Разяснете ми какво означават тези отговори на жените

  • 7 203
  • 146
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
  На 21 години съм, нищо особенно на външен вид. Търся си приятелка от доста време но без успех. Обикновенно като започна разговор с жена на края на разговора правя предложение да излезем друг ден или по-късно пак да се видим. Винаги ми отказват с под предлог че са твърде заети и бла-бла причини.
   Не мога да си обясня тъпата женска логика какво точно означава това? Някакъв тест ли ми правят или нарочно искат просто да ме разкарат? Може ли да ми разясните?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 571
Искат да те разкарат.

# 2
  • Мнения: 46 518
Тактичен отказ е това.
Продължавай, докато попаднеш на момиче, с което имате "химия". Тя ще приеме.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 133
Не се интересуват, ама и ти не им се връзвай толкова. На 21 гледай университета и работата си, и след време сами ще идват, а ти ще ги режеш.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 101
По от далече заобикаляй. Чат малко, ала- бала, смях. Така направо ги плашиш.

# 5
  • Мнения: 2
По от далече заобикаляй. Чат малко, ала- бала, смях. Така направо ги плашиш.

Може ли повече детайли? Какво си видяла като работеща стратегия?

# 6
  • Мнения: 3 323
За какво говорите на срещите?

# 7
  • Мнения: 10 701
Жените не харесват мъж, който е отчаян или самохвалко. Също така не харесват и мъже които им се натискат и правят отчаяни опити за връзка с тях. Не харесват мъже без самочувствие ( което трябва да има покритие ) или с прекалено такова и лепки.
Какво може да направиш за себе си - работи ВЪРХУ себе си !
Чети, бъди грамотен, имай чувство за хумор и такт. Не се натискай и не се налагай но в същото време покажи, че се интересуваш от жената с която общуваш, Бъди чист, спретнат, изкъпан и с добра хигиена - това включва и да нямаш лош дъх !  Гледай си образованието и имай планове за бъдещето си - какво мислиш да правиш и как да се развиваш. Намери си хоби и го практикувай. Запиши се на някакъв спорт, йога, ... но това да не ти е самоцел да търсиш жени там а за себе си - да започнеш да се харесваш и да бъдеш уверен.
Неуверен, досаден и мрънкащ индивид е нещо което жените ненавиждат !
Така че се вземи в ръце, набележи си какво ще правиш и действай. Жените сами ще те забележат. И си промени начина на мислене и действие.
Успех !

# 8
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 085
Външния вид държи вниманието само първите 5 секунди, после идват маниерите, които всъщност са това дето може да задържи интереса за по-дълго. И не по малко съществено е какво говориш, защото и по това преценката е много бърза. Но най-вече не очаквай всички да ти се хвърлят на врата, приеми го за даденост независимо от причините, просто статистически ще са повече тези дето ще кажат не, и това е нормално.

# 9
  • Мнения: 40 924
Къде видя тъпа логика??? Просто ти отказват любезно, да не губиш лице.

# 10
  • Мнения: 440
Здравей, означава, че нямат интерес за втора среща, или прибързано си я поискал или не са те харесали или оценили достатъчно. По време на срещата е добре да се опиташ да опознаеш момичето и да разбереш какво харесва тя. Ако обича планината можеш да и предложиш разходка с компания там, ако филмите- да я заведеш на кино, ако е по музиката- на концерт и т.н. НО, когато я питаш за следващата среща я питаш за конкретен ден и час. Примерно: "Искаш ли в сряда да отидем на кино в 11, 00ч. на този филм, който ти харесваш?". И остави няколко дни разстояние да следващата среща, да не помисли, че си отчаян или че я притискаш.

# 11
  • Мнения: 7 268
Как не разбираш? Не те харесват и тактично те разкарват. Работи върху себе си, млад си, имаш шанс да започнат да те харесват.

# 12
  • Мнения: 29 343
Само от изречението "....нищо особенно на външен вид. Търся си приятелка от доста време но без успех. " личи, че си отчаян. Жените го усещат.
Какво значи нищо особено не съм? Ти си млад, само младостта ти дори е красива. Работи върху себе си. Купи си хубави дрехи - може да имаш само два чифта дънки/обувки/яке, но да са качествени и да ти стоят добре. Направи си нова прическа, ползвай хубав парфюм. И най-важното - Не изглеждай отчаян!
Какво точно им говориш на девойките, как ги каниш на среща? Ако на втората минута им отправяш директни покани, 99% от тях ще ти откажат на момента, тъй като не те познават. Не бързай, не е нужно. Първо говори по друга тема, съвсем различна.
Ако момичето пък е от някакъв приятелски кръг, съвсем няма нужда да я каниш от първия път, като сте се видели, все пак вероятно ще се засечете пак.

# 13
  • Мнения: 417
Здравейте,
  На 21 години съм, нищо особенно на външен вид. Търся си приятелка от доста време но без успех. Обикновенно като започна разговор с жена на края на разговора правя предложение да излезем друг ден или по-късно пак да се видим. Винаги ми отказват с под предлог че са твърде заети и бла-бла причини.
  Не мога да си обясня тъпата женска логика какво точно означава това? Някакъв тест ли ми правят или нарочно искат просто да ме разкарат? Може ли да ми разясните?
Ето ти отговора! Нямаш елементарно уважение към жените. Хем си без самочувствие, хем мислиш,  че жените са ти длъжни.
Познавам доста мъже с посредствен външен вид, които нямат никакъв проблем и са имали много жени. Бъди кавалер. Вече са ти писали поддържайки се чист, запиши се на спорт.
Но най-вече промени си мисленето, ако е възможно.

# 14
  • Мнения: 9 703
"Тъпата'' логика е, че не искат да те разкарат грубо, точно както ти се изразяваш.

# 15
  • Мнения: 2 747
Жените не харесват чак толкова да им падат в краката мъжете , накарай ги да проявят интерес,не се бутай толкова

# 16
  • Мнения: 417
Жените не харесват чак толкова да им падат в краката мъжете , накарай ги да проявят интерес,не се бутай толкова
А, не харесват 😀. Аз пък обичам.
Ако някой ми се прави на интересен има да чака. Недостъпен мъж ми идва доста женствено на мен.
Пък и къде да се отдръпва, те му казват, че не го искат и той в тях сам ли да стои.
Според мен да смъкне малко летвата с претенциите.

# 17
  • Мнения: 1 050
Петьо дъ бест, май твоята логика е тъпата, а не женската... Нищо особено не бил, ама иначе дъ бест. Моля ти се!

# 18
  • Мнения: 335
Ми деликатен отказ. Въпреки, че твоите предложения звучат малко като в преди тийн възрастта - "искаш ли да ходиш с мен?"

# 19
  • Мнения: 2 149
... на края на разговора правя предложение да излезем друг ден или по-късно пак да се видим. Винаги ми отказват с под предлог че са твърде заети и бла-бла причини.
Някакъв тест ли ми правят...
Теста е по време на самия разговор.  "Бла-бла" причини означава, че не си минал теста.
И ти не говориш за жени, а за момичета.
Жените, ако знаеш какви отговори дават, накрая даже забравяш и не си сигурен какво си питал.

# 20
  • Мнения: 5 231
От снощи хвърлям по едно око на темата. Грубият изказ на автора ми направи лошо впечатление. Аз лично бих стояла далеч от мъж с такова неуважително отношение към жените. Ако и извън форума се държи така, ясно защо му отказват.

# 21
  • София
  • Мнения: 28 571
А, този манталитет го е имало винаги сред определени среди, никаква новост не е.

# 22
  • Мнения: 29 343
А, този манталитет го е имало винаги сред определени среди, никаква новост не е.

И после му е много чудно защо не му връзват жените..... Grin

# 23
  • София
  • Мнения: 35 101
На 18-20 годишните ли им обяснява, кви стари са щяли да станат? Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 28 571
Аха. След години. Пък той ще младее.

# 25
  • София
  • Мнения: 12 649
И на мен ми направи лошо впечатление авторът. Не са му длъжни момичетата, нито са виновни, че той не знае как стават нещата.

Иначе, момиче не се кани на среща ей така. Трябва да й дадеш възможност да те опознае, да те хареса, да я впечатлиш с нещо. И тя ще се отпусне, ще се зароди интерес в нея. И тогава вече можеш да я поканиш.

Тук обаче има два момента. Да можеш да общуваш и да имаш качества, които да предизвикат желание у нея. И да усетиш в кой момент това се е случило. Ако я натиснеш прекалено рано, ще я отблъснеш. Но не може и да те е страх с месеци, все някога трябва да действаш. Усет се развива с опита. А другите качества си зависят мъжа. Ако нещо му липсва - външен вид, социални умения, самочувствие, реализация - работи върху тези неща.

# 26
  • Мнения: 6 138
Режат те просто, тестовете не си ги минал преди това. Започни да общуваш с момичетата и да можеш да поддържаш приятелски отношения с тях без други очаквания, от там нататък ще ти се получат нещата. Но докато гледаш на тях като материал за секс и без да имаш визия и държание, просто ще продължат да те режат

# 27
  • Мнения: 14 847
Скрит текст:
Здравейте,
  На 21 години съм, нищо особенно на външен вид. Търся си приятелка от доста време но без успех. Обикновенно като започна разговор с жена на края на разговора правя предложение да излезем друг ден или по-късно пак да се видим. Винаги ми отказват с под предлог че са твърде заети и бла-бла причини.
   Не мога да си обясня
тъпата женска логика какво точно означава това?
Скрит текст:
Някакъв тест ли ми правят или нарочно искат просто да ме разкарат? Може ли да ми разясните?
На такъв умник какво да ти разясняваме?
Само от първия ти пост вече знам, че не ставаш дори за разговор. Онези също. Защо да излизат, да им го докажеш втори път ли?

# 28
  • Мнения: 18 503
Горе главата, авторе. И за теб някъде има някоя с ниски критерии, която да кандиса. Друг въпрос е, че ти няма да ѝ обърнеш внимание, понеже ще искаш някоя по-така, която обаче ще иска и тя нещо по-така. След 30 години ще се върнеш да обясняваш тук как жените не трябва да имат изисквания.

# 29
  • Мнения: 2 408
Винаги ми отказват с под предлог че са твърде заети и бла-бла причини.
...Може ли да ми разясните?
Аз ще ти разясня: това значи, че не искат да излизат с теб, но може да те поканят да помагаш с носенето, когато се преместват в друга квартира. Или когато трябва някой да им напише курсовата работа.
Ако ти кажат директно - за нищо не ставаш, изтрий ми телефона и не ме търси повече, не си оставят отворена вратичка за нищо от горното.

# 30
  • София
  • Мнения: 28 571
Горе главата, авторе. И за теб някъде има някоя с ниски критерии, която да кандиса. Друг въпрос е, че ти няма да ѝ обърнеш внимание, понеже ще искаш някоя по-така, която обаче ще иска и тя нещо по-така. След 30 години ще се върнеш да обясняваш тук как жените не трябва да имат изисквания.
Подмладен, разхубавен и неупотребен.

# 31
  • Мнения: 1 257
И на мен първият ми инстинкт беше да се изрепча на автора. Факт, че написаното от него е непочтително и по всяка вероятност на живо се държи точно толкова неадекватно и дразнещо. Пак любезно го отхвърлят, значи все пак избира да излиза с нормални и възпитани млади жени. Въпросът е, че това е съвсем млад човек, който до сега може да е имал лош (или никакъв) семеен модел, и ако е бил примерно в "момчешки" техникум, а сега работи пак изцяло в мъжки колектив - може просто да не е имало къде да се научи на нормално общуване с другия пол. Не знам какъв му е случаят, но ако е заобиколен от грубовати бачкатори, половината от които - неженени, а другата половина - разведени, представете си какво отношение попива. Според мен има надежда, ако си намери някой по-възрастен мъж, който като ментор да го поведе и да му разясни някои неща. Но трябва да е реализиран човек с щастлива връзка или брак и положителен опит в общуването, а не някой кисел чичак.

# 32
  • Мнения: 14 847
Някой друг ще е виновен, че на 20 му липсват и първите 7 години, и две поколения културни мъжки примери назад.
Как пък все мъжете на 20 не знаят да общуват и имат тепърва време да се учат, а жените вече са се научили.

# 33
  • Мнения: 1 809
Според мен има надежда, ако си намери някой по-възрастен мъж, който като ментор да го поведе и да му разясни някои неща. Но трябва да е реализиран човек с щастлива връзка или брак и положителен опит в общуването, а не някой кисел чичак.
Много хубав съвет като цяло за всичко в живота. Съвети се взимат от просперирали хора в съответната област. Но парадоксално хората в повечето случаи се допитват до подобни на тях и се осланят на съветите и неуспехите на същите. Мрънкат си един на друг и проклинат живота, жените и съдбата.

# 34
  • Мнения: 40 924
Каквото повикало, такова се обадило - виж само как започва темата. А после имало и някакъв съвсем непремерен пост (изтрит вече). Та и тонът на отговорите е аналогичен, което не пречи да му се казаха много верни неща и правилни съвети.

# 35
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Здравейте,
  На 21 години съм, нищо особенно на външен вид. Търся си приятелка от доста време но без успех. Обикновенно като започна разговор с жена на края на разговора правя предложение да излезем друг ден или по-късно пак да се видим. Винаги ми отказват с под предлог че са твърде заети и бла-бла причини.
   Не мога да си обясня тъпата женска логика какво точно означава това? Някакъв тест ли ми правят или нарочно искат просто да ме разкарат? Може ли да ми разясните?

Няма нищо особено за разясняване. Стандартна ситуация при повечето млади хора. Трябва да поработиш върху самочувствието малко. И разговорите да не ги водиш от главата за краката. Не знам дали и какво учиш. Ако не учиш наблягай над работата за да имаш пари. Жените избягват мъже без пари, това да го знаеш. Обличай се добре, бъди чист, дръж се нормално. При жените логика недей да търсиш нито си мисли, че разсъждават като тебе.
Огледай около себе си за приятели и познати, които имат успех с момичетата. Не може да няма такива. Търси тяхната компания, излизай с тях и копирай.

# 36
  • Мнения: 80
Вече са ти обяснили 'тъпата женска логика'.

Аз бих добавила, че е добър знак, че излизаш на първи срещи - кофти е ако заради външния вид не ти дават шанс изобщо.

Това също означава, че всичко е в твоите ръце. Понякога просто не се получават нещата и не е ничия вина. Но ако многократно ти харесваш отсрещната страна, а тя не се съгласява на втора среща - потърси причината в теб.

# 37
  • СИ
  • Мнения: 4 406
...
Аз бих добавила, че е добър знак, че излизаш на първи срещи - кофти е ако заради външния вид не ти дават шанс изобщо.
...

Външният вид е фактор, определено. Не всеки се е родил красив или преливащ от чар и сексапил. Но някои недостатъци търпят корекция с други неща. Може и младежа да е вдигнал летвата прекалено високо. Трябва да имаш реална самооценка какво може да предложиш.

