Подути крака

  • 557
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте имам въпросче нова съм във групата бременна съм във 3 ти месец много ми се подува прасеца дали това е нормално .

# 1
  • Мнения: 25 656
Само на единия крак ли? Има ли болка, парене?
По най-бързия начин си вземи направление за съдов хирург. Може да е нещо безобидно, дано да е, но си длъжна да провериш, защото ако е тромб, е добре да побързаш.

# 2
  • Мнения: 2 352
Струва ми се прекалено рано да ти се подуват краката, даже и не е толкова горещо. И моите препоръки са възможно най-бързо консултация с хирург.

# 3
  • Мнения: 5
Само на единия крак ли? Има ли болка, парене?
По най-бързия начин си вземи направление












Л за съдов хирург. Може да е нещо безобидно, дано да е, но си длъжна да провериш, защото ако е тромб, е добре да        побързаш.



Ами има лека болка , но аз цял ден съм крак мисля че е от това. Попитах гинеколога ми той каза повече вода и да си почивам

# 4
  • Мнения: 309
А бях с високо кръвно. Само едната ми рака се подуваше. Проверете кръвното. Не казвам, че имате, но все пак.

# 5
  • Мнения: 111
На ангиолог се ходи, за да се провери проходимостта на съдовете. На мем ми изписаха и чорап. И доктора каза, че по време на бременност е нормално само единия крак да се подува, защото бебето притиска различни артерии, спрямо позицията си. При някои е левия, при някои десния, може и двата, но не е нещо необичайно, конкретно по време на бременността.

# 6
  • Мнения: 29
Здравейте имам въпросче нова съм във групата бременна съм във 3 ти месец много ми се подува прасеца дали това е нормално .



Здравей
Аз съм в края на 8 месец и ми се случва нещо подобно. Само че при мен се подува целият десен крак, от долу до горе. Препоръчвам ти да посетиш съдов хирург, защото това е един от признаците на тромбоза. При мен не се оказа това, а по-скоро големият ми стомах притиска разни съдове и пречи на кръвта да циркулира правилно. Въпреки това получих инжекции за разреждане на кръвта профилактично, които трябва да слагам до края на бременността.
Не мога да кажа, че има голям ефект от тях. Понякога крака ми се подува повече, понякога па-малко, но поне не боли чак толкова вече.

Общи условия

Активация на акаунт