Проблеми със семейството му .

  • 5 911
  • 105
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте ,момичета
от известно време съм с човек ,който е с 5 години по -млад от мен . Тъй като не живее в България, а в чужбина ,то той живее с родителите си , а брат му и снаха му ,живеят близо до тях . Всеки ден брат му са при тях и сякаш живеят там .
Когато започнах да го посещавам за по 1 седмица ,то и снаха му започна да си измисля неща за мен и да ме коментира с майка му , съответно майка му се настрой срещу мен и не ме харесва . В един от първите ми разговори с това момиче тя ми каза " каквото им кажа те го правят " спомена ми и че по всяко време можела да разплаче майка им , което разбира се ми се стори доста нахално и меко казано нагло ,но нищо не й казах . Сега ,когато ходя при тях ,то тя не спира да пише смс-и на моят приятел къде сме ,какво правим и когато той й отговори с кажи ,то тя отговаря нищо ,нищо и по този начин се опитва да ме провокира и да се скарам с него . Тя не спира да го моли да я закара до магазина ,да я закара или вземе от работа и то докато аз съм там . А с него имаме връзка от разстояние и ми се иска тези 5 дни в които съм там ,то да не ни занимават всеки ден с каране или пазаруване с това момиче .
Сега ще ходя за 20 дни там и не знам как да се справя с човек който нон стоп измисля неща и ги казва на майка му и после тя един вид започва да се кара с мен от нищо и започва да говори неща като аз и той не сме един за друг, че не ни виждала заедно и прочие.  Аз и приятелят ми си правим доста планове за бъдещето и сме изцяло отдадени един на друг,  също така си споделяме абсолютно всичко и нищо не е скрито ...така и разбрах за това момиче ,че говори лоши неща и когато майка му го пита това вярно ли е той казва не....тя не му вярвала,защото ме защитавал ... Не знам как ще се справя с този целия стрес , всеки ден смс-и , измислици , караници , критики от майка му че не сме били един за друг и прочие. 
Дайте съвети как да постъпя в тази ситуация ,защото попадам в такава ситуация за първи път и ако не го обичах нямаше и да стъпя там след първото ми ходене и кошмарите 6 дни ,които изкарах там  .

# 1
  • Мнения: 1 737
Връзката ви за мен няма бъдеще.

# 2
  • Мнения: 42
Защо смятате така?

# 3
  • Мнения: 3 841
Проблемът е в приятеля ти! Позволил е да му се качат на главата!
Откъде накъде пък гаджето/жената на брат му го притеснява толкова със себе си?!

# 4
  • Мнения: 10 669
Тази да не е влюбена в гаджето ти? Друго логично обяснение нямам. Или е луда. Наистина защо гаджето ти трябва да я карам тук и там? Тя мъж няма ли си?

# 5
  • Мнения: 42
Проблемът е в приятеля ти! Позволил е да му се качат на главата!
Откъде накъде пък гаджето/жената на брат му го притеснява толкова със себе си?!


Така е ,аз му обясних че това не е нормално и е спрял да я кара нон стоп , но го правел заради брат му . И като цяло той се скарал и с майка му и със снаха му да престанат и да ме обсъждат .
Изключително ми е тежко с тези хора , но ето че сега отивам за 20 дни и се надявам да няма напрежение .
Той казал на майка си ,че независимо дали тя ме приема и харесва, то той ще бъде с мен сега и за вбъдеще.

# 6
  • Мнения: 21 221
Имате ли намерение да се съберете и да живеете отделно от семейството му?

# 7
  • Мнения: 42
Имате ли намерение да се съберете и да живеете отделно от семейството му?

Да имаме и това ще се случи в близките месеци ,просто имам още малко ангажименти в България. 
Мислех си ,че тя може и да го харесва и затова да се държи по този начин ,но после си казах ,че това са глупости ...все пак има дете от брат му .
Но ето и последния проблем ,който изниква днес е че съм била ходела разголено ,а не смятам че потник и къси панталони за вкъщи от спортния тип...са разголени... но ето ,че и преди да отида дойдоха още проблеми

# 8
  • Мнения: 3 841
Охх , ако не си влюбена в този , по-добре зарязвай

# 9
  • Мнения: 42
Охх , ако не си влюбена в този , по-добре зарязвай

Проблема е че съм влюбена и то много . До сега такива компромиси със себе си като да си премълча и да отида отново там където не съм желана ,не съм правила ...
Ние с него вече правим планове за общ дом и семейство . Но ето че  той се е оставил да му се качат на главата и сега няма измъкване .

# 10
  • Мнения: 25 401
Изключително ми е тежко с тези хора , но ето че сега отивам за 20 дни и се надявам да няма напрежение .
Той казал на майка си ,че независимо дали тя ме приема и харесва, то той ще бъде с мен сега и за вбъдеще.

Къде ще бъде с теб? В дома на майка си? Която даже не те харесва?
Трябва да си луда да отидеш да живееш там. Дори тези 20 дни са излишни. Можеш ти да го поканиш у вас или да отидете заедно някъде.
Не мога да те разбера – те не те харесват, ти се натискаш...

# 11
  • Мнения: 2 182
от колко време сте заедно?
Тоя коментар за разголеността нещо не ми харесва и на мен.

А това, че като му гостуваш се занимава със снаха си ми е напълно непонятно
Аз съм в подобна връзка и ако съм при него ставам центъра на света, като отидем на гости на семейството за няколко часа и това е.

Тази снаха е много подла, нищо чудно да му е хвърлила око,
Трябва да и тропне малко с крак, мъж няма ли си да я кара?

# 12
  • Мнения: 3 841
Като сте толкова далеч един от друг, как се влюби толкова?

# 13
  • Мнения: 42
Изключително ми е тежко с тези хора , но ето че сега отивам за 20 дни и се надявам да няма напрежение .
Той казал на майка си ,че независимо дали тя ме приема и харесва, то той ще бъде с мен сега и за вбъдеще.

Къде ще бъде с теб? В дома на майка си? Която даже не те харесва?
Трябва да си луда да отидеш да живееш там. Дори тези 20 дни са излишни. Можеш ти да го поканиш у вас или да отидете заедно някъде.
Не мога да те разбера – те не те харесват, ти се натискаш...


Проблема е ,че живее в друга държава и работи там и аз предпочитам той да дойде тук в България за 20 дни ,а не да стоим там ....особено като знам,че ще трябва да ходи и на работа и аз до обяд да съм сама с тези хора 4 пъти в седмицата....ужас ...
Но сега нямаме и възможност веднага да си вземем отделен апартамент от техния . Затова трябва да почакаме няколко месеца (тъй като в чужбина се предплаща апартамента за 6 месеца или 1година напред) .

# 14
  • Мнения: 21 221
Той ли ти каза, че ходиш разголена в потник и къси гащи?

Авторке, според мен си много наивна и летиш със широко отворени очи към такива неприятности, че ще те четем с месеци. Това, че мъжът ти снася всяка негативна приказка за тебе не е плюс - нормалното е да ги парира и въобще да не допусне да бъдеш огорчена и обидена
 А той като гледам ти чете чатове и ти донася всяка лоша дума на кака и мама.  Но и това не е от главно значение, а че се каниш да се набуташ право в гнездото на осите и с кой акъл, кажи ми. Какво общо можеш да имаш с човек, който ти прави рекламации как стоиш облечена в къщи. Мюсюлмани ли са, какви са, ако не са, това са глупости.

Опичай си акъла и преразгледай дали си се влюбила толкова, или си строиш някакви безпочвени фантазии.

Общи условия

Активация на акаунт