# 38
  • София
  • Мнения: 12 649
Човекът демонстрира нагледно защо не му му се получава. Но тук поне няма да му спестят истинското си мнение. Няма какво да се обижда, по-добре да си взима поуки.

# 39
  • Мнения: 40 924
Като цяло външният фактор при мъжете не е решаващ и съвсем не само манекените си хващат гаджета. Всъщност нормално е да се получават откази, защото някои жени харесва ниски, други високи, някои атлетични, други грацилни, някои руси, други чернокоси... Та откази ще има докато се срещнат двама на една вълна. И там вече на ход са качества, които може да се променят и от които всъщност зависи повече - хигиена, самочувствие, поведение, възпитание, интелект, остроумие и чувство за хумор...

# 40
  • Мнения: 651
с тези приказки на автора, каква да е обратната реакция? Да го галим с перце и да му обясним какво е възпитание ли?
Като така говори за жените, какво внимание и от какви жени очаква?
и според мен е трябвало да изтриете поста на автора - тъпа женска логика е също доста обидно и сексиско

# 41
  • СИ
  • Мнения: 4 406
с тези приказки на автора, каква да е обратната реакция? Да го галим с перце и да му обясним какво е възпитание ли?
Като така говори за жените, какво внимание и от какви жени очаква?
и според мен е трябвало да изтриете поста на автора - тъпа женска логика е също доста обидно и сексиско

Някои не само така говорят за жените, ами и ги натъртват от време на време. Интересното е, че доста от натъртените нямат нищо против. Даже редовно има подобни теми.

# 42
  • Мнения: 651
пише в сайт на жени и характеризира други жени с тъпа женска логика и защо - защото някои някъде не му е обърнал внимание?
Иска съвет, но се държи арогантно и прави характеристики, а това, което е написал е просто проява на такт от страна на тези девойки.
Явно иска и търси контакт с възпитани жени, но явно той самият не е. Да, разбира се, всяка от нас, може да напише за тъпи женски логики и реакции, но ние сме жени. А едно момче/мъж да пише в женски сайт и да говори така и накрая да търси съвети .....
както и да е, не мисля че е правилно, синът ми е малко по-малък от този младеж и ако го чуя да говори така ... ще е обидно, без значение дали познавам или  не въпросните коментирани.
за мен темата приключи.

# 43
  • Мнения: 1 809
Скрит текст:
Здравейте,
  На 21 години съм, нищо особенно на външен вид. Търся си приятелка от доста време но без успех. Обикновенно като започна разговор с жена на края на разговора правя предложение да излезем друг ден или по-късно пак да се видим. Винаги ми отказват с под предлог че са твърде заети и бла-бла причини.
   Не мога да си обясня тъпата женска логика какво точно означава това? Някакъв тест ли ми правят или нарочно искат просто да ме разкарат? Може ли да ми разясните?

Няма нищо особено за разясняване. Стандартна ситуация при повечето млади хора. Трябва да поработиш върху самочувствието малко. И разговорите да не ги водиш от главата за краката. Не знам дали и какво учиш. Ако не учиш наблягай над работата за да имаш пари. Жените избягват мъже без пари, това да го знаеш. Обличай се добре, бъди чист, дръж се нормално.
При жените логика недей да търсиш нито си мисли, че разсъждават като тебе.
Скрит текст:
Огледай около себе си за приятели и познати, които имат успех с момичетата. Не може да няма такива. Търси тяхната компания, излизай с тях и копирай.
Най-нелогични постъпки и решения съм виждала все от мъже. При тях обаче се нарича поемане на риск, търсене на адреналин, предприемачество, "животът е кратък" и други простотии. При жените е "тъпа женска логика"

# 44
  • Мнения: 3 841
Той авторът избяга от нас!🤣
Хайде сега да обясним ,когато една жена каже “не”, това “да” ли е или е “твърдо не”!😂😂😂Кога “не” е не и кога е “да”?

# 45
  • Over the hills and far away
  • Мнения: 148
Винаги ми отказват с под предлог че са твърде заети и бла-бла причини.
   Не мога да си обясня тъпата женска логика какво точно означава това? Някакъв тест ли ми правят или нарочно искат просто да ме разкарат? Може ли да ми разясните?

Разбира се, че нарочно искат да те разкарат, ти да не помисли, че е без да искат? Говори после за тъпа логика...
Радвай се, че деликатно те режат.

# 46
  • Мнения: 7 411
На упорит мъж, който харесваш, и кажеш "НЕ", може и да стане " ДА"
На досадник,  който не харесваш " Не- то" си остава " НЕ"
Авторе, ако ги пресираш за среща от втория чат, не си мисли, че ще ти върже. Жените първо опознават, после се доверяват и харесват и чак тогава може би, вероятно ще искат нещо повече.

# 47
  • София
  • Мнения: 35 101
Мислиш ще ни разбере ли? Усет трябва, какъвто му липсва.

# 48
  • Мнения: 3 841
Детска работа, хормони

# 49
  • Мнения: 6 563
"Не, не, не спирай"
Само тогава "не" е "да". В останалите случаи е добре мъжете да се съобразяват с Не-то, защото иначе започва да прилича на тормоз.

# 50
  • Мнения: 7 411
Сетих се за вица с кокошката, която бягала от петела и си мислила:
- Дали не тичам много бързо?

# 51
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
На упорит мъж, който харесваш, и кажеш "НЕ", може и да стане " ДА"
На досадник,  който не харесваш " Не- то" си остава " НЕ"
Авторе, ако ги пресираш за среща от втория чат, не си мисли, че ще ти върже. Жените първо опознават, после се доверяват и харесват и чак тогава може би, вероятно ще искат нещо повече.
Тея нюанси никога не съм ги разбирал, за мен не си е значело не и да си е значело да.
И не разбирам защо на мъж, когото харесваш трябва да му се каже не, на жена която харесвам винаги съм казвал да. Thinking

# 52
  • София
  • Мнения: 35 101
Е, има време до 60, ще чатнеш.

# 53
  • Мнения: 7 411
Джеръми, тънкости на любовта  които дано след време усвоиш.
Прочети поста за кокошката.

# 54
  • София
  • Мнения: 12 649
Аз съм на принципа, че каже ли жената не, спираш. Ако е било да, тя сама ще си потърси.

# 55
  • Мнения: 6 138
Истинският мъж и истинската жена не могат да бъдат заедно никога. Защото истинския мъж втори път не предлага, а истинската жена никога не се съгласява от първия път. Но все пак внимавайте когато казвате не, че може да няма втори път Simple Smile

# 56
  • Мнения: 3 841
Истинският мъж и истинската жена не могат да бъдат заедно никога. Защото истинския мъж втори път не предлага, а истинската жена никога не се съгласява от първия път. Но все пак внимавайте когато казвате не, че може да няма втори път Simple Smile
Излиза, че всеки втори е фалшив!😁

# 57
  • Мнения: 13 809
Проблем на автора е , че той не може да приеме , че може някой да не го харесва.  Съответно,  толерантните отговори на девойките са го заблудили още повече. и той търси проблема в тях,  а не в себе си. Излиза, че е трябвало да му кажат в прав текст какво мислят по въпроса.

# 58
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Той авторът избяга от нас!🤣
Хайде сега да обясним ,когато една жена каже “не”, това “да” ли е или е “твърдо не”!😂😂😂Кога “не” е не и кога е “да”?

