Разяснете ми какво означават тези отговори на жените

  • 7 216
  • 146
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 28 579
Горе главата, авторе. И за теб някъде има някоя с ниски критерии, която да кандиса. Друг въпрос е, че ти няма да ѝ обърнеш внимание, понеже ще искаш някоя по-така, която обаче ще иска и тя нещо по-така. След 30 години ще се върнеш да обясняваш тук как жените не трябва да имат изисквания.
Подмладен, разхубавен и неупотребен.

# 31
  • Мнения: 1 257
И на мен първият ми инстинкт беше да се изрепча на автора. Факт, че написаното от него е непочтително и по всяка вероятност на живо се държи точно толкова неадекватно и дразнещо. Пак любезно го отхвърлят, значи все пак избира да излиза с нормални и възпитани млади жени. Въпросът е, че това е съвсем млад човек, който до сега може да е имал лош (или никакъв) семеен модел, и ако е бил примерно в "момчешки" техникум, а сега работи пак изцяло в мъжки колектив - може просто да не е имало къде да се научи на нормално общуване с другия пол. Не знам какъв му е случаят, но ако е заобиколен от грубовати бачкатори, половината от които - неженени, а другата половина - разведени, представете си какво отношение попива. Според мен има надежда, ако си намери някой по-възрастен мъж, който като ментор да го поведе и да му разясни някои неща. Но трябва да е реализиран човек с щастлива връзка или брак и положителен опит в общуването, а не някой кисел чичак.

# 32
  • Мнения: 14 862
Някой друг ще е виновен, че на 20 му липсват и първите 7 години, и две поколения културни мъжки примери назад.
Как пък все мъжете на 20 не знаят да общуват и имат тепърва време да се учат, а жените вече са се научили.

# 33
  • Мнения: 1 810
Според мен има надежда, ако си намери някой по-възрастен мъж, който като ментор да го поведе и да му разясни някои неща. Но трябва да е реализиран човек с щастлива връзка или брак и положителен опит в общуването, а не някой кисел чичак.
Много хубав съвет като цяло за всичко в живота. Съвети се взимат от просперирали хора в съответната област. Но парадоксално хората в повечето случаи се допитват до подобни на тях и се осланят на съветите и неуспехите на същите. Мрънкат си един на друг и проклинат живота, жените и съдбата.

# 34
  • Мнения: 40 928
Каквото повикало, такова се обадило - виж само как започва темата. А после имало и някакъв съвсем непремерен пост (изтрит вече). Та и тонът на отговорите е аналогичен, което не пречи да му се казаха много верни неща и правилни съвети.

# 35
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Здравейте,
  На 21 години съм, нищо особенно на външен вид. Търся си приятелка от доста време но без успех. Обикновенно като започна разговор с жена на края на разговора правя предложение да излезем друг ден или по-късно пак да се видим. Винаги ми отказват с под предлог че са твърде заети и бла-бла причини.
   Не мога да си обясня тъпата женска логика какво точно означава това? Някакъв тест ли ми правят или нарочно искат просто да ме разкарат? Може ли да ми разясните?

Няма нищо особено за разясняване. Стандартна ситуация при повечето млади хора. Трябва да поработиш върху самочувствието малко. И разговорите да не ги водиш от главата за краката. Не знам дали и какво учиш. Ако не учиш наблягай над работата за да имаш пари. Жените избягват мъже без пари, това да го знаеш. Обличай се добре, бъди чист, дръж се нормално. При жените логика недей да търсиш нито си мисли, че разсъждават като тебе.
Огледай около себе си за приятели и познати, които имат успех с момичетата. Не може да няма такива. Търси тяхната компания, излизай с тях и копирай.

# 36
  • Мнения: 80
Вече са ти обяснили 'тъпата женска логика'.

Аз бих добавила, че е добър знак, че излизаш на първи срещи - кофти е ако заради външния вид не ти дават шанс изобщо.

Това също означава, че всичко е в твоите ръце. Понякога просто не се получават нещата и не е ничия вина. Но ако многократно ти харесваш отсрещната страна, а тя не се съгласява на втора среща - потърси причината в теб.

# 37
  • СИ
  • Мнения: 4 406
...
Аз бих добавила, че е добър знак, че излизаш на първи срещи - кофти е ако заради външния вид не ти дават шанс изобщо.
...

