Разяснете ми какво означават тези отговори на жените

  • 7 191
  • 146
  •   1
Отговори
# 45
  • Over the hills and far away
  • Мнения: 148
Винаги ми отказват с под предлог че са твърде заети и бла-бла причини.
   Не мога да си обясня тъпата женска логика какво точно означава това? Някакъв тест ли ми правят или нарочно искат просто да ме разкарат? Може ли да ми разясните?

Разбира се, че нарочно искат да те разкарат, ти да не помисли, че е без да искат? Говори после за тъпа логика...
Радвай се, че деликатно те режат.

# 46
  • Мнения: 7 319
На упорит мъж, който харесваш, и кажеш "НЕ", може и да стане " ДА"
На досадник,  който не харесваш " Не- то" си остава " НЕ"
Авторе, ако ги пресираш за среща от втория чат, не си мисли, че ще ти върже. Жените първо опознават, после се доверяват и харесват и чак тогава може би, вероятно ще искат нещо повече.

# 47
  • София
  • Мнения: 34 935
Мислиш ще ни разбере ли? Усет трябва, какъвто му липсва.

# 48
  • Мнения: 3 841
Детска работа, хормони

# 49
  • Мнения: 6 414
"Не, не, не спирай"
Само тогава "не" е "да". В останалите случаи е добре мъжете да се съобразяват с Не-то, защото иначе започва да прилича на тормоз.

# 50
  • Мнения: 7 319
Сетих се за вица с кокошката, която бягала от петела и си мислила:
- Дали не тичам много бързо?

# 51
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
На упорит мъж, който харесваш, и кажеш "НЕ", може и да стане " ДА"
На досадник,  който не харесваш " Не- то" си остава " НЕ"
Авторе, ако ги пресираш за среща от втория чат, не си мисли, че ще ти върже. Жените първо опознават, после се доверяват и харесват и чак тогава може би, вероятно ще искат нещо повече.
Тея нюанси никога не съм ги разбирал, за мен не си е значело не и да си е значело да.
И не разбирам защо на мъж, когото харесваш трябва да му се каже не, на жена която харесвам винаги съм казвал да. Thinking

# 52
  • София
  • Мнения: 34 935
Е, има време до 60, ще чатнеш.

# 53
  • Мнения: 7 319
Джеръми, тънкости на любовта  които дано след време усвоиш.
Прочети поста за кокошката.

# 54
  • София
  • Мнения: 12 330
Аз съм на принципа, че каже ли жената не, спираш. Ако е било да, тя сама ще си потърси.

# 55
  • Мнения: 6 034
Истинският мъж и истинската жена не могат да бъдат заедно никога. Защото истинския мъж втори път не предлага, а истинската жена никога не се съгласява от първия път. Но все пак внимавайте когато казвате не, че може да няма втори път Simple Smile

# 56
  • Мнения: 3 841
Истинският мъж и истинската жена не могат да бъдат заедно никога. Защото истинския мъж втори път не предлага, а истинската жена никога не се съгласява от първия път. Но все пак внимавайте когато казвате не, че може да няма втори път Simple Smile
Излиза, че всеки втори е фалшив!😁

# 57
  • Мнения: 13 668
Проблем на автора е , че той не може да приеме , че може някой да не го харесва.  Съответно,  толерантните отговори на девойките са го заблудили още повече. и той търси проблема в тях,  а не в себе си. Излиза, че е трябвало да му кажат в прав текст какво мислят по въпроса.

# 58
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Той авторът избяга от нас!🤣
Хайде сега да обясним ,когато една жена каже “не”, това “да” ли е или е “твърдо не”!😂😂😂Кога “не” е не и кога е “да”?

На негово място вероятно и аз бих избягал след включването (за кой ли път) на "психолозите" хоум офис... Grinning

Авторе, не го приемай (чак толкова) лично. Трябва си време, за да се научиш да разбираш wishy-washy или womanese. Поработи върху себе си, виждам, че има имаш нужда от това, и не се фиксирай върху идеята да имаш гадже на всяка цена. Всяко нещо с времето си. Когато една жена ти каже "не", просто се обръщаш, пожелаваш приятен ден и повече не я търсиш.

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 10:30 от Phoenix Wright

# 59
  • Мнения: 6 034
Не знам кво значи, ама аз като чуя не втори път не предлагам. Е повечето пъти са ми предлагали в последствие, дали е имало сделка или не- според зависи.

Общи условия

Активация на акаунт