На негово място вероятно и аз бих избягал след включването (за кой ли път) на "психолозите" хоум офис... Grinning

Авторе, не го приемай (чак толкова) лично. Трябва си време, за да се научиш да разбираш wishy-washy или womanese. Поработи върху себе си, виждам, че има имаш нужда от това, и не се фиксирай върху идеята да имаш гадже на всяка цена. Всяко нещо с времето си. Когато една жена ти каже "не", просто се обръщаш, пожелаваш приятен ден и повече не я търсиш.

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 10:30 от Phoenix Wright

# 59
  • Мнения: 6 138
Не знам кво значи, ама аз като чуя не втори път не предлагам. Е повечето пъти са ми предлагали в последствие, дали е имало сделка или не- според зависи.

# 60
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Е, то при wishy-washy всичко, различно от "да" значи "не". То това принципно е възможно най-първия урок, който един мъж трябва да научи, и не само с жените, а също така и с всичко останало. Grinning

# 61
  • Мнения: 5 231
На упорит мъж, който харесваш, и кажеш "НЕ", може и да стане " ДА"

Ако наистина го харесвам поне малко, не бих казала "не". Не си падам по такива игрички.

# 62
  • Мнения: 29 343
Авторът, като не иска мнения на ""психолозите" хоум офис", не пуска тема във форума, ами отива на професионална консултация. Като е пуснал, трябва да е готов да чуе и критики. Още повече, че в началото му се дадоха добри и насочващи съвети, на което обаче той се е из*рал с поста, който явно е бил доста цветущ и съответно изтрит.

# 63
  • Мнения: 18 503
В такива теми много често се казва на жените нещо, което важи и за мъжете - искате, но няма за всички. Поне не от хубавото. Малко предлагане, голямо търсене - топката е в търсещия, той да му мисли как ще изпъкне така, че да бъде избран.

# 64
  • София
  • Мнения: 12 649
Често на жената си й трябва някакво време. Много мъже избързват в ентусиазма си и така я притискат, което пък води до отдръпване. Аз лично в не една от връзките ми съм "късала" поне веднъж преди да станат нещата, защото необузданият ентусиазъм и желание нещата да се случват супер бързо са ме стряскали и отблъсквали.

А авторът, доколкото разбирам, си е заслужил и доста по-груби реакции от тези, които получи Joy

В такива теми много често се казва на жените нещо, което важи и за мъжете - искате, но няма за всички. Поне не от хубавото. Малко предлагане, голямо търсене - топката е в търсещия, той да му мисли как ще изпъкне така, че да бъде избран.

Е затуй всяка жаба трябва да си знае гьола Joy

# 65
  • Мнения: 3 190
За да се срещна с някой след един разговор трябва да е имало страхотно силна химия, отличен разговор, мъжът да ме е накарал да се смея. Имала съм такива срещи.

А в наши дни е препоръчително жената да откаже първото предложение, защото може да види реакцията му на отказ. Доколкото разбирам сега е много разпространено лафът да върви, но ако мъжът се почувства дори и малко отхвърлен, си показва истинското лице. И така не те харесвам, дебела си, грозна си, ще умреш сама с котките, псувни и т.н. Буквално от нищото! При най-малка фрустрация пада маската. Той си е давал зор да е мил, да е свестен (за да топне чушката), ама жената не го е оценила и сега получава доза реалност. Това са мъже, които смятат жените за дупки. Петьо дъ бест е баш от тези, не му връзват, значи са парцали, женската им логика е на кокошки, защото не могат да го оценят. Ама те са го оценили добре, женомразец на 21.

# 66
  • София
  • Мнения: 35 101
Абсолютно, готов такъв.
Еми, няма как, няма.

# 67
  • Мнения: 215

А в наши дни е препоръчително жената да откаже първото предложение, защото може да види реакцията му на отказ. Доколкото разбирам сега е много разпространено лафът да върви, но ако мъжът се почувства дори и малко отхвърлен, си показва истинското лице. И така не те харесвам, дебела си, грозна си, ще умреш сама с котките, псувни и т.н. Буквално от нищото! При най-малка фрустрация пада маската. Той си е давал зор да е мил, да е свестен (за да топне чушката), ама жената не го е оценила и сега получава доза реалност. Това са мъже, които смятат жените за дупки. Петьо дъ бест е баш от тези, не му връзват, значи са парцали, женската им логика е на кокошки, защото не могат да го оценят. Ама те са го оценили добре, женомразец на 21.
Не, това са мъже, които не харесват себе си достатъчно. Този тип хора смятат, че трябва да вложат много усилия, за да не бъдат себе си и да "изглеждат" добре. В момента, в който усилията им не са възнаградени, те чувстат разочарование и болка и съответно искат да си ги излеят. Когато харесваш себе си достатъчно, никога няма да се разочароваш от това, че някой друг не те е оценил.

# 68
  • Мнения: 14 847
Тази тема ми напомня един лаф от Пратчет - не е достатъчно да бъдеш себе си, трябва да си и някой друг.

# 69
  • Мнения: 18 503
За мен несъразмерните реакции са червен флаг за лабилност. Щом от нещо толкова ежедневно и дребно се стига до такива обиди, какво ли е когато се сблъска с по-значим проблем - примерно жената е несъгласна с него за нещо сериозно, или не дай боже поиска раздяла.

# 70
  • София
  • Мнения: 12 649
Скрит текст:

А в наши дни е препоръчително жената да откаже първото предложение, защото може да види реакцията му на отказ. Доколкото разбирам сега е много разпространено лафът да върви, но ако мъжът се почувства дори и малко отхвърлен, си показва истинското лице. И така не те харесвам, дебела си, грозна си, ще умреш сама с котките, псувни и т.н. Буквално от нищото! При най-малка фрустрация пада маската. Той си е давал зор да е мил, да е свестен (за да топне чушката), ама жената не го е оценила и сега получава доза реалност. Това са мъже, които смятат жените за дупки. Петьо дъ бест е баш от тези, не му връзват, значи са парцали, женската им логика е на кокошки, защото не могат да го оценят. Ама те са го оценили добре, женомразец на 21.
Не, това са мъже, които не харесват себе си достатъчно. Този тип хора смятат, че трябва да вложат много усилия, за да не бъдат себе си и да "изглеждат" добре. В момента, в който усилията им не са възнаградени, те чувстат разочарование и болка и съответно искат да си ги излеят. Когато харесваш себе си достатъчно, никога няма да се разочароваш от това, че някой друг не те е оценил.

Много правилно. Всъщност, това, че са най-добрите е самонавиване, точно защото вътрешно се чувстват супер неуверени. Всеки сблъсък с тази реалност - под формата на отхвърляне, например - води да агресивна атака, която всъщност е защита на нестабилната илюзия, която са си създали. Факт е, че един истински уверен човек няма нужда да бъде харесан от всички и не се чувства лично засегнат, когато не е.

# 71
  • Мнения: 1 809
Скрит текст:
Той авторът избяга от нас!🤣
Хайде сега да обясним ,когато една жена каже “не”, това “да” ли е или е “твърдо не”!😂😂😂Кога “не” е не и кога е “да”?

На негово място вероятно и аз бих избягал след включването (за кой ли път) на "психолозите" хоум офис... Grinning

Авторе, не го приемай (чак толкова) лично. Трябва си време, за да се научиш да разбираш wishy-washy или womanese. Поработи върху себе си, виждам, че има имаш нужда от това, и не се фиксирай върху идеята да имаш гадже на всяка цена. Всяко нещо с времето си. Когато една жена ти каже "не", просто се обръщаш, пожелаваш приятен ден и повече не я търсиш.
Wishy-washy не означава ли липса на категоричност, неяснота? В случая на автора те категорично си го режат. 21-годишен да не може да разбере "нямам време, заета съм, не мога". Жените не режат директно, защото когато режат директно се приема за грубо и следва един бълвоч от страна на мъжете, че са надути, надменни, не знаят какво искат, той направил такъв реверанс към нея, че е проявил интерес, тя го реже, 'що така и тем подобни. Затова казваш, че утре отиваш на мисия до Марс и не знаеш кога ще се върнеш.

