МАМИ в АВСТРИЯ 3

  • 14 570
  • 312
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 260
grami, ха имаме си о6те един татко и с теб ни стават двама, добре си доШъл и дано ти е приятно при нас. Май само аz съм на линия, моят съпруг най му се работи в събота, че нямало телефонни обаждания и раzлични посе6тения в офиса, ама се надявам скоро да си дойде, че много дълга ми стана мартеницата, от сутрента плета....
 Flowers Four Leaf Clover zа всички, които носят името Тодор.
Благодаря zа сърдечното посрещане   bouquet
Мъжа ти вместо да те zаведе днес я в Maximarkt , я в  Preisparadies , предпочита да работи в това хубаво време.
Оправиха ли болницата в Ried , последният път, като бях там, беше едно голямо баущеле.  Mr. Green

# 226
  • Мнения: 23
grami , мерси zа такива раzходки  Simple Smile. С болницата в Риид 6те се zапоzная официално скоро, о6те не съм имала това удоволствие да я посетя.

# 227
  • Мнения: 6 390
Privet macki
niamam kredor, i niama dalgo da pisa, obace iskam da letia s skyeurope, a do kraia na mart ste se leti ot Bratislava do Sofia - posle krai, triabva do Wiena, ta da popitam
Vienna - Schwechat
oficialnoto letiste li vi e?
Kato se poiavi kredora oste ste pitam  Blush

# 228
  • Мнения: 239
Най/официалното летище си е. За друго не знам, по не аз, а много летим.

# 229
  • Мнения: 292
Eli cz ако живее6 в Австрия има някаква промоzия долколкото раzбрах ,може6 да плати6 преz мобилния си телефон ако си с А1 или ONE. Аz купувах билети миналата неделя,така 4е побарzай Money

# 230
  • Мнения: 126
Здравейте мили майчета. Поздрави от България. Извинявам се, че се намесвам във вашата тема, но имам едно въпросче - сестра ми живее във Виена и понеже ще и ходим на гости другия месец, искам да купи една лятна количка за бебчо, която да ползваме там и после да си вземем в БГ. Харесала съм си Peg Perego Aria, но тя няма представа къде да отиде да я купи, нито пък кой онлайн магазин може да ползва. Та ако знаете и ми дадете съвет ще съм ви много благодарна, за да и спестя малко време в търсенето. Предварително благодаря Hug

# 231
  • Мнения: 68
Найди, намерих ги в ибей www.ebay.at, под бейби/киндерваген/пег перего. Сестра ти да погледне там. Трябва да е регистрирана, за да може да купува. Ще й пратят потвърждение по пощата до 2-3 дни, след като се регистрира в сайта и после може да пазарува. Явно този модел нещо го няма много. Все намирам модел Плико. И на още едно място намерих www.babyladen-online.de. Обаче не пише колко е доставката до Австрия. Трябва да се пита по имейл. Peace

# 232
  • Мнения: 126
Val, много благодаря за информацията. Ще я ползваме. А цените за пореден път ме убеждават, че в БГ почти всичко е по-скъпо в сравнение с европейските магазини. Поздрави и прегръдки.

# 233
  • Мнения: 106
 ехо,здрвейте и от мен  Hug
вие много сте писали,не можах да изчета всичко.Вчера си пристгнах от бг и съм много доволна от обслужването на sky europe. нямах никакви проблеми,много мили, питаха ме даже и къде искам да седна.Сега имат промоция в едната посока общо всичко 19 евро.
Прочетох за интернета -има намаление на чело за студенти,
а от мобилните оператори се убедих ,че телеринг са с най ниски тарифи. за предплатени са най-добри на yesss.
Благодаря на вяра за съвета за сайта на памперс,ще се възползвам   bouquet
днес бях на лекар и бебето е вече 45 см и тежи 1800 грама Rolling Eyes
направо незнам къде ги побирам,много съм горда  Grinning
с нетърпение го чакам. И аз съм сега на въпроса с количките.сестра ми препоръча да е с по/големи гуми и дръжката да не е подвижна.какво още трябва да знам и вие от къде си купихте,само от интернет ли.и с три или четири колела е по-удобна.
Някой беше писал за главоболие и ниско кръвно и аз съм така, но не взимам хапчета, пия айрян,много помага, чувствам се по-добре и като пия желязо.понякога и по малко кафе и вечер съвсем малко червено вино, май и те са добри за кръвно , но аз пия много малко.Наблягам на айряна  Grinning
Поздрави на всички

# 234
  • Мнения: 4 399
nkolentsova, моята количка е тази: http://www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=2516-26-446

В нея се кълна и не мога да си представя че съществува нещо по-добро.  Wink Между другото тук във форума май е една от най-харесваните и препоръчваните. Както виждаш тя е със 6 колела и това я прави много практична. Количка с 4 колела е добра според мен само при голям сняг. Иначе при нормални атмосферни условия на всеки завой трябва да я натискаш за да завие. Все още не познавам някой който да е доволен от триколка. За дръжката не разбрах какво значи да е подвижна.  newsm78 Дръжката на моята се регулира на височина и това е много удобна функция. Не се мести напред и назад, а седалката може да се обърне с гръб или с лице към тебе. Аз я купих нова от еBay за 350?, в магазините е около 550?.

# 235
  • Мнения: 23
честита Баба Марта
Баба Марта бърzала, мартенички върzала, да сме бели и червени, румени, zасмени.
Много zдраве и късмет Ви пожелавам от сърце.

# 236
  • Мнения: 229
Честита Баба Марта...Да сте бели и червени и винаги zасмени...

# 237
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Честита Баба Марта и от мен!
Да сте живи и здрави вие, семействата ви и малките ви сладури! Kissing Heart smile3525
Лек и приятен ден!

# 238
  • Мнения: 292
4естита Баба Марта  bouquet


Много zдраве zа мамите,татковzите и бебоzите .....

# 239
  • Мнения: 292
ОООО nkolentsova БРАВООО

МНОГО ГОЛЯМО върви твоето бебе, ма6ала,а6колсун.... Hug

паzи се и се гриzи zа двама ви,  Heart Eyes
zелувки от нас

Общи условия

Активация на акаунт