Разяснете ми какво означават тези отговори на жените

  • 7 219
  • 146
  •   1
Отговори
# 60
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Е, то при wishy-washy всичко, различно от "да" значи "не". То това принципно е възможно най-първия урок, който един мъж трябва да научи, и не само с жените, а също така и с всичко останало. Grinning

# 61
  • Мнения: 5 234
На упорит мъж, който харесваш, и кажеш "НЕ", може и да стане " ДА"

Ако наистина го харесвам поне малко, не бих казала "не". Не си падам по такива игрички.

# 62
  • Мнения: 29 371
Авторът, като не иска мнения на ""психолозите" хоум офис", не пуска тема във форума, ами отива на професионална консултация. Като е пуснал, трябва да е готов да чуе и критики. Още повече, че в началото му се дадоха добри и насочващи съвети, на което обаче той се е из*рал с поста, който явно е бил доста цветущ и съответно изтрит.

# 63
  • Мнения: 18 504
В такива теми много често се казва на жените нещо, което важи и за мъжете - искате, но няма за всички. Поне не от хубавото. Малко предлагане, голямо търсене - топката е в търсещия, той да му мисли как ще изпъкне така, че да бъде избран.

# 64
  • София
  • Мнения: 12 655
Често на жената си й трябва някакво време. Много мъже избързват в ентусиазма си и така я притискат, което пък води до отдръпване. Аз лично в не една от връзките ми съм "късала" поне веднъж преди да станат нещата, защото необузданият ентусиазъм и желание нещата да се случват супер бързо са ме стряскали и отблъсквали.

А авторът, доколкото разбирам, си е заслужил и доста по-груби реакции от тези, които получи Joy

В такива теми много често се казва на жените нещо, което важи и за мъжете - искате, но няма за всички. Поне не от хубавото. Малко предлагане, голямо търсене - топката е в търсещия, той да му мисли как ще изпъкне така, че да бъде избран.

Е затуй всяка жаба трябва да си знае гьола Joy

# 65
  • Мнения: 3 195
За да се срещна с някой след един разговор трябва да е имало страхотно силна химия, отличен разговор, мъжът да ме е накарал да се смея. Имала съм такива срещи.

А в наши дни е препоръчително жената да откаже първото предложение, защото може да види реакцията му на отказ. Доколкото разбирам сега е много разпространено лафът да върви, но ако мъжът се почувства дори и малко отхвърлен, си показва истинското лице. И така не те харесвам, дебела си, грозна си, ще умреш сама с котките, псувни и т.н. Буквално от нищото! При най-малка фрустрация пада маската. Той си е давал зор да е мил, да е свестен (за да топне чушката), ама жената не го е оценила и сега получава доза реалност. Това са мъже, които смятат жените за дупки. Петьо дъ бест е баш от тези, не му връзват, значи са парцали, женската им логика е на кокошки, защото не могат да го оценят. Ама те са го оценили добре, женомразец на 21.

# 66
  • София
  • Мнения: 35 107
Абсолютно, готов такъв.
Еми, няма как, няма.

# 67
  • Мнения: 215

А в наши дни е препоръчително жената да откаже първото предложение, защото може да види реакцията му на отказ. Доколкото разбирам сега е много разпространено лафът да върви, но ако мъжът се почувства дори и малко отхвърлен, си показва истинското лице. И така не те харесвам, дебела си, грозна си, ще умреш сама с котките, псувни и т.н. Буквално от нищото! При най-малка фрустрация пада маската. Той си е давал зор да е мил, да е свестен (за да топне чушката), ама жената не го е оценила и сега получава доза реалност. Това са мъже, които смятат жените за дупки. Петьо дъ бест е баш от тези, не му връзват, значи са парцали, женската им логика е на кокошки, защото не могат да го оценят. Ама те са го оценили добре, женомразец на 21.
Не, това са мъже, които не харесват себе си достатъчно. Този тип хора смятат, че трябва да вложат много усилия, за да не бъдат себе си и да "изглеждат" добре. В момента, в който усилията им не са възнаградени, те чувстат разочарование и болка и съответно искат да си ги излеят. Когато харесваш себе си достатъчно, никога няма да се разочароваш от това, че някой друг не те е оценил.

# 68
  • Мнения: 14 862
Тази тема ми напомня един лаф от Пратчет - не е достатъчно да бъдеш себе си, трябва да си и някой друг.

# 69
  • Мнения: 18 504
За мен несъразмерните реакции са червен флаг за лабилност. Щом от нещо толкова ежедневно и дребно се стига до такива обиди, какво ли е когато се сблъска с по-значим проблем - примерно жената е несъгласна с него за нещо сериозно, или не дай боже поиска раздяла.