# 72
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Wishy-washy не означава ли липса на категоричност, неяснота? В случая на автора те категорично си го режат. 21-годишен да не може да разбере "нямам време, заета съм, не мога". Жените не режат директно, защото когато режат директно се приема за грубо и следва един бълвоч от страна на мъжете, че са надути, надменни, не знаят какво искат, той направил такъв реверанс към нея, че е проявил интерес, тя го реже, 'що така и тем подобни. Затова казваш, че утре отиваш на мисия до Марс и не знаеш кога ще се върнеш.
Използва се и като ние казваме "ала-бала". В този смисъл го ползвах и аз.

# 73
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 878
Ама вие за дечица на по 15 години ли говорите?! Въобще не мога да повярвам, че пълнолетна жена може да се държи така - да прави фасони, още по-малко пък да прави драми и да реве със сълзи и сополи за някой мъж.
Аха, писали са и други преди мен. Значи не само за мен така изглежда.

# 74
  • Мнения: 1 809
SeaHorse, и вие си мислите, че на мацката й е много тъжничко по тоя повод?

Нарцùса, да де, аз отивам на кино, вечеря и после вкъщи. Той какво си мисли и очаква си е негова работа. Как това ме прави лесна и защо ще ме притеснява този факт? Ако жените в случая на rf са отказали секс на първа среща вече е друга тема. Нормално е да откажат, това си е неписан закон, вече, ако мъжът после се дърпа, а тях ги е много яд не знам как да го тълкувам. Такова нещо също не съм чувала - мъж да каже "аа не, офертата беше еднократна" и жената реве и съжалява, че не му е пуснала? Smiley

# 75
  • Мнения: 1 257
Принципно, до към 28-30 една жена трябва да се е научила да заявява ясно желанията си - ясно "да" и категорично "не", без игрички и номерца. От една страна - това означава, че е наясно със себе си, няма комплекси, и не плаща данък "обществено мнение" - уверена жена, която знае какво иска. От друга страна - така е коректно и спрямо другия човек, не е нужно да се създават фалшиви очаквания и да се държи някой на повикване. Поне по моите наблюдения, с по-голяма част от жените това се случва. Но няма какво да се лъжем, че има и жени, които напълно отговарят на всички най-лоши стереотипи за пола. Както се казва - заради едни 10%, страдат всички. При мъжете е абсолютно същото. Винаги се чува по-силно гласа на непрекъснато мрънкащите инсели. Нормалните хора си живеят нормално, израстват си грешките на растежа, стабилизират се като личности, и нещата си идват по местата. Страдалците "без късмет" и от двата пола, или не са чак такива страдалци, и са сами по личен избор, или имат личностни проблеми, които трябва да разрешат, преди да стъпят във връзка.

# 76
  • СИ
  • Мнения: 4 406
SeaHorse, и вие си мислите, че на мацката й е много тъжничко по тоя повод?

Нарцùса, да де, аз отивам на кино, вечеря и после вкъщи. Той какво си мисли и очаква си е негова работа. Как това ме прави лесна и защо ще ме притеснява този факт? Ако жените в случая на rf са отказали секс на първа среща вече е друга тема. Нормално е да откажат, това си е неписан закон, вече, ако мъжът после се дърпа, а тях ги е много яд не знам как да го тълкувам. Такова нещо също не съм чувала - мъж да каже "аа не, офертата беше еднократна" и жената реве и съжалява, че не му е пуснала? Smiley

Откъде да знам пък мацката как се чувства? Още повече става въпрос за 19-20 годишни, които не знаят дали ги сърби, дали ги боли. Сигурно и повечето от нас са били така.
Иначе и аз не разбирам мисленето на някои жени дърпащи се да ходят на кино или да пият по нещо, защото нали... Да не би да искали после да ги таковат... Ами да. По принцип мъжете и жените се събират за това. Но всяка жена с акъл за два лева знае с кого да излезе, как да се държи и как да отказва тактично.

# 77
  • София
  • Мнения: 28 571
Така е. И при двата пола ги има едни...  "Каня те на вечеря/кино, но всъщност става въпрос за секс" е равно на "искам да се виждаме, но ти отказвам" е равно на тъпа логика (и при двата пола).

# 78
  • Мнения: 14 847
Жените с акъла си за два лева отказват тактично на автора, ама той го нарича тъпа женска логика. Е?
Аз на 20 не съм била такава, с фасони, познатите ми жени също не са били. Виж, мъжете...

# 79
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Жените с акъла си за два лева отказват тактично на автора, ама той го нарича тъпа женска логика. Е?
Аз на 20 не съм била такава, с фасони, познатите ми жени също не са били. Виж, мъжете...

Не се знае какво е всъщност. Ние си разтягаме локумите само. Той го нарича така, а тук се впрягат. Други започват да обясняват, че не са такива по принцип...            Satisfied

# 80
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
За да се срещна с някой след един разговор трябва да е имало страхотно силна химия, отличен разговор, мъжът да ме е накарал да се смея. Имала съм такива срещи.

А в наши дни е препоръчително жената да откаже първото предложение, защото може да види реакцията му на отказ. Доколкото разбирам сега е много разпространено лафът да върви, но ако мъжът се почувства дори и малко отхвърлен, си показва истинското лице. И така не те харесвам, дебела си, грозна си, ще умреш сама с котките, псувни и т.н. Буквално от нищото! При най-малка фрустрация пада маската. Той си е давал зор да е мил, да е свестен (за да топне чушката), ама жената не го е оценила и сега получава доза реалност. Това са мъже, които смятат жените за дупки. Петьо дъ бест е баш от тези, не му връзват, значи са парцали, женската им логика е на кокошки, защото не могат да го оценят. Ама те са го оценили добре, женомразец на 21.
Еми то по тая логика излиза, че това се отнася и за почти всички дето са се разделили/развели с мъжете си и после имат влошени взаимоотношения, което са сигурно 90% от случаите, твоя съвет е поредното доказателство, че просто вие жените се мразите, защото фактите са си факти 650000 жени без деца. Именно защото лафът да върви е актуален защото има жени, които не казват не, а казват да особено след една определена възраст, тея дето казват не обикновено в един момент и на тях им идва акъла и почват и те да казват да, макар и на мноого по-компромисни варианти от тези, които са можели да имат, но има и такива, дето са забравили да казват да и когато вече стане прекалено късно и предложенията към тях съвсем изчезнат се превръщат в мъжемразки.
Така е. И при двата пола ги има едни...  "Каня те на вечеря/кино, но всъщност става въпрос за секс" е равно на "искам да се виждаме, но ти отказвам" е равно на тъпа логика (и при двата пола).
Изобщо нямат нищо общо двете, разбира се че ако един нормален мъж иска да излезе с жена става въпрос за секс и това е нормалното, другото е ненормално, виж това "искам да се виждаме, но ти отказвам" верно си е неразбираема логика. Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 28 571
Напълно ти вярвам, че не я разбираш. Аз не я харесвам, но не виждам нищо сложно и неразбираемо в нея.