Външният вид е фактор, определено. Не всеки се е родил красив или преливащ от чар и сексапил. Но някои недостатъци търпят корекция с други неща. Може и младежа да е вдигнал летвата прекалено високо. Трябва да имаш реална самооценка какво може да предложиш.

# 38
  • София
  • Мнения: 12 655
Човекът демонстрира нагледно защо не му му се получава. Но тук поне няма да му спестят истинското си мнение. Няма какво да се обижда, по-добре да си взима поуки.

# 39
  • Мнения: 40 928
Като цяло външният фактор при мъжете не е решаващ и съвсем не само манекените си хващат гаджета. Всъщност нормално е да се получават откази, защото някои жени харесва ниски, други високи, някои атлетични, други грацилни, някои руси, други чернокоси... Та откази ще има докато се срещнат двама на една вълна. И там вече на ход са качества, които може да се променят и от които всъщност зависи повече - хигиена, самочувствие, поведение, възпитание, интелект, остроумие и чувство за хумор...

# 40
  • Мнения: 651
с тези приказки на автора, каква да е обратната реакция? Да го галим с перце и да му обясним какво е възпитание ли?
Като така говори за жените, какво внимание и от какви жени очаква?
и според мен е трябвало да изтриете поста на автора - тъпа женска логика е също доста обидно и сексиско

# 41
  • СИ
  • Мнения: 4 406
с тези приказки на автора, каква да е обратната реакция? Да го галим с перце и да му обясним какво е възпитание ли?
Като така говори за жените, какво внимание и от какви жени очаква?
и според мен е трябвало да изтриете поста на автора - тъпа женска логика е също доста обидно и сексиско

Някои не само така говорят за жените, ами и ги натъртват от време на време. Интересното е, че доста от натъртените нямат нищо против. Даже редовно има подобни теми.

# 42
  • Мнения: 651
пише в сайт на жени и характеризира други жени с тъпа женска логика и защо - защото някои някъде не му е обърнал внимание?
Иска съвет, но се държи арогантно и прави характеристики, а това, което е написал е просто проява на такт от страна на тези девойки.
Явно иска и търси контакт с възпитани жени, но явно той самият не е. Да, разбира се, всяка от нас, може да напише за тъпи женски логики и реакции, но ние сме жени. А едно момче/мъж да пише в женски сайт и да говори така и накрая да търси съвети .....
както и да е, не мисля че е правилно, синът ми е малко по-малък от този младеж и ако го чуя да говори така ... ще е обидно, без значение дали познавам или  не въпросните коментирани.
за мен темата приключи.

# 43
  • Мнения: 1 810
Скрит текст:
Здравейте,
  На 21 години съм, нищо особенно на външен вид. Търся си приятелка от доста време но без успех. Обикновенно като започна разговор с жена на края на разговора правя предложение да излезем друг ден или по-късно пак да се видим. Винаги ми отказват с под предлог че са твърде заети и бла-бла причини.
   Не мога да си обясня тъпата женска логика какво точно означава това? Някакъв тест ли ми правят или нарочно искат просто да ме разкарат? Може ли да ми разясните?

Няма нищо особено за разясняване. Стандартна ситуация при повечето млади хора. Трябва да поработиш върху самочувствието малко. И разговорите да не ги водиш от главата за краката. Не знам дали и какво учиш. Ако не учиш наблягай над работата за да имаш пари. Жените избягват мъже без пари, това да го знаеш. Обличай се добре, бъди чист, дръж се нормално.
При жените логика недей да търсиш нито си мисли, че разсъждават като тебе.
Скрит текст:
Огледай около себе си за приятели и познати, които имат успех с момичетата. Не може да няма такива. Търси тяхната компания, излизай с тях и копирай.
Най-нелогични постъпки и решения съм виждала все от мъже. При тях обаче се нарича поемане на риск, търсене на адреналин, предприемачество, "животът е кратък" и други простотии. При жените е "тъпа женска логика"

# 44
  • Мнения: 3 841
Той авторът избяга от нас!🤣
Хайде сега да обясним ,когато една жена каже “не”, това “да” ли е или е “твърдо не”!😂😂😂Кога “не” е не и кога е “да”?

Общи условия

Активация на акаунт