# 70
  • София
  • Мнения: 12 655
Скрит текст:

А в наши дни е препоръчително жената да откаже първото предложение, защото може да види реакцията му на отказ. Доколкото разбирам сега е много разпространено лафът да върви, но ако мъжът се почувства дори и малко отхвърлен, си показва истинското лице. И така не те харесвам, дебела си, грозна си, ще умреш сама с котките, псувни и т.н. Буквално от нищото! При най-малка фрустрация пада маската. Той си е давал зор да е мил, да е свестен (за да топне чушката), ама жената не го е оценила и сега получава доза реалност. Това са мъже, които смятат жените за дупки. Петьо дъ бест е баш от тези, не му връзват, значи са парцали, женската им логика е на кокошки, защото не могат да го оценят. Ама те са го оценили добре, женомразец на 21.
Не, това са мъже, които не харесват себе си достатъчно. Този тип хора смятат, че трябва да вложат много усилия, за да не бъдат себе си и да "изглеждат" добре. В момента, в който усилията им не са възнаградени, те чувстат разочарование и болка и съответно искат да си ги излеят. Когато харесваш себе си достатъчно, никога няма да се разочароваш от това, че някой друг не те е оценил.

Много правилно. Всъщност, това, че са най-добрите е самонавиване, точно защото вътрешно се чувстват супер неуверени. Всеки сблъсък с тази реалност - под формата на отхвърляне, например - води да агресивна атака, която всъщност е защита на нестабилната илюзия, която са си създали. Факт е, че един истински уверен човек няма нужда да бъде харесан от всички и не се чувства лично засегнат, когато не е.

# 71
  • Мнения: 1 810
Скрит текст:
Той авторът избяга от нас!🤣
Хайде сега да обясним ,когато една жена каже “не”, това “да” ли е или е “твърдо не”!😂😂😂Кога “не” е не и кога е “да”?

На негово място вероятно и аз бих избягал след включването (за кой ли път) на "психолозите" хоум офис... Grinning

Авторе, не го приемай (чак толкова) лично. Трябва си време, за да се научиш да разбираш wishy-washy или womanese. Поработи върху себе си, виждам, че има имаш нужда от това, и не се фиксирай върху идеята да имаш гадже на всяка цена. Всяко нещо с времето си. Когато една жена ти каже "не", просто се обръщаш, пожелаваш приятен ден и повече не я търсиш.
Wishy-washy не означава ли липса на категоричност, неяснота? В случая на автора те категорично си го режат. 21-годишен да не може да разбере "нямам време, заета съм, не мога". Жените не режат директно, защото когато режат директно се приема за грубо и следва един бълвоч от страна на мъжете, че са надути, надменни, не знаят какво искат, той направил такъв реверанс към нея, че е проявил интерес, тя го реже, 'що така и тем подобни. Затова казваш, че утре отиваш на мисия до Марс и не знаеш кога ще се върнеш.

# 72
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Wishy-washy не означава ли липса на категоричност, неяснота? В случая на автора те категорично си го режат. 21-годишен да не може да разбере "нямам време, заета съм, не мога". Жените не режат директно, защото когато режат директно се приема за грубо и следва един бълвоч от страна на мъжете, че са надути, надменни, не знаят какво искат, той направил такъв реверанс към нея, че е проявил интерес, тя го реже, 'що така и тем подобни. Затова казваш, че утре отиваш на мисия до Марс и не знаеш кога ще се върнеш.
Използва се и като ние казваме "ала-бала". В този смисъл го ползвах и аз.

# 73
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Ама вие за дечица на по 15 години ли говорите?! Въобще не мога да повярвам, че пълнолетна жена може да се държи така - да прави фасони, още по-малко пък да прави драми и да реве със сълзи и сополи за някой мъж.
Аха, писали са и други преди мен. Значи не само за мен така изглежда.

# 74
  • Мнения: 1 810
SeaHorse, и вие си мислите, че на мацката й е много тъжничко по тоя повод?

Нарцùса, да де, аз отивам на кино, вечеря и после вкъщи. Той какво си мисли и очаква си е негова работа. Как това ме прави лесна и защо ще ме притеснява този факт? Ако жените в случая на rf са отказали секс на първа среща вече е друга тема. Нормално е да откажат, това си е неписан закон, вече, ако мъжът после се дърпа, а тях ги е много яд не знам как да го тълкувам. Такова нещо също не съм чувала - мъж да каже "аа не, офертата беше еднократна" и жената реве и съжалява, че не му е пуснала? Smiley

Общи условия

Активация на акаунт