвам се и на тях да втълпя - тялото си е мое, не всеки може да го гледа /това предвид хората с не дотам невинни мисли, които бродят по замята/.
Та в отговор на питанката - мисля не си права. И аз бих се притеснявала, а и детето не е толкова малко. Малко ми е чудно как той се съгласява да е гол пред чужди хора...
А за решение на подобна ситуация - проверявам банята да е празна, влизам и ако някоя дама иска да се къпе и има проблем - да ви изчака. Аз бих постъпила така. При нас ако се налагат такива манипулации - таткото има грижата Wink

# 24
  • Мнения: 1 615
yanita, прочети внимателно постовете на мъжките майки и ще разбереш защо Wink Според тях, явно има разлика между комбинациите "баща-дъщеря" и "майка-син", следователно и между присъствието на момче и момиче в противоположната баня (сега ще ни я обяснят, ще видиш!). А другото е, че момчетата са си бебчета завинаги, пък после "ама свекърва ми, значи..." Grinning Сега само гледай на какво ще ме направят бъдещите свекърви! Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 1 361
Мисля, че при тази ситуация жената си  е постъпила правилно. Ако някой не е прочел - тя е проверила, че няма никой и е влязла с детето . Въпростната "мутреса" е влязла след това. Май е редно тя да излезе, а не да изведат голо детенце , насапунисано да може  госпожата да се набаня.

Лесно е да кажеш "прати го в мъжката баня само", но не вярвам, че коя да е майка ще прати детето си на 7 годинки само в мъжката баня.

Аз имам син и не мисля, че трябва да се крия от него. Поне за сега. Смятам, че ако темата за голотата е табу е много по-интересна .
Опита ще покаже права ли съм, но че ще ми бъде неудобно гола пред  7 годишно чуждо момче е истина. Бих изчакала, ако бях "мутреса"-та.
Не си го слагай на сърце, заради глупави хора.   Hug

# 26
направо изби рибата, хаха.
абсурд е да вкарам в баня с жени  момченцето си, било то и 3 -годишно дори.
за 7-г. и дума да не става, достаъчно е голямо да поназнайва дори повече отколкото трябва.
намирам възмущението на жените за нормално, аз щях и скандал да ти спретна дори.
всъщност на мен би ми било неудобно и с други жени да се къпя, камо ли с момченца...баси ужаса Crazy Crazy Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 4 867
добре де, пращам детето в банята и стоя отпред да предупреждавам дамите да не влизат, докато хлапето се изкъпе. няма да отнеме повече от 10 минути, а на 7 години всеки би могъл да се къпе сам, нали?
или още по-лесно - пращам го в мъжката баня, където му е мястото и го чакам тактично отпред.

скоро не съм попадала на място с общи бани. за последен път бях в един хотел за студенти в будапеща преди години и за двете нощи, които прекарах там нито веднъж не се засякох с някой в банята - имаше достатъчно време и място да се къпем спокойно.

# 28
  • Мнения: 2 723
или бих попитала женурята дали ще има проблем, ако къпя момченцето си в женското отделение...
алтернативен вариант - стая със собствена баня Laughing

аз мислих, че няма вече никъде общи бани

Мда и за мен това са двата варианта.
Аз сина си в баня с женоря не бих го вкарала Naughty

А и кви са тия мутреси в хотела с обща баня newsm78

Да не говорим, че изобщо бих си взела стая без баня Whistling

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Аз също бих се издразнила да се къпя със 7 г. момченце. Също не бих се и къпала със собствения ми син ако беше на тази възраст, та даже и по- малък.
Не разбрах какъв е проблемът детето да се изкъпе само или с баща си в мъжката баня?
Мисля, че жените са били в правото си да протестират, аз също бих ти направила забележка.

Общи условия

Активация на акаунт