# 82
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Кое е разбираемото в това да харесваш един човек ама да го отрежеш? Simple Smile И после като мъжа остави въпросната жена, тя се чуди какво е направила, че вече не и обръща внимание. Smile

# 83
  • Мнения: 14 847
Скрит текст:
Жените с акъла си за два лева отказват тактично на автора, ама той го нарича тъпа женска логика. Е?
Аз на 20 не съм била такава, с фасони, познатите ми жени също не са били. Виж, мъжете...
Не се знае какво е всъщност. Ние си разтягаме локумите само. Той го нарича така, а тук се впрягат. Други започват да обясняват, че не са такива по принцип...            Satisfied
Впрягате се вие мъжете. Жените казваме, че това поведение не е генерално ок, вие почвате да давате примери как някаква единична жена преди дваесе години нещо правила фасони на преател, затова логично жените като множество са [...]. Ми добре.

# 84
  • София
  • Мнения: 28 571
Кое е разбираемото в това да харесваш един човек ама да го отрежеш? Simple Smile

Това го написах по-рано – тъпата логика (макар че става въпрос по-скоро за манталитет), която я има и при двата пола.

# 85
  • София
  • Мнения: 12 649
Човешките същества се адпатират, и когато мъжете проявят тъпа логика, жените се адаптират с ответна тъпа логика. Порочен кръг е цялата работа. Хубавото е, че е по-типично за млади и незрели индивиди. После трябва да им дойде акълът. Примерно, аз ако съм мъж, не бих се занимавала с жени, които действат така... за какво са ми? Ако пък съм жена, и видя, че такива действия имат негативен ефект, би трябвало да се адаптирам и да си сменя подхода. Важи и наобратно. Ако някой мъж очаква, че трябва постоянно да му поддържам интереса като се правя на недостъпна, следващия. Той като види, че няма кандидатки да го играят мишки на неговата котка, ще му се наложи да се адаптира. Който не иска или не може да се адаптира, отпада при естествения подбор. Природата го е измислила Joy

# 86
  • Мнения: 6 563
На мъжете логиката е елементарна, поне що се отнася за запознанства. Мъж никога няма да тръгне да се запознава и да кани жена на среща, ако целта не е секс. То просто няма друга причина да те канят.. за какво иначе? Да те гледат в дълбоките очи и да си лафите за космоса? Едва ли... а и ще е странно

# 87
  • Мнения: 1 809
Кое е разбираемото в това да харесваш един човек ама да го отрежеш? Simple Smile И после като мъжа остави въпросната жена, тя се чуди какво е направила, че вече не и обръща внимание. Smile
Това са някакви измислени ситуации или истории от гимназиалните години. Жена ще те отреже многократно, ти накрая ще спреш да я занимаваш и тя ще се чуди какво е направила... Ако е тийн, може.

# 88
  • Мнения: 18 503
Да се придържаме към темата Simple Smile Тук няма срещи, има разговори с жени, които се оказват заети, когато ги поканят пак на разговор Simple Smile

За срещите и излъганите очаквания - друга тема ще трябва.

# 89
  • СИ
  • Мнения: 4 406
На мъжете логиката е елементарна, поне що се отнася за запознанства. Мъж никога няма да тръгне да се запознава и да кани жена на среща, ако целта не е секс. То просто няма друга причина да те канят.. за какво иначе? Да те гледат в дълбоките очи и да си лафите за космоса? Едва ли... а и ще е странно

Айде-е-е-е... Пак се откри топлата вода. Тоест намери се отговор на сложният и вечен въпрос, защо се събират мъжете и жените? То било елементарно, за секс. Обаче по принцип жените не били такива и очаквали първо да си говорят за изкуство. Вече започвам да се чудя, как съм успял да се оженя...?            Thinking               Satisfied

# 90
  • Мнения: 1 809
EmmaT, да, наистина, конкретно в темата след първоначален неглиже разговор с жена, тя отказва последваща среща и тук мъжете масово казаха, че това е тъпа женска логика. Тоест, ако жена ви отреже, тя е тъпа? Smiley Добре, че жените ви са умни.

# 91
  • София
  • Мнения: 28 571
Кое е разбираемото в това да харесваш един човек ама да го отрежеш? Simple Smile

Това го написах по-рано – тъпата логика (макар че става въпрос по-скоро за манталитет), която я има и при двата пола.
Да но ти го сравняваш с това, че ако един мъж излиза с жена щом иска секс, значи пак е неразбираема логика, а не най-нормалното нещо. Simple Smile
Не знам правиш ли се, че ти е сложно или наистина ти е сложно.
Сравнявам го
Цитат
с това, че ако един мъж излиза с жена щом иска секс, а казва кино, значи пак е неразбираема логика, а не най-нормалното нещо.
Даже с червено отбелязах. Това, в червеното, го пропускаш (случайно или не). По-ясно от това не може да се обясни.

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 13:38 от milenaka

# 92
  • София
  • Мнения: 28 571
Може и да е невъзпитано, да. Те и девойките са могли да отрежат доста невъзпитано автора, но...

# 93
  • Мнения: 467
Какво да означават тия отговори, означават че тия мацки много та аресват, влИбени са в теб, но смятат че ти заслужаваш минимум супер модел, дори няколко супер модела и затова те оставят да ги откриеш, а не да се занимаваш с прости и грозни женици като тях. Joy

# 94
  • Мнения: 7 411
Кое е разбираемото в това да харесваш един човек ама да го отрежеш? Simple Smile И после като мъжа остави въпросната жена, тя се чуди какво е направила, че вече не и обръща внимание. Smile

Има 100 причини една жена до харесва някой мъж и пак да му откаже.
Примерно, не харесва неговото отношение, недостатъчна  незаинтересованост от негова страна, иначе тя него може да харесва.
Друга-  не е свободна и не иска да го залъгва.
Още,- усетила някакви негативи в него и още много други.
Това мъж, да ми каже, на първа среща, че очаква да си легне с мен, ми звучи като фантастика и следва засилка и шут.

# 95
  • Мнения: 1 021
Никакъв тест не ти правят, тук няма никаква тъпа логика, а желязна логика - отказват ти тактично. Предпочиташ по-грубо ли да те отрежат? Право куме, та в очи? Ако си твърде нахален и настоятелен, това отблъсква жените. Карай да върви, ако не се вкопчваш във всяка срещната, за да имаш връзка на всяка цена, в един момент ще ти провърви и ще срещнеш правилната. Има момчета, които обикалят като цветарки или просяци с картички по заведенията - ако една не върже, все някоя ще върже. То и това си проличава в поведението и доста често отблъсква момичетата.

# 96
  • Мнения: 18 298
Джереми, тия стотици хиляди жени без деца в каква възрастова група са, казваш? Ако са от 18 до 100 години, голяма част от тях ще са твърде млади да имат деца и/или ще имат в бъдеще. Дай извадка за групата 50 - 100 години, която ще е за окончателно останали без деца жени. Simple Smile Добре, айде 45 - 100, за да не почнеш да спориш. Sunglasses

# 97
  • София
  • Мнения: 19 249
Имам колеги мъже на 30+, които ходят заедно на куизове и по заведения, повечето май нямат сериозни приятелки. Чак се учудвам, но тпоне те не мислят за биологичен часовник.
Един наскоро беше правил сериозен ремонт в жилището на родителите си, разказа ми надълго за това. На 35 тепърва ще си търси отделно жилище на 35. А не е лош, освен откъм ръст...
Така че на 21 не си престарял.
Сещам се за един виц:
Скрит текст:
"Когато бях малък, баба ми ме учеше как да беля люспите на лука. И ми казваше: Ако не можеш да свалиш тънката, свали дебелата. Този съвет винаги много ми помага в живота."

