Безжична вертикална прахосмукачка - 2

  • 29 530
  • 275
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 587
kojo,много блгодаря за изчерпателния и много полезен отговор 😊

# 46
  • София
  • Мнения: 19 249
Аз моля да споделите вертикална С КАБЕЛ, от която сте доволни.

# 47
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Който е с Шаоми - и при вас ли батерията пада след 15-20 минути почистване?Нашата ММ я купи преди 2-3 години (когато имахме куче), добре чисти обаче много бързо ѝ пада батерията.И постоянно ли трябва да я държа включена в зарядното или като се зареди да я изключа(защото ММ я държи нон стоп включена).

# 48
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 422
Аз имам Roborock S5Max, вече 3 години я ползваме почти ежедневно и няма проблем с батерията за сега, мога да я пусна 2-3пъти едно след друго, без да трябва да зарежда. Седи постоянно на зарядното.

# 49
  • Мнения: 2 576
Този Роборок не е ли робот? Тук пишем за вертикални прахосмукачки.
Купих си Бош, резервна батерия 4Аh и бързо зарядно, родих се направо. Горещо препоръчвам. Батерията стига за почистване на 100кв. От които в две от стаите има мокети, ако нещо прекаля с дамаски на мебелите, сменям батерията и за 30 минути имам напълно заредена. Иначе с оригиналната, която е 2Аh издържаше 15-20 минути на автоматичен режим.

# 50
  • Мнения: 44
Здравейте!Имате ли мнение за тази Rowenta RH20C0WO ?
Трябва ми за 70 кв.апартамент.Не търся супер мощност.

# 51
  • Мнения: 1 167
Моля, помагайтеее.

Имаме dyson v10 absolute. От месец насам прави проблем. През ден-два дава индикация, че филтърът е за чистене. Чистим го постоянно, дори прахме тази част, която може да се пере. Няма запушване по тръбата. Другото, което прави е че връща боклуци. Като спра да прахосмукирам и последния събран боклук пада.

# 52
  • Мнения: 129
Здравейте, какво е Вашето мнение, относно този модел :
https://www.technopolis.bg/bg/Vertikalni-prahosmukachki/Prahosmu … 813437?tab=review

Търсим, относително добра безкабелна прахосмукачка, която да е лека и с добра всмукателна мощност.

Бюджетът е, около  500-800 лв.

# 53
  • Мнения: 769
Моля за препоръка за мощна, лека и маневрена вертикална безкабелна прахосмукачка-помещение около 70 кв.м.

# 54
  • Мнения: 11 344
Най накрая си избрах прахосмукачка. Днес я поръчах от Техномаркет, защото имаха само мостра, а аз не обичам да си купувам мостра. Интересното беше, че и в двата магазина на Техномаркет не бяха сложили етикет, че е намалена. Разбрах за намалението от сайта им. Спрях се на нея заради - вградения накрайник за косми от домашни любимци и това, че е малко по мощна от друг техен модел.
Дано да съм доволна и да не я върна Joy след 2-3 дни ще ми я доставят.

https://www.technomarket.bg/vertikalni-prahosmukachki/bosch-bbh3zoo25-09169813

# 55
  • Мнения: 294
Насочила съм се към тази прахосмукачка https://praktiker.bg/bg/Prahosmukachki/VERTIKALNA-PRAHOSMUKAChKA … SPEEDPRO/p/800860 , дали някой я има и дали е доволен? С куче сме, но имаме и робот, които го пускаме, но търся заместител на обикновената с кабел прахосмукачка.

# 56
  • София
  • Мнения: 30
Който е с Шаоми - и при вас ли батерията пада след 15-20 минути почистване?Нашата ММ я купи преди 2-3 години (когато имахме куче), добре чисти обаче много бързо ѝ пада батерията.И постоянно ли трябва да я държа включена в зарядното или като се зареди да я изключа(защото ММ я държи нон стоп включена).

Здравейте, ние имаме вертикална прахосмукачка Шаоми, Mi G9. Доволни сме, но и на нея много бързо и пада батерията, тъй като реално върши работа само на трета степен. Вкъщи стои на поставката, която е в близост до контакт и е непрекъснато включена, което не знам дали не е оказва влияние на батерията.
В допълнение, колелцата й започнаха да скърцат, но това не е кой знае какъв проблем.

Моя приятелка си купи скоро на Керхер - https://www.tehnomix.bg/podochistachka-karcher-fc7-cordless и много доволна, но не мисля, че си струва инвестицията от 850 лв.

П.С. Ще съм благодарна, ако някой препоръча добър модел вертикална прахосмукачка за сухо и мокро почистване.

# 57
  • Мнения: 18
Момичета, изчетох и предната тема и направо, както мислех да купувам Xiaomi, вече се зачудвам за друга марка.

Опитвам се да открия нещо мощно, леко, за килим+твърд под, за +80кв площ, сменяеми батерии.

Виждам, че масово има две марки - Дайсън и Бош, от които сте доволни.

Интересно ми е дали има дами, които имат досег с Philips или Shark.

До колкото съм запозната Shark са достоен опонент на Дайсън.

# 58
  • Мнения: 2 657
Аз съм много доволна от Wize, но се поръчва от Щатите. Супер лека и мощна е.

# 59
  • Мнения: 47
Момичета, в паника съм, направих голяма глупост. Измих контейнера за прах на прахосмукачката ми dyson v11, подсуших го и като му затворих капака, не можах да го отворя със страничната ръчка и естествено , че направих втора глупост -сложих го към основното тяло, като мислех, че по-лесно ще се отвори така, като има опора, ама не - стои си блокирана ръчката!
Попаднала е влага някъде из механизма за отваряне и ще я оставя да съхне ден-два, разбира се без да включвам и надеждата ми е после да проработи механиката и да се отвори. Обаче не помня някъде в онлайн-ръководствата да са препоръчвали да се мие контейнера.. Sad
Въпроса ми е - някоя от вас имала ли е подобен проблем или да сте го мили и после временно да се е блокирал и отблокирал..?

Общи условия

Активация на акаунт