Зимен студ макар да вее, ЮЛСКО слънце в мене грее

  • 14 041
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 140
Здравейте момичета и успешна седмица. Аз съм още на почивна вълна, защото се върнах от Хисар късно снощи. Много съм доволна от почивката, през цялото време се чувствах изключително добре, дори ходих на дискотека. Embarassed

# 241
  • Sofia
  • Мнения: 523
за БХС - може и без снимка от ехограф -  достатъчно е да ти напишат замерванията на бебо. при мен беше така.

# 242
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Ето ме и мен отново! bowuu  bouquet  bouquet

donsyy, доктора ми ме прати на това изследване заради, това че имам 2 предходни спонтатни аборта. Изследването е ДНК за вродени тромбофлебии. ПРави се в Майчин дом на 14 етаж в лабораторията на Кременски. Относно прегледа при Вили Димитрова нямах записан предварително час, защото се наложи да отида по спешност заради прегледа на Доплера. За всички неща Доплер + 3Д и 4Д + Фетална морфология дадох 80 лева!

Winx, не им знам точните имена, но ако искаш пиши ми на лични ще обменим опит! Ние накупихме вече доста голямо количество Фраксипарин /хепарин/ и ежедновно мъж ми си упражнява сестринските способности  Joy Joy Какво да прави човека, нямаме избор! Аспирина също го взимам ежедневно и аз!

Stephanie, аз в петък дадох кръвчица за БХС в Майчин дом. Платих 22 лева, но имах ехографа от моя си дофтор.Казаха ми, че резултата ще е готов тази седмица в Четвъртък.

# 243
  • Мнения: 741
Здравейте!Искам само да пожелая хубав ден на всички бъдещи мами и бързо оздравяване на боледуващите!

# 244
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен, успешна и лека седмица на всички работещи мами,оздравяваща на всички болни и приятна с разходки и покупки на всички неработещи.

Добре дошли на новите мами и леко бременеене.

Аз съм в групата на работещите и болните.В четвъртък вечерта и в петък бях много зле,но сега съм по добре имам само хрема , но започвам да кашлям,та се наливам с чай, а моят доктор ми каза че мога да пия фервекс и витамин С,та пия и от тях.Събота и неделя исках да се включа и аз ,но във вкъщи не мога да се доредя до компютъра smile3516,добре поне че в работата имам време та да се включа.
Искам да ви питам нещо ,понеже прочетох че две от мамите пият по необходимост аспирин,по принцип бременните могат ли да го пият?

# 245
  • Мнения: 26
Венеса аз също съм една от мамите, които пием аспирин. Аз пия Аспирин протект от 100mg. Моята гинеколожка беше категорична да го приемам. Моят лекуващ хематолог от София, Александровска ми каза, че ще прочете в дебелите книги, за да е напълно сигурен, че няма да навредим на бебо. Е той каза, че е направил необходимите справки и да си пия аспиринчето без да се притеснявам.

Може би сега му дойде времето да ви споделя на всички, че докторката ми ме готви за секцио още като вляза в деветия месец. Имало опасност при мен от запушване на каналчето през, което се храни бебо и от късен аборт и така. Това е моята история. И често като ви пиша си мисля, че може би живи и здрави ще съм една от първите родили мами от форумчето ни. И без това термина ми е за началото на юли, пък и с моето положение...

Айде за сега това е от мен

# 246
Здравейте,момичета Simple Smile
Кажете какво е БХС?

# 247
  • Мнения: 295
здравейте и от мен Simple Smile лека и успешна седмица на всички работещи мами и бързо оздравяване на болните.

днес ви четох сутринта и се присетих за прегледа при Томова Wink вече си имам уговорен час за 19 февруари.

# 248
  • Мнения: 195
Здравейте и от мен. Да се покажа и аз, че нещо напоследък не се появявам ( ако липсвам на някой  Laughing ).
Нещо не намирам темата за дрешките (компютъра ми е болен и действа много бавно), та... ще използвам случая да ви дам адреса на една страничка на едно ателие: www.ivanel-bg.com. Там правят страхотни блузки по поръчка. Моите бременни блузки например всички са от там Simple Smile Имат изложени модели на потничета и блузки, аз например казвам номера на изложения модел, правя си ги дълги до дупето в различни цветове и големи деколтета, размер М и за 2 дни си получавам блузките на екстра цени!!! Миналата седмица поръчах 3 различни вида, а днес допълних шкафа с още 2 потничета за лятото ( нали съм юлска мама)  newsm10.
Надявам се да съм била полезна, защото на мен лично ми беше много трудно да си намеря подходящи дрешки по магазините! Това ателие ми е като манна небесна!

# 249
  • sf
  • Мнения: 10 210
усмихнат ден от мен!
и аз си записах час при др Томова. звъннах й днес сутринта/ беше много мила/. записа ме за 15.02. , когато ще съм в 20-та седмица. на " Цар Борис ІІІ" 54. сега ще го търся на картата,но все пак моля, някой ако знае точно как се стига до там и ако има нещо специфично за вход, етаж и т.н.,   моля да каже.
за сега чао! Hug

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 559
Здравейте коремчета,

ние се завърнахме след няколкодневна липса. Виждам че все повече от вас се оплакват, май болните са доста. Стискам ви палци да оздравявате    Hug  Скоро ще се застудява, което е повод на надежда че по-бързо ще отмине грипа.
Моят герой снощи рита футбол в корема ми или нещо подобно, толкова начесто и толкова ясно не го бях усещала. Предполагам че скоро при повечето от нас ще е така.    newsm32

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 14:53 от mds

# 251
  • Мнения: 616
Здравейте и от мен .  bouquet
Добре дошли и на новите мами и леко бременеене. Hug
Аз съм от тези дето се борят с това да не се разболея,че малкия прави някъкви опите да кашля,но ще видим довечера като се върне от градина . Thinking
Хайде лека седмица на ръботещите мами и бързо оздравяване на болните и хубаво време за свободните за да се разхождат и заради нас дето сме вързанина работа. Peace

# 252
  • Мнения: 4 300
усмихнат ден от мен!
и аз си записах час при др Томова. звъннах й днес сутринта/ беше много мила/. записа ме за 15.02. , когато ще съм в 20-та седмица. на " Цар Борис ІІІ" 54. сега ще го търся на картата,но все пак моля, някой ако знае точно как се стига до там и ако има нещо специфично за вход, етаж и т.н.,   моля да каже.
за сега чао! Hug

Това е бивша сграда на ГУСВ. На самия булевард, като идваш от центъра от дясната страна. По спомен е някъде след Пирогов.

# 253
  • София
  • Мнения: 7 242
Малко след БИЛА-та на Славия, която обаче се пада отляво, ако идваш откъм Пирогов. Сградата е голяма - кафеникаво сивкава и отн. стара. Входът е на късата страна на правоъгълника, която е по-близо до Пирогов. супер съм в обясненията Mr. Green

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 559
И аз се сдобих с час, чаааааааааааак на 20.02. в Св.Лазар, как ги мразя тези.    Sick Наложи се да си прежаля принципите   Blush

Общи условия

Активация на акаунт