Зимен студ макар да вее, ЮЛСКО слънце в мене грее

  • 14 069
  • 301
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 204
Phil наистина беше интересно.Докато четях се събудих преди да съм си изпила кафето.  newsm68 .

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 559
Phil наистина беше интересно.Докато четях се събудих преди да съм си изпила кафето.  newsm68 .

напълно съм съглесна с BOOTY, страхотна история. Не винаги времето е решаващ фактор, нещата или се получават или не
     bouquet    за вас   phil

# 92
  • Варна
  • Мнения: 204
Mомичета изпращам ви нещо интересно, което открих тук по форумите.Много от вас сигурно вече са ги гледали, но сигурно има и такива които не са и ще им е интересно.Филмчета на Discovery за развитието на бремеността по месеци. Дано да ви харесат.
http://media.health.discovery.com/centers/pregnancy/video/video.html

# 93
  • Мнения: 287
Здравейте момичета ,преместих се официално при августовските мами ,защото не мога да смогна на двата фронта:юли и август.Някои от вас извънредно много ми липсват ,но не мога да следя толкова много информация- сориии! Blush Embarassed Wink
Пиша сега тук ,защото сте по-напреднали с материала  Sunglasses Имам питане: появи ми се някакъв отвратителен сърбеж на най-неудачното място!Днес ходих при лекаря си и той ми изписа Полижинакс глобули.Да ,обаче ,в листовката пише да не се приема от бременни... newsm78 Сега се чудя и мая да ги употребявам или не!Още повече ,4е това е антибиотик!!!Търсих в архивите на форума и видях ,4е много бременни са се лекували с това лекарство ,което е успокояващо ,но знам ,4е до края на третия месец не е хубаво да се приемат лекарства( с малки изключения като Нош-па например) newsm78 #Crazy Tired
Все пак питах доктора не е ли опасно ,а той ми отговори :"Ако беше опасно щях ли да ти го предписвам?"  Thinking
И така,ако някоя от вас вече се е лекувала от коварните гъбички по време на бременността ,моляяя ,да ми даде някакъв съвет ,защото съм в уплах! #Crazy

# 94
  • София
  • Мнения: 1 244
Не знам честно казано, но тъй като и при мен се появи същия проблем (леле колко е гаднооо  Sick) питах си лекарката и тя даже каза, че след края на 3-я мес. ще ми направи изследване. Защото тъй или иначе не можело да лекуваме нищо до тогава....
Просто още едно мнение да имаш...

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 523
крокодил, при мен още от началото се появи кандида и ми предписаха Гинодактарин глобули и за мъжо кремче. Та на гинодактарина също пишеше, че не се препоръчва аз бременни, но лекарката ме успокои, че няма как да навредят на бебо. Съшото беше мнението и още един приятел гинеколог. Така, че не се безпокой и щом ти го е предписал наблюдаващият ти лекар сигурно не е опасно. Също така ако не са изписали нищо за мъжът ти - питай дали не трябва да ползва и той нещо. Стискам палци скоро да се отъвеш от проклетите гъби! fingerscrossed

# 96
  • Мнения: 72
А вчера видях един малък човек, лежеше си там, махаше с ръчички и представа си нямаше каква радост доставя на някого.

Привет и от мен !  newsm18

dunaika преди 20-тина дни се чувствах по същия начин. Наистина беше страхотно   jumpuu jumpuu . За първи път го видях да се движи и вече не приличаше на безформено петънце , а на истинско малко човече  newsm32 . Не мога да опиша какво щастие изпитах! Очите ми бяха пълни със сълзи. Тогава разбрах наистина колко много го обичам   Kissing Heart . А днес отново съм на преглед и нямам търпение да го видя Simple Smile
Късмет на всички мами !   love001

# 97
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Не знам честно казано, но тъй като и при мен се появи същия проблем (леле колко е гаднооо  Sick) питах си лекарката и тя даже каза, че след края на 3-я мес. ще ми направи изследване. Защото тъй или иначе не можело да лекуваме нищо до тогава....
Просто още едно мнение да имаш...

Аз бях в същото полужение и мнението на лекарката ми беше същото. Та според мен Кроки ако е възможно из4акай да влезеш в 4етвъртия и тогава ги мземи тези глобули.
Ина4е аз се оправих от самосебе си сега съм добре и си трая не съм искала изследвания въпреки 4е влязох в 4етвъртия.

# 98
  • Мнения: 2 011
Ееее, всички ли спят още?  newsm78 Или работите??? Аз след малко тръгвам на работа и рекох да надзърна, ама... Е, хайде, успешен ден на всички   bouquet

# 99
  • Мнения: 26
Крокодил и аз имах подобни проблеми и си слагах глобули. Не помня какви бяха, но докторката ми даде алергозан мехлем за мазане отдолу. Обясни ми, че сърбежа е поради факта, ме се получава алергична реакция и аз се мажех след всяко ходене до тоялетната. Супер много ми облекчаваше сърбежите.

Айде момичета лек ден засега.
Довечера сме при доки и стискайте палци всичко да е наред и да видим пола на бебо  Laughing

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 10:58 от bima

# 100
  • Мнения: 140
Добро утро и успешна нова седмица. Момичета да ви се оплача, аз явно съм наопаки. Първите три месеца нямах никакви проблеми, не ми се е повръщало, нито ме е боляло нещо. Сега когато влязох в четвъртия месец целия уикенд бях като парцал, гади ми се и въобще. Е това на какво прилича незнам...

# 101
  • София
  • Мнения: 3 414
Добро утро!
ЕЕЕ тея гъби са ужасно нещо,незнам колко пъти съм имала,но единственото нещо което ми помогаше беше промивки при лекаря и хапчета глобули и мазане,това в момента неможе да се прави,за сърбежа опиайте да се миете външно с лайка или смрадлика,временно.А и питайте за кремче мисля че е по безвреден вариант.
Phil,страхотно е било,да бъде все така!
ако искате ще ви разкажа и аз една история за моето предложение за брак.
Лек ден!

# 102
  • София
  • Мнения: 3 524
Здравейте и от мен!
Едва ви изчетох много сте били активни Simple Smile
dunaika, разбирам те напълно, така се разтопих, а и нашето тате много искаше също да види бебчо, но може би следващия път.
Фил, много романтична история, пожелавам ви винаги да сте така влюбени!  bouquet
bima, стискам палци всичко да е наред с бебока, а ако не му разберете пола- е има време  Laughing
Кроки, писах ти на ЛС. Wink
Аз нямам с какво да се похваля освен че много искам да се видим пак с бебчо, ама чак за 8ми ни е прегледа, уви. Иначе изследванията са ни добри, само забравих да питам доки за кръвната ми група каква е. Няколко пъти сънувам че дреби ме рита, което още не е факт, но на сън ми беше много приятно.  Laughing
За имена- мислили сме за някои, но като че ли още не сериозно за някое конкретно. А и за дрешки и други работки също ми се вижда рано- поне април според мен.
А и да ви кажа честно, все още ме друса някакво суеверие ли страх ли не знам как да го нарека и ми се струва рано...
Преди време говорехме за среща която така и не стана, но много мамита включително и аз бяхме с гадене и драйфус та отпадна. Ами защо не опитаме за следваща, пак да е съботно-неделна, а и така и така временцето е доста приятно? Simple Smile
Хубава седмица на работещите и неработещите коремчета и да няма повече гадене и драйфус!

# 103
  • Мнения: 26
Хайде Гоца!!!

Чакам с нетърпение да я прочета bowuu

# 104
  • Мнения: 766
Здравейте момичета!
Нагънаха ме да работя, а се чувствам като парцал  Sad Сигурно съм най-мрънкащото същество в целия форум  Wink
Гоца разказвай  Party Много обичам такива истории  Laughing
А тия гъбички и разни други гадни бактерии са ми най- големия страх, чесно казано  Rolling Eyes Незнам защо толкова им се шашкам  Rolling Eyes
bima да се похвалиш довечера какво по пол ще е отрочето  bouquet
phil много хубава история, още снощи я прочетох  Hug Винаги да се обичате толкова, че и повече даже   bouquet
Хайде аз се връщам на фронта, но ще хвърлям по едно око какво става тук  Wink

Общи условия

Активация на акаунт