Да ви питам за една реклама...

  • 2 716
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Верно ма Цомбе,кажи некоя ода да изрецитирам на мъжо в кревата,че мое да е излезнала некоя нова,па да не я знам. Rolling Eyes
Ма незнам ма...виж че Вергилия каза, че съм знаела.

Е ги двете спамърки- Вергилия и Буба Close

# 16
  • Мнения: 7 723
И аз знам една ода- за пръднята  bowuu
....................

 Joy Аз друга за пръднята знам  Whistling

# 17
  • Мнения: 5 622
Верно ма Цомбе,кажи некоя ода да изрецитирам на мъжо в кревата,че мое да е излезнала некоя нова,па да не я знам. Rolling Eyes
Ма незнам ма...виж че Вергилия каза, че съм знаела.

Е ги двете спамърки- Вергилия и Буба Close

Що ма, нали за оди става дума...КАто не е за радостта, е за пръднята...ей ви още една....




Пръднята е физиология
и рядък кавалерски жест.
Във нея няма демагогия,
а доблест, рицарство и чест.

По принцип тя е облекчение
в хранителния ни режим,
затуй без свян и притеснение
пърдете да се напърдим.

Пърденето е ценно качество
и имай винаги предвид,
че тя е здраво доказателство,
че нямаш ти апандисит.

Пръднята, братя, дар божествен е,
че само здравий гъз пърди,
а щом е гръмка и тържествена,
тя никак, никак не смърди!

Пръдни и ти веднъж в живота си,
госпожо, без да се срамиш!
Аз знам, че всяка нощ в леглото си
ти без стеснение пърдиш!

Пръдни със мен, приятел, здравата,
пръдни със мен във ритъм жив,
и виж - създали сме в държавата
нов самодеен колектив...!

# 18
  • Мнения: 7 430
Ох, каква идилия покрай мен...

Хапнах бобец и чета одите на Бубката.... Joy

# 19
  • Мнения: 2 237
Цомби,да имаш да питаш още нещо ?

Давай,ний сме насреща !  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 382
Ако този клип показва радост, интересно по какъв начин биха изразили мъка?Не мога да го понасям, а ми го показват по сто пъти на ден.Тези деца(приличат ми на децата от старите български детски филми,дето амбициозните родители ги измъчвах а да ходят на уроци-по пиано,цигулка и т.н.), изглеждат много нещастни и измъчени,с едни такива молещи очи,обстановката около тях- стари мебели,овехтели и оръфани килими(може да  ми се чудите,ама като го гледам толкова пъти ,все едно съм била със снимачния екип), и най -важното-уж се пее за радост,а всичко е в сиво-черни цветове,а в децата,няма нищо детско,никакъв живец.И това момченце накрая с песента,само оставаще да протегне ръка за милостиня.Не знам каква им е била идеята,ама навява всичко друго освен радост...

# 21
  • Мнения: 382
Ако този клип показва радост, интересно по какъв начин биха изразили мъка?Не мога да го понасям, а ми го показват по сто пъти на ден.Тези деца(приличат ми на децата от старите български детски филми,дето амбициозните родители ги измъчвах а да ходят на уроци-по пиано,цигулка и т.н.), изглеждат много нещастни и измъчени,с едни такива молещи очи,обстановката около тях- стари мебели,овехтели и оръфани килими(може да  ми се чудите,ама като го гледам толкова пъти ,все едно съм била със снимачния екип), и най -важното-уж се пее за радост,а всичко е в сиво-черни цветове,а в децата,няма нищо детско,никакъв живец.И това момченце накрая с песента,само оставаще да протегне ръка за милостиня.Не знам каква им е била идеята,ама навява всичко друго освен радост...
        Абсолютно вярно ,това все едно съм го писала аз.Кой го е правил това нещо и сега си харчи с удоволствие париците, взети за клипа .Много пилича на една реклама за бира, мисля че беше ,местата на снимките са същите - кръстовището на ул."Левски" и ул." Ст. Карджа ".Гледните точки  същите, масовките същите  ,нещо с футбол беше свързано. Значи хората си взимат парите и използуват вече готова формула, само дето избледняваме цветеца, не за друго ,а защото сме разбрали със закъснение ,че така е модерно и накрая слагаме, за капак, разплакано детенце, което го отвличат извънземните !? #2gunfire #Cussing outА ние гледаме и се ядосваме ,прочее същото е и в спорта.

# 22
  • Мнения: 1 312
Ако този клип показва радост, интересно по какъв начин биха изразили мъка?Не мога да го понасям, а ми го показват по сто пъти на ден.Тези деца(приличат ми на децата от старите български детски филми,дето амбициозните родители ги измъчвах а да ходят на уроци-по пиано,цигулка и т.н.), изглеждат много нещастни и измъчени,с едни такива молещи очи,обстановката около тях- стари мебели,овехтели и оръфани килими(може да  ми се чудите,ама като го гледам толкова пъти ,все едно съм била със снимачния екип), и най -важното-уж се пее за радост,а всичко е в сиво-черни цветове,а в децата,няма нищо детско,никакъв живец.И това момченце накрая с песента,само оставаще да протегне ръка за милостиня.Не знам каква им е била идеята,ама навява всичко друго освен радост...

100 % съвпада с моето мнение.Много ме дразни,да не говорим,че лицата на децата са толкова тъжни и изпити,че винаги ми навяват някакви асоциации с концлагер Sad,особено към края,момченцето стоящо мирно в тъмното и някаква мрачна перспектива...,осветено от прожектор,сякаш е на плаца Sad..Мои си виждания,но ми е неприятна много рекламата.

# 23
  • Мнения: 25 641
А после се чудят що българинът не се радвал, че влиза в ЕС!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Мнения: 211
Покрай тази реклама намразих одата на радостта Sad

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Одата на радостта е заредена с толкова оптимизъм и жизнерадост, че ако ще и на фона на концлагер да я пуснат, пак ще звучи вдъхновяващо.

Не разбирам наистина защо се дразните - ако беше някоя напудрена сцена от Боянските ливади, по- ли щеше да ви хареса, а?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 623
Ако този клип показва радост, интересно по какъв начин биха изразили мъка?Не мога да го понасям, а ми го показват по сто пъти на ден.Тези деца(приличат ми на децата от старите български детски филми,дето амбициозните родители ги измъчвах а да ходят на уроци-по пиано,цигулка и т.н.), изглеждат много нещастни и измъчени,с едни такива молещи очи,обстановката около тях- стари мебели,овехтели и оръфани килими(може да  ми се чудите,ама като го гледам толкова пъти ,все едно съм била със снимачния екип), и най -важното-уж се пее за радост,а всичко е в сиво-черни цветове,а в децата,няма нищо детско,никакъв живец.И това момченце накрая с песента,само оставаще да протегне ръка за милостиня.Не знам каква им е била идеята,ама навява всичко друго освен радост...

Абсолютно !

# 27
  • Мнения: 10 758
Малиииии, за кво питах, до къде стигна ooooh!

# 28
  • Мнения: 437
Баси, аз таман тръпнех в очакване нещо интересно да прочета.. някоя ода на радостта в леглото и извън него.. а вие накъде забихте...

# 29
  • Мнения: 3 447
Не знам каква им е била идеята,ама навява всичко друго освен радост...
Идеята им е била да гушнат 95 000 лева, което са и направили. Не е луд този, който яде зелника  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт