Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 802 394
  • 13 845
  •   1
Отговори
# 13 785
  • Мнения: 5 627
Пламена е точно толкова нетърпима, колкото и Габисавет. По подкастовете пак ли гъгне и реве?
Като споменах - доста странно, че Габа ни се чу, ни се видя след предаването, сякаш потъна вдън земя.

# 13 786
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 554
Пламена е точно толкова нетърпима, колкото и Габисавет. По подкастовете пак ли гъгне и реве?
Като споменах - доста странно, че Габа ни се чу, ни се видя след предаването, сякаш потъна вдън земя.

Може би като се е гледала, да я е хванало срам от себе си.

# 13 787
  • Мнения: 7 747
Ох запомних как казвали , че се отслабвало с калориен дефицит и почна да драматизира как имало хора , коти работили на нз колко места и не можели дс спазват това …
На мен Габи ми е по- поносима.

# 13 788
  • Мнения: 1 877
Майката на Габи е починала преди няма и година. Това обяснява до голяма степен отсъствието ѝ. В предаването не харесах държанието ѝ, но всъщност е в пъти по-поносима, забавна и ненатоварваща дори в инстаграм, отколкото всички в отбор Тактилност…

# 13 789
  • София
  • Мнения: 15 280
Габа с вимето и джуките поносима и забавна?!?!

# 13 790
  • Мнения: 3 801
Габи определено има чувство за хумор, така че и според мен е забавна и поносима на моменти. То няма връзка с вимето и джуките.

# 13 791
  • Варна
  • Мнения: 2 869
Шок и ужасТ, но и на мен ми е забавна Габи. И определено не смятам, че само нейният лагер е обиждал. Даже имаше постове в темата, че е написала в профила си на стори какви обиди са чули по свой адрес и те. Честно казано не се съмнявам, че и умните са обиждали...

# 13 792
  • София
  • Мнения: 15 280
На мен, преди всичко, ми е кринджава и нетърпима за гледане. А обикновено гледам хората, които слушам. Simple Smile Та не мога и да я слушам.

# 13 793
  • Варна
  • Мнения: 2 869
Това, че я намирам за забавна на моменти, не означава, че съм се смяла на дюнер.

Аз и на Елена се смях като каза, че ще вземат Валерия да им хвърля ориз на сватбата, но не значи, че я намирам за поносима, търпима и забавна. 


На мен често ми се случва да се разсмея и на нещо казано, което по принцип не е смешно, но е казано по смешен начин. Не знам дали го обясних правилно и разбираемо.

# 13 794
  • София
  • Мнения: 12 974
Пуснах си малко Пламена, много е неприятна. Арогантно и надменно поведение, както и постоянно избиване на комплексите за килограмите, плюс постоянни опити за вменяване на вина по какви ли не линии. Опитва се да се прави на интересна, но е просто "криндж". Същалявам, но не успя да ми допадне и навън... всъщност, тя си е същата като вътре.

# 13 795
  • Мнения: 1 842
Пламена зачеркна дебело един от положителните митове за по-пълничките жени, че са забавни и често пъти умнички.
Още от една женска сбирка я помня, скучна, досадна, експлоатирайки на макс историите с теглото.
И не мога да разбера от къде - странен, грозен акцент.

# 13 796
  • Мнения: 2 901
Като гледах Къщата на инфлуенсърите, съжалявах, че техният плюс сайз модел Веси участва там, а не в Ергенът 2 на мястото на Пламена. Мило момиче и като външност също много приятна, с чувство за хумор и добро изразяване.

# 13 797
  • Варна
  • Мнения: 2 869
Ооо тази Веси е красавица в лице! Не я знам като поведение, но е далеч от Пам. Лично мнение, естествено!

Допълвам, че е май и доста по-пълна от Пам или поне така изглежда.

# 13 798
  • Мнения: 2 901
Не мога да преценя коя е по-пълна, но Веси много чаровна и естествена се показа, дори в тежките си моменти. Пламена само на срещата с Евгени ми беше приятна, всичко друго в Ергенът или СМ направо не ми се коментира.
Веси в Къщата на инфлуенсърите ми беше най-приятна от жените, на другия полюс - Сашка от Ергенът 1.

# 13 799
  • Мнения: 5 606
Пламена зачеркна дебело един от положителните митове за по-пълничките жени, че са забавни и често пъти умнички.
Още от една женска сбирка я помня, скучна, досадна, експлоатирайки на макс историите с теглото.
И не мога да разбера от къде - странен, грозен акцент.
Точно щях да питам откъде е родом това момиче, та говори така неприятно. Но акцентът й е най-малкият "порок", също като килограмите.
Наистина е изключително досадна, като почне да се обяснява, направо е ад да я слуша човек.
И точно си мислех как ми прилича на онези антипатични типажи, които подхождат с недоверие към всичко и всички, и тя сама си каза колко е мнителна и как мисли, че всички смятат да я излъжат. Много кофти и токсично, все да бъдеш гледан под лупа и да трябва да й се доказваш.
Една елементарна Габа е 100 пъти по-малко натоварваща.

Общи условия

Активация на акаунт