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 19:25 от Cuckoo

# 98
  • Мнения: 11 342
Към автора, не бързай като разгонен бик де!
Малко по-полека и не толкова отчаяно го давай.

Вероятно се хвърляш на лъскавите мадами и там пък шанс за уговорка за среща от първи разговор ама хептен нямаш. Или ставаш гравитиращ и полека създаваш взаимност или така ще я караш.

# 99
  • Мнения: 2 149
На мъжете логиката е елементарна, поне що се отнася за запознанства. Мъж никога няма да тръгне да се запознава и да кани жена на среща, ако целта не е секс. То просто няма друга причина да те канят.. за какво иначе?
Ако жената предлага само един полов орган и две цици - да, канят я за секс.
Ако има и друго освен тея три неща , тогава поканата може и наистина да е за повече.

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 13:05 от Абуто

# 100
  • София
  • Мнения: 35 101
Абуто е прав. Мъжете не са свине, отбират си храната. Секса е лесната работа, жената, същността ѝ, това, което може да ти даде извън чаршафите е нещото много повече.

# 101
  • Мнения: 6 563
Аха, ОК. Значи може да поканите грозна жена на среща, за да си говорите за ядрена физика. Добре, че ме просветихте.

Да обясня за неразбралите.
Поканата /за среща/ в 99% е покана за секс и нещо повече. Ако само секса е добър, а "повечето" го няма, приключват бързо нещата. Ако и двете ги има /хубав секс и останалото/ тогава вече става връзка. Ама аз не съм чувала за връзка станала само с "повечето" без секса. Тогава би било приятелство. Но на мен не ми се е случвало да ме канят, щото искат да сме си приятели само и да си лафим.

# 102
  • София
  • Мнения: 35 101
Да обясня за Мая, че може би тя не ме разбира.
Поканата може да има идея 99 секс, но не значи, че няма да има 98 отказ. И от жените и от мъжете. Щото и ние не вървим плетки да плетем, а да видим човека кво е, що е.

Мъжете не са нерези по презумпция, от които ние трябва да се вардим на всяка цена.

# 103
  • Мнения: 7 411
Мая, странно изказване. И мъжете търсят приятна компания, разговор дори само, флирт. Когато се усетят двама души, може и да секс да стигнат.
Означава ли, че всяка среща твоя е завършила всъщност със секс?
Това, определено нямаше да говори добре за мене.

# 104
  • Мнения: 6 563
Нещо не можем да се разберем. Нито имам предвид да се пазим от нещо или някой, нито да го правим на първа среща.
Имам предвид, че за да поканиш или да приемеш покана за среща, означава, че имаш интерес към тоя човек. Като интереса включва както физическо привличане, така и душевно. Но без физическото няма да се стигне до покана. Сега дали стана ясно...

# 105
  • Мнения: 29 343
Все тая като цяло кой, кога и какво. Всеки прави нещата, както ги усеща за правилни. Въпросът е, че с грубости и фрази от рода на "тъпо женско мислене" и подобни, авторът няма да има успех на любовния фронт.

# 106
  • Мнения: 14 847
Аз Мая я разбирам и съм съгласна.
Това, което не се разбира (или се прави, че не се разбира), е, че някои мъже искат само и единствено секс. Ами съжале боку, но колкото и да харесвам секса, аз лично предлагам и други неща и искам други неща, и няма да си я хабя за някого, който няма капацитет да оцени пълния пакет, нито предлага нещо повече от един гол.

# 107
  • Мнения: 29 343
По мое скромно мнение мъж и жена излизат, когато се харесват. Това не значи непременно, че ще си легнат или пък ще има втора среща. Обаче, ако не се харесват, няма дори и първа да има.

# 108
  • София
  • Мнения: 12 649
Разбира се, че мъжете излизат на срещи с жени, с които биха правили секс, и попринцип смятат сексът да е част от взаимоотношенията. Въпросът е, дали сексът е целта на срещата, или има и някакви други, дългосрочни цели, съответно сексът може да се отложи и няма да се брои, че срещата е пропаднала?

То всъщност не е ли така и при жените относно първото? Защо да ходя на среща с мъж, с когото не бих спала? Все пак сексът е важна част от връзката и без привличане, отиваме на някакви други хипотези. Вече дали ще правя секс на първата среща, дори още тогава да знам, че го искам... зависи. Няма как мъжете да развиват теории за километражи, к***и, лесни жени и т.н. и да очакват, че жената ще скочи с готовност още на първата среща. Всеки си гледа интереса, дето се вика. А интересът на единия зависи от интереса на другия, колкото и да не харесва на някой.

# 109
  • Мнения: 6 138
По скоро е дългосрочна цел, не е задължително да е цел на самата среща. То ясно, че на първа среща пускат малко, а и поне на мен би ми създало впечатление за много лесна. Особено ако сме се запознали преди 2 часа или след два дни чатчета.
Вече когато не се получи може наистина да се продължи като само приятелски отношения, дори да те вкарат във френдзоната си има плюсове. Защото винаги се появява някоя по отзивчива приятелка, даже и по хубава в някои случаи. А и като си заобиколен от приятелки привличаш и повече други жени с други цели.

# 110
  • София
  • Мнения: 12 649
Е то тогава за какво спорим, разбира се, че излизайки на среща с някого, идеята е да се стигне до секс в даден момент Joy И при мъжете, и при жените. Едва ли някоя жена си мисли, този мъж иска да ме обгрижва и издържа, но никога няма да поиска секс. Някои може би това целят де, ама едва ли и на тях не им е ясно, че мъжът има други намерения.

# 111
  • Мнения: 7 411
За да стигна да секс с даден мъж, винаги ми е било водещо неговото отношение. Защото не съм надуваема кукла без емоции и чувства .
Ако тръгва само с тая идея, няма как да погледна добре на него и няма са му се случи със сигурност.
И аз съм имала връзки само за секс, и аз съм правила на първа среща секс, но това не променя значението на отношението на човека към теб.

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 11:30 от happy doc

# 112
  • Мнения: 1 163
Момичета, раздадохте се напълно за човек, който няма оправия и който сигурно чете тука и псува цялата онлайн и офлайн женска общност.

# 113
  • София
  • Мнения: 19 249
Докато не ме е напсувал лично или като част от форума - не го мисля. Ако се случи - модераторите ще го затрият още преди да сме прочели, а мога и да отговоря подобаващо

# 114
  • Мнения: 7 411
Извода, който автора трябва да си направи е, че с такова отношение към жените, повечето ще го режат.

# 115
  • Мнения: 1 847
Никой не обича нападките, а това пришпорване за следващи срещи на такова прилича.Дамите се плашат.
Излизате пиете кафе и толкова, без уговорки и питания за следващи срещи...изчакваш няколко дена и пиши съобщение за следваща среща.

# 116
  • Мнения: 1 021
Авторът сигурно пише на поне 50 мадами "zdr ko pr" и чака все някоя да върже. Жената не е само едни "части", има си душа, има емоции, трябва да я спечелиш. Аз пък когато изляза на среща с мъж не ми се върти в главата само как да си легна с него и не всичко на тоя свят се свежда само до секс.

# 117
  • София
  • Мнения: 19 249
С този рефрен как не всичко е секс - някоя може да отбива мъжете с месеци. И когато си намерят по-дащна, "всички мъже са свине"

# 118
  • Мнения: 14 847
Ами да намерят, щом могат. Инселите не са спуснати с парашут.

# 119
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Разбира се, че мъжете излизат на срещи с жени, с които биха правили секс, и попринцип смятат сексът да е част от взаимоотношенията. Въпросът е, дали сексът е целта на срещата, или има и някакви други, дългосрочни цели, съответно сексът може да се отложи и няма да се брои, че срещата е пропаднала?

То всъщност не е ли така и при жените относно първото? Защо да ходя на среща с мъж, с когото не бих спала? Все пак сексът е важна част от връзката и без привличане, отиваме на някакви други хипотези. Вече дали ще правя секс на първата среща, дори още тогава да знам, че го искам... зависи. Няма как мъжете да развиват теории за километражи, к***и, лесни жени и т.н. и да очакват, че жената ще скочи с готовност още на първата среща. Всеки си гледа интереса, дето се вика. А интересът на единия зависи от интереса на другия, колкото и да не харесва на някой.
Само че едното не отхвърля другото, и не е вярно, че ако една жена скочи с готовност още на първата среща значи е с километражи и лесна (да, защото ми се е случвало с такава жена и да исках дългосрочни цели с нея и не нито беше лесна нито беше с километраж Simple Smile ).
С този рефрен как не всичко е секс - някоя може да отбива мъжете с месеци. И когато си намерят по-дащна, "всички мъже са свине"
Именно. Simple Smile

# 120
  • Мнения: 2 149
Не искам да се хваля, но нямам спомен да съм бил на среща с момиче, и да не сме излизали след това отново. Но пък и познавам мъже (и момчета), на които съм се чудил как са намерили някоя да излезе с тях повече от веднъж. За всеки влак си има пътници.
Между другото темата би могла и да бъде огледлна на това, което пита автора. Вярвам, че не една и две жени са се чудили защо не е имало втора среща. И най-честото оправдание ще е - защото не му пуснах. Не знам обаче дали жена не е отишла на втора среща, защото не са и поискали на първата.

# 121
  • Мнения: 18 298
Джереми, ама това, че не е лесна и не е с километраж, ти как го разбра, тя ли ти го каза? Grinning
Иначе звучи добре историята, но защо разказваш в минало време, какво стана? Thinking

# 122
  • Мнения: 6 563
Ако няма втора среща, защото не си "пуснала" на първата, то по-добре, че не си "пуснала" Wink

# 123
  • Мнения: 7 411
Как пък никога не съм страдала от такива угризения към мъж, че не съм му пуснала на първа среща. Че то, повечето и среща не заслужават.

# 124
  • София
  • Мнения: 12 649
Ако някой мъж си е заслужавал, сексът не му се е разминал, дори да не е било на първа среща Wink

# 125
  • Мнения: 6 138
Аз пък да не се хваля, ама много повече пъти не е имало втора среща защото аз не съм искал такава, от колкото обратното. Май само веднъж не е имало втора среща заради момичето, ама там още преживяваше бившия и, и в крайна сметка се върна при него.
Иначе обикновено са ми били нужни няколко срещи да преценя, че няма да стане, ама като гледах как се зарибяват момичетата с всяка следваща и става доста тегаво рязането, гледах да скъсявам срока.

# 126
  • Мнения: 2 149
Ако някой мъж си е заслужавал, сексът не му се е разминал, дори да не е било на първа среща Wink

Сериозните жени си личат от километър.

# 127
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Джереми, ама това, че не е лесна и не е с километраж, ти как го разбра, тя ли ти го каза? Grinning
Иначе звучи добре историята, но защо разказваш в минало време, какво стана? Thinking
Защото липсата на километраж след една определена възраст всъщност е лошо нещо, тъй като създава определени нереални очаквания, но не предполагах че чак толкова докато не се сблъсках челно, но въпреки това дадох шанс, който не беше оценен. Simple Smile

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 21:13 от jerami

# 128
  • Мнения: 7 411
А опита и богатия километраж какво означават, Джеръми?

# 129
  • Мнения: 5 231

Защото липсата на километраж след една определена възраст всъщност е лошо нещо
Склонна съм да се сългася, но нека не забравяме все пак, че конкретната тема е за 20-годишни.

# 130
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
А опита и богатия километраж какво означават, Джеръми?
Истината е някъде по средата щастливке. Wink

# 131
  • Мнения: 29 343
Абе, чак лошо едва ли. Просто нямат опит, но пък за всеки влак си има пътници. Аз лично не смятам, че е удачно да се пита, коментира или обсъжда една  жена какъв "километраж" има.

# 132
  • Мнения: 7 411
Като почнете с тоя километраж. 20,50, 70, колко е порядъчния на близо 50г.?

# 133
  • Мнения: 29 343
Колкото толкова.

# 134
  • София
  • Мнения: 35 101
Абсолютно никога и никой не ме е натискал  за секс на първа среща, но абсолютно всички са искали и инициирали последващи.

# 135
  • Мнения: 10 701
Темата се разводни.
Товa, че един мъж проявява интерес към жена не означава,че иска да спи с нея.
Историята познава всякакви ситуации включително и с красиви и умни жени които си блъскат главите защо мъжа не иска секс с тях.
Автора на темата трябва да си е направил изводите и сверил часовника.

# 136
  • София
  • Мнения: 12 649
Мъжът или мъжът им? Защото има разлика Laughing

# 137
  • Мнения: 14 847
Мъжът да не иска секс пък е другата крайност. Какво му има?

# 138
  • Мнения: 1 021
Може и да иска, но да не знае как да си го поиска.

# 139
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Ако няма втора среща, защото не си "пуснала" на първата, то по-добре, че не си "пуснала" Wink

Като изключим случаите в които втората среща пропада поради това, че на първата усещаш как пред тебе стои голяма бяла птица.                  Satisfied

# 140
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 878
Има много красиви жени, които са бъкани с комплекси и въобще не осъзнават какво притежават. То всъщност е по-добре, че не обръщат внимание на "нормалните" мъже, че такива отравят всичко и всички наоколо.

# 141
  • Мнения: 18 503
Ако някой мисли, че външният вид е единственото определящо кой с кого ще влезе във връзка, значи е спрял някъде около 6-7 годишна възраст.

# 142
  • Мнения: 3 190
"Сърцето иска каквото сърцето иска", както казват на английски. Никаква логика няма в избора на партньор, някои двойки са заедно противно на всякаква логика, други на хартия са идеални един за друг, а се разделят.

# 143
  • Мнения: 5 231
Каквито и жени да е питал, явно не е уцелил правилния начин, за да му отказват масово. Тук се дадоха добри съвети да се опита да се държи малко по-възпитано. Не знам дали той продължава да следи темата.

# 144
  • София
  • Мнения: 12 649
Човек цял живот се учи и учейки се се променя. Разбирам, че на някои хора им е трудно да се адаптират, ако нямат елементарна формула, която да следват, но това си е техен дефицит и в крайна сметка заради това има естествен подбор. Играта не е виновна, че някой не е достатъчно добър играч да я превърти.

# 145
  • Мнения: 5 231
Човек цял живот се учи и учейки се се променя. Разбирам, че на някои хора им е трудно да се адаптират, ако нямат елементарна формула, която да следват
Именно. Не може към всеки човек да прилагаш един и същ подход и да очакваш да проработи.
В случая на автора, ако например с пет поредни жени е пробвал по един и същ начин и е видял, че така не става, защо при шестата не е опитал нещо да разнообрази?

# 146
  • Sofia
  • Мнения: 3 032
Спамо-чатът пак се пренесе тук.
Тук се дадоха добри съвети да се опита да се държи малко по-възпитано.
Автора на темата трябва да си е направил изводите и сверил часовника.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт