МАРТенчето нови думички реди, удивлява ни със своите игри

  • 11 473
  • 258
  •   1
Отговори
# 225
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мишолина, честито повишение   bouquet!И на мен ми е много интересно какво точно работиш.Останала съм с впечатлението че си финансист  newsm78. Приятно изкарване в Ню Йорк! Брат ми е намислил това лято да ме кани на гости и се надявам, живот и здраве, да го видя и аз този прословут град  Grinning!
Не съм водила Мишо на кино и не мисля скоро да го правя. Той успява да се задържи мирен пред екрана само за 30-40 мин. Освен това гледа филмчета много активно- бърбори, вика, тропа, изобщо много се вживява и ще пречи на другите да гледат.
Днес ще ходя да избирам торта...сигурно ще е с кола/и  Mr. Green!

# 226
  • Мнения: 948
А, изобщо не очаквайте вълнуващ разказ със снимки като от на мама Веси работното място  Joy

Финансист съм, работя в инвестиционна банка  bowuu Купуваме, продаваме, и финансираме компании - с акции или облигации, на който каквото му трябва. От 1-ви март официално съм Вице Президент, или Директор, позицията я водят различно в американските и европейските банки, ама за същото става въпрос. И звучи мно-о-о-о-го по-сериозно отколкото е  Mr. Green

ivap, заслужава си пътешествието до Ню Йорк; не бих се върнала да живея там, ама за разходка....няма друго такова място...

# 227
  • Варна
  • Мнения: 2 576
misholina , честито за повишението! newsm10 Да си изкараш максимално готино  в Ню Йорк!
villione аз може би бих махнала айряна след обяда и бих го заместила с грис, овесени ядки, качамак, попара (нещо от сорта, неща които обича да хапва). Мляко давам задължително сутрин и вечер. През другото време на деня давам само ако съвсем не е ял или няма никакво желание за ядене (обикновенно като е болен). Дано излезете от тоз период на неядене скоро! Сега се сещам, че преди време беше писала, че и режеш разни нещица на кубчета в чинийка и Мая сама си ги хапва. Може пък такава храна да даваш, че да си боцка с виличка  newsm78.
За РД общо взето още нищо не съм направила  Blush.  ЧУдя се каква торта да поръчам, май ще ме домързи да направя  Crazy - бисквитена, плодова или тирамису (ама не истинско)  newsm78. А за подарък кога ще ходя да гледам - идея си нямам. Нашия тати сега учи за изпит, а аз с малкия няма как да се грабна по магазините  Crazy. Но ще се оправим някак.
Днес деня беше страхотен и 2 часа се размотавахме навън.

Хубав ден на всички!

ПП. То хубаво да пуснем нова тема, ама няма предложения за заглавие. Аз не съм по тия работи обаче.  Blush

# 228
  • Мнения: 5 370
"Дойде рожденият ми ден-ела и ти, празнувай с мен-МАРТ 2005".
какво ще кажете за това?
Апропо, абе  вие не ме ли разпознахте? Embarassed
Гледам, че ми подминавате все постингчетата.  Mr. Green То аз напоследък не пишех  много, де. Rolling Eyes

# 229
Бе аз тебе винаги те разпознавам  Mr. Green

Харесва ми заглавието  Peace

За парченцата храна... Теди.... като не съм си вкъщи няма как да го правя това. Баба й хич я няма в изобретяването. Като види, че не иска нещо, не й идва много на ум да предложи друго... А киселото мляко - и аз прибягвам до него като видя, че нищо не иска да хапне на обяд...  Rolling Eyes Трудна работа са злоядите деца.

# 230
  • София
  • Мнения: 747
Мишолина, и от мен поздравления за повишението Grinning Приятно изкарване в Ню Йорк.

Виллионе, при Георги храненето е на периоди, в момента добре си похапва, но не яде следобедна закуска. Обядва малко по-късно, към 14ч и после вечеря в 19ч. Ако се опитам да му дам обяда по-рано, не го яде, яде следобедната закуска, която най-често е крем, и вечерята пак не я яде. Не знам до кога ще е така, но мен ме устройва, защото по този начин яде повече зеленчуци и месо.

За РД-то- запазихме клуб, избрахме менюто, поръчахме две торти- Тигър е едната, а Мечо Пух и приятели другата Grinning, направихме покани и ги раздадохме. Та детското парти вече е организирано, но за празнуването с роднините все още нищо не съм мислила.

Ето и поканата, която  нашият татко спретна:

http://www.sabev.net/pokana/

# 231
  • Мнения: 952
 Faithless, с какво име само си се спретнала този път Mr. Green в началото не те познах но като писа за Стаси и той те издаде Laughing..заглавието ти за новата тема е супеееееер Peace

Мишолина, честито за повишението и после да разкажеш, /може и накратко  Wink/как изкара в Ню Йорк.
Аз също съм в разгара по приготовленията за РД на Вики,нали сме в началото на март и то неостана време. Ние също ще празнуваме в заведение,една сладкарница в която има малък детски кът, ще поканим около 10деца с мамите, дано всички са здрави и успеят да дойдат и да стане голям купон. Утре мисля да ходя да поръчвам менюто и тортата. мисля на рожденника да му вземем някаква палатка ,дайте идея кои са хубави и откъде да намеря такава?

# 232
  • Мнения: 1 502
"Дойде рожденият ми ден-ела и ти, празнувай с мен-МАРТ 2005".
какво ще кажете за това?

 Peace Peace Peace

Супер е, аз съм за него!

Момичетааа, продадохме си апартамента! Party Въобще не вярвах, че ще го просасвм за цената, кото искахме. Един 85г. дядо ще го купува.  #Crazy Не го знам как ще се качва до 4-я етаж, но това си е негова работа. До 15 май ще трябва да си намерим нещо, започват големите мъки, да намерим това което искаме.  ooooh!

Хайде лек ден и някой да пуска новата темичка!

# 233
Браво, мамо Веси, за добрата сделка  Peace Успех в търсенето, лудница е, но пък си е тръпка  Peace

И ние сега си търсим нещо в столицата, че с децата си е доста път всеки ден да изминаваш по 50 км. Иска ми се да спечеля два часа от деня, за да съм с тях и да излизаме на разходка след работа.
Чара, много ви е хубава поканата  Simple Smile Аз продължавам да каня деца от всякакви националности и възраст, да видим накрая каква "манджа" ще се получи  Crazy

Мишолина, сетих се, че можеш да вземеш торта с прасенцето от Мечо Пух   Wink  Така ще останете верни на "свинската" традиция  Laughing

(разгледах ви снимките от Брюксел- Марианката наистина прилича много на теб. Голяма сладуранка е  Hug )

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 13:57 от villione

# 234
  • София
  • Мнения: 35
Мале, ама вие сте много напред с подготовката за празника #Crazy. Йоана нали е накрая на март, та аз още се помотвам със запазването на клуба.
Чара, ако празнувате в Слон Балон в старата  махала- там е много хубаво за дечицата. Каката, която ги гледа е много внимателна и грижовна и те много се забавляват в детския кът- въобще не се сещат за мамите си. Дано изкарате весело  bouquet
Вилионе, както си ги подхванала интернационално гостите, ще вземеш да сътвориш един истински "обединен европейски" рожден ден Laughing

Аз мисля да поръчам тортата от "100гр.сладки"- не им знам цените, но са много красиви и вкусни,а най-важното - аз все още не давам шоколад на Йони и тортите им без шоколад са доста видове, та децата да могат да хапнат на воля.

Мамо Веси, завиждам ти, че ще избираш жилище- аз много се забавлявам, като гледам недвижими имоти за купуване, а собено са ми интересни брокерите и собствениците им- независимо от вида, всеки предлага своето все едно е изключително и неповторимо, такива чудаци има, че можеш да паднеш от смях понякога hahaha Успех в търсенето Peace

# 235
  • Мнения: 5 370
Мале, ама вие сте много напред с подготовката за празника #Crazy. Йоана нали е накрая на март, та аз още се помотвам със запазването на клуба.
Чара, ако празнувате в Слон Балон в старата  махала- там е много хубаво за дечицата. Каката, която ги гледа е много внимателна и грижовна и те много се забавляват в детския кът- въобще не се сещат за мамите си. Дано изкарате весело  bouquet
Вилионе, както си ги подхванала интернационално гостите, ще вземеш да сътвориш един истински "обединен европейски" рожден ден Laughing

Аз мисля да поръчам тортата от "100гр.сладки"- не им знам цените, но са много красиви и вкусни,а най-важното - аз все още не давам шоколад на Йони и тортите им без шоколад са доста видове, та децата да могат да хапнат на воля.

Мамо Веси, завиждам ти, че ще избираш жилище- аз много се забавлявам, като гледам недвижими имоти за купуване, а собено са ми интересни брокерите и собствениците им- независимо от вида, всеки предлага своето все едно е изключително и неповторимо, такива чудаци има, че можеш да паднеш от смях понякога hahaha Успех в търсенето Peace
Миламиа-хи хи, айде да ходим за си харесвам торта заедно, и аз съм натам.
Оказа се, че най-близкото до мене място е на "Васил Левски" 30, и работят вечер до 19.30.
Миналата година бях поръчвала на станислав оттам, искаш ли да ни видиш тортичката?

# 236
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Mama Vessi, честито за успешната сделка! Пожелавам ти да си купите много по-добро жилище, а защо не и къща Simple Smile!
villione , успех и на вас в търсенето на подходящо жилище на подходящо място Simple Smile!
tchara поканата ви е много хубава  Peace.
Ние днес пак използвахме, че не е много студено и не духаше много и пак по площадките. Даже се запознах с една много готина мама с малчуган малко над годинка, та се чудя дали да не поканя и тях на рожденния ден  newsm78. Само че моя сладур има проблем със споделянето на играчките с други деца и направо незнам как ще се оправяме на празника  Confused.

# 237
  • София
  • Мнения: 35
Фейтлес, хайде , покажи я тая торта Praynig Къде се пада на Левски № 30? Аз мислех да ходя на Редута- една мама ни заведе там с децата да ми покаже къде е и сега , като се прибирам с колата, заобикалям и купувам редовно тортички, сладки и др. вкусотийки Simple Smile То затова не мога да смъкна пустите последни 3-4 килца Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 238
  • София
  • Мнения: 35
Тедулинче, всички го имат тоя проблем със споделянето на играчките. И при Йони моите играчки са си мои, но и чуждите са също така мои Sick Оня ден в кварталния пясъчник беше събрала 5 лопати и около нея имаше пет ревящи дечица. А като й казах да даде на децата лопатите, тя ги раздаде на други пет- които й бяха явно по-симпатични Twisted Evil

# 239
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Тедулинче, всички го имат тоя проблем със споделянето на играчките. И при Йони моите играчки са си мои, но и чуждите са също така мои Sick Оня ден в кварталния пясъчник беше събрала 5 лопати и около нея имаше пет ревящи дечица. А като й казах да даде на децата лопатите, тя ги раздаде на други пет- които й бяха явно по-симпатични Twisted Evil
Grinning Grinning Grinning
Ей опасна малката сладурана!
Моя прави трампи, ама ако му харесва играчката на детето  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт