Да ви питам за една реклама...

  • 2 721
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 877
Доне, с Мюр мислите еднакво, и тя беше оглеждала същата картинка за аватар (по време на виртуалния карнавал).

За киселинните дъждове - те затова държат да подчертаят (в клипа за заснемането на тази реклама), че използваната боя е eco-friendly.

# 61
  • Мнения: 3 447
Доне, с Мюр мислите еднакво, и тя беше оглеждала същата картинка за аватар (по време на виртуалния карнавал).

За киселинните дъждове - те затова държат да подчертаят (в клипа за заснемането на тази реклама), че използваната боя е eco-friendly.
Joy

Тя може да е eco-friendly, ама косата ми настръхва, като я гледам как пада върху детската площадка  Confused Иначе онази с топчетата ми е любима, но тя съвсем други чувства ми навява.

# 62
  • Мнения: 5 877
Голям буквалист си Simple Smile
според мен контрапунктът е друг - първоначалната сивота на детската площадка спрямо цветовете на дъгата, които се сменят над нея. И че детската площадка не трябва да е сива. А и цялата работа според мен е замислена като визуализация на фантазия, както и онова с топчетата.
Ама хайде, имаш си право на собствени асоциации.
П.С. Правих кладниците втори път, непременно да ги включите в готварската книга.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 704
топчета,топчета.... кажете музиката чия е

# 64
  • Мнения: 2 386
Анда е изказала мислите ми по-добре,отколкото аз самата бих го направила  Heart Eyes
Дона,убе ме с тази асоциация,честно  Joy Joy
А рекламата много ми харесваше в началото,но вече откровено взе да ми втръсва.Трябва да има някаква граница...аз я гледам поне по 10 пъти на ден само в прайм-тайма..

От цялата работа сега не мога да си избия Одата от главата...Натрапчиво си я тананиках още докато четях темата...Ужас!  Laughing

# 65
  • Мнения: 3 447
Дона,убе ме с тази асоциация,честно  Joy Joy
Не си живяла през социализма, рожбо... и не помниш Чернобил  Confused

# 66
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Като споменахте комунизъм и рекламата на сони......вижте това :

http://www.youtube.com/watch?v=AeQiei1jsJc

# 67
  • Мнения: 5 877
Хихи, много е весело.
Само че... малко ме съмнява наистина да са танцували на музиката от "Крадливата сврака". Ако е така, много е забавно да пускат образа на водача си на фона на музика с такова заглавие  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт