МАРТенчето нови думички реди, удивлява ни със своите игри

  • 11 476
  • 258
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 370
Фейтлес, хайде , покажи я тая торта Praynig Къде се пада на Левски № 30? Аз мислех да ходя на Редута- една мама ни заведе там с децата да ми покаже къде е и сега , като се прибирам с колата, заобикалям и купувам редовно тортички, сладки и др. вкусотийки Simple Smile То затова не мога да смъкна пустите последни 3-4 килца Mr. Green Mr. Green Mr. Green
торта
Левски 30 се пада малко след подлеза при НДК-тоест, на излизане оттам, близо е до кръстовището с Фритьоф Нансен.
Да, знам, че в "редута" е работилничката. Peace

# 241
  • Мнения: 445
Новото заглавие за темичка на Фейтлейс е страхотно. Хайде мами по-бързо да изпишем тази тема, че да пускаме новата още на 1 март. Тогава са и първите рожденници, а те не са малко.
Рожденният ден на Мартин е на 21 март, и смятам че имам време дотогава. Вчера снимах Марти за картичка по случай 8 март, днес я взехме и си я харесахме. На тази картичка, поздравяваме бабите и лелите за 1 март, за 8 март и съответно същата картичка съдържа и поканата ни за рожденния ден. Както се казва - три в едно. Така беше и миналата година.
Поздравления на Мама Веси за осъществената продажба. Наистина много бързо стана, чак да не ти се вярва. И на мен тази област ми е много интересна, защото моя мъж работи в агенция за недвижими имоти и ме информира за всички неща относно неговите сделки, така че и аз съм в час. И ние сега приключваме с обзавеждането на нашия нов апартамент и се надявам до 2 месеца да ви пиша оттам. Дай боже!
Вилионе, какво да ти кажа за Мая. Мартин е същия случай - не иска да яде всичко, и набляга най-вече на млякото. Наобед се храни с мен, но иска да яде от ръцете ми, а не от лъжица. Не знам какво да правя вече с него. Ето сега, следобед му направих сандвичи с кашкавал, нарязани на малки парченца - хапна 3 и вика мее - т. е иска мляко. Това мляко го пие по всяко време и от него стои като надут.
Е това е от мен засега, да не ви отегчавам много, че стана дълго.
Целувки на всички

# 242
  • София
  • Мнения: 35
Фейтлес,  ммммммммммммммммммного хубава тортичка с тия сладки буболечици отгоре. Сигурно е и вкусна, а Laughing? И аз имам предвид нещо такова да бъде тортата, а ще видим какво ще сложа отгоре Simple Smile

# 243
  • Мнения: 5 370
Фейтлес,  ммммммммммммммммммного хубава тортичка с тия сладки буболечици отгоре. Сигурно е и вкусна, а Laughing? И аз имам предвид нещо такова да бъде тортата, а ще видим какво ще сложа отгоре Simple Smile
Това са двама влюбени калинчовци.
Тая година ще търся торта с.....кола. Crazy

# 244
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Фейтлес,  ммммммммммммммммммного хубава тортичка с тия сладки буболечици отгоре. Сигурно е и вкусна, а Laughing? И аз имам предвид нещо такова да бъде тортата, а ще видим какво ще сложа отгоре Simple Smile
Това са двама влюбени калинчовци.
Тая година ще търся торта с.....кола. Crazy
Присъединявам се към milamia, много вкусна изглежда тортата.
И аз май на кола ще заложа. Още обаче не съм решила  Blush.

# 245
  • Мнения: 445
И тортата за Марти ще бъде във формата на кола. Даже вече съм си я набелязала. Тук във Варна, нямаме 100 гр. сладки, но имаме други хубави сладкарски фирми. Нашата торта ще я поръчвам от фирма Вики, колата е червена на цвят, като Ферарито, което беше при Славито. Joy Фирмата извършва и доставка на място, което е много удобно. Където реша да е рожденния ден, тортата ще бъде доставена на точното място в точния час.

# 246
  • Мнения: 1 639
Е, вие като се отприщите да пишете та изчитане нямате ....  Mr. Green
Аз 2 дена нямах нет и не мога да ви изчета .... Simple Smile
Честито на misholina за повишението и  на Mama Vessi  за добрата сделка!
villione, нищо не мога да ти кажа , Дариа пие  адапте вечер, през деня яде млечни и много рядко й давам кисело мляко... Мойта свекърва е обратното на твоята ....предлага по 100 яденента и Дариа винаги се връща от там с издут тумбак. Simple Smile Постоянно й казвам да не я тъпче, че и без това Дариа си е лакома....Добре, че престоите у тях са кратки и нарядко.  Mr. Green
А приготовленията за рожденния ден си вървя по план. Поканила съм гостенчетата, остава да успеят да дойдат и да няма болни..... Доста ми е притеснено как ще мине всичко, но за 2-3 часа ще го отпразнуваме все някак. Simple Smile

# 247
  • Мнения: 81
здравейте! Относно тортите разгледайте Двете фукли там има много готини коли и аз мисля от там да поръчме,но в събота ще отидем до Романса да видим там какво предлагат  newsm78

# 248
  • София
  • Мнения: 747
Мамо Веси и от мен поздравления за добрата сделка. Хайде скоро да се похвалиш и с ново жилище Grinning

Чара, ако празнувате в Слон Балон в старата  махала- там е много хубаво за дечицата. Каката, която ги гледа е много внимателна и грижовна и те много се забавляват в детския кът- въобще не се сещат за мамите си. Дано изкарате весело  bouquet

..........
Аз мисля да поръчам тортата от "100гр.сладки"- не им знам цените, но са много красиви и вкусни,а най-важното - аз все още не давам шоколад на Йони и тортите им без шоколад са доста видове, та децата да могат да хапнат на воля.


Да в старата махала ще празнуваме, че там са всички приятелчета на Георги Grinning Доста пъти сме били в този клуб, дано и сега се получи да се позабавляват децата. Какичките, които ги забавляват са няколко и се надяваме на нас да се падне кака Лили, че с нея най-добре играят Grinning

Нашите торти също са от 100г сладки- на мен ми идват малко тежки на вкус, но харесвам формите им, таткото пък харесва вкуса им, като се има предвид, че децата почти не ядат торта, май всички ще сме доволни Grinning И миналогодишната торта беше от там.

# 249
  • Мнения: 5 370
здравейте! Относно тортите разгледайте Двете фукли там има много готини коли и аз мисля от там да поръчме,но в събота ще отидем до Романса да видим там какво предлагат  newsm78
Според мене в Романса голям избор на детски торти няма. Confused Честно слово, миналата година оттам започнахме. И накрая стигнахме до 100 грама.
За Двете фукли-добра идея, но бая скъпичка.

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 653
Хей, здравейте   Grinning
Честито на Мишолина за повишението и на мама Веси за продажбата  Grinning
Относно подготовката на РД засега сме запазили дата и час в детския клуб "Приказка без край", но торта още не съм избрала. И аз искам да е с Мечо Пух, че Яна много го харесва. Миналата година поръчах 2 торти от "100 гр. сладки", но не бях доволна - на вкус не харесах нито една, само външния вид бяха издокарали. Тази година искам да поръчам една торта от Лагуна, ама не знам кога и как да стане, че с Яната и с тумбака е трудничко да се отклепаме дотам. Другия вариант и аз мислех да е Романса в Симеоново, та в събота вероятно ще отидем с колата и татето дотам да видим какво предлагат.
Снощи ходихме на РД на Емата на Зъхи и тортата им беше много добра - вътре беше с пълнежа на японска торта. Взели са я от Гаврош, ама на мен цеха ми се пада много далече - чак в Овча купел някъде си.
Това засега, че трябва да се храним и ако може после да поспим   Grinning

# 251
Сладкарница Гаврош има в Красна поляна. Точно на един от ъглите при голямото кръстовище, при пазара  Simple Smile

# 252
  • Варна
  • Мнения: 2 576
villione лимита на личните ти е изчерпан.

Съжалявам за ОФФ-а.

# 253
  • Мнения: 815
здравейте! Относно тортите разгледайте Двете фукли там има много готини коли и аз мисля от там да поръчме,но в събота ще отидем до Романса да видим там какво предлагат  newsm78

преди 3 месеца сестра ми взе торта за дъщеря си от там - ето това нещо струва 25 лв  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=97329&photo=2 + 11 лв за играчки или ако искаш картинка- не си спомням дали имат и във формата на разни животни, защото тя не искаше такава- аз мисля такава да взема обаче с картинка отгоре- снимка на Шрек (както вече споменах) а пък за родата ще взема тирамису за 12 лв- смешна работа Simple Smile

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 653
Сладкарница Гаврош има в Красна поляна. Точно на един от ъглите при голямото кръстовище, при пазара  Simple Smile
Вече няма, затворена била.

Общи условия

Активация на акаунт