Разяснете ми какво означават тези отговори на жените

  • 7 221
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 811
Жените не харесват чак толкова да им падат в краката мъжете , накарай ги да проявят интерес,не се бутай толкова

# 16
  • Мнения: 424
Жените не харесват чак толкова да им падат в краката мъжете , накарай ги да проявят интерес,не се бутай толкова
А, не харесват 😀. Аз пък обичам.
Ако някой ми се прави на интересен има да чака. Недостъпен мъж ми идва доста женствено на мен.
Пък и къде да се отдръпва, те му казват, че не го искат и той в тях сам ли да стои.
Според мен да смъкне малко летвата с претенциите.

# 17
  • Мнения: 1 061
Петьо дъ бест, май твоята логика е тъпата, а не женската... Нищо особено не бил, ама иначе дъ бест. Моля ти се!

# 18
  • Мнения: 335
Ми деликатен отказ. Въпреки, че твоите предложения звучат малко като в преди тийн възрастта - "искаш ли да ходиш с мен?"

# 19
  • Мнения: 2 183
... на края на разговора правя предложение да излезем друг ден или по-късно пак да се видим. Винаги ми отказват с под предлог че са твърде заети и бла-бла причини.
Някакъв тест ли ми правят...
Теста е по време на самия разговор.  "Бла-бла" причини означава, че не си минал теста.
И ти не говориш за жени, а за момичета.
Жените, ако знаеш какви отговори дават, накрая даже забравяш и не си сигурен какво си питал.

# 20
  • Мнения: 5 280
От снощи хвърлям по едно око на темата. Грубият изказ на автора ми направи лошо впечатление. Аз лично бих стояла далеч от мъж с такова неуважително отношение към жените. Ако и извън форума се държи така, ясно защо му отказват.

# 21
  • София
  • Мнения: 28 705
А, този манталитет го е имало винаги сред определени среди, никаква новост не е.

# 22
  • Мнения: 29 582
А, този манталитет го е имало винаги сред определени среди, никаква новост не е.

И после му е много чудно защо не му връзват жените..... Grin

# 23
  • София
  • Мнения: 35 163
На 18-20 годишните ли им обяснява, кви стари са щяли да станат? Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 28 705
Аха. След години. Пък той ще младее.

# 25
  • София
  • Мнения: 12 789
И на мен ми направи лошо впечатление авторът. Не са му длъжни момичетата, нито са виновни, че той не знае как стават нещата.

Иначе, момиче не се кани на среща ей така. Трябва да й дадеш възможност да те опознае, да те хареса, да я впечатлиш с нещо. И тя ще се отпусне, ще се зароди интерес в нея. И тогава вече можеш да я поканиш.

Тук обаче има два момента. Да можеш да общуваш и да имаш качества, които да предизвикат желание у нея. И да усетиш в кой момент това се е случило. Ако я натиснеш прекалено рано, ще я отблъснеш. Но не може и да те е страх с месеци, все някога трябва да действаш. Усет се развива с опита. А другите качества си зависят мъжа. Ако нещо му липсва - външен вид, социални умения, самочувствие, реализация - работи върху тези неща.

# 26
  • Мнения: 6 189
Режат те просто, тестовете не си ги минал преди това. Започни да общуваш с момичетата и да можеш да поддържаш приятелски отношения с тях без други очаквания, от там нататък ще ти се получат нещата. Но докато гледаш на тях като материал за секс и без да имаш визия и държание, просто ще продължат да те режат

# 27
  • Мнения: 14 920
Скрит текст:
Здравейте,
  На 21 години съм, нищо особенно на външен вид. Търся си приятелка от доста време но без успех. Обикновенно като започна разговор с жена на края на разговора правя предложение да излезем друг ден или по-късно пак да се видим. Винаги ми отказват с под предлог че са твърде заети и бла-бла причини.
   Не мога да си обясня
тъпата женска логика какво точно означава това?
Скрит текст:
Някакъв тест ли ми правят или нарочно искат просто да ме разкарат? Може ли да ми разясните?
На такъв умник какво да ти разясняваме?
Само от първия ти пост вече знам, че не ставаш дори за разговор. Онези също. Защо да излизат, да им го докажеш втори път ли?

# 28
  • Мнения: 18 589
Горе главата, авторе. И за теб някъде има някоя с ниски критерии, която да кандиса. Друг въпрос е, че ти няма да ѝ обърнеш внимание, понеже ще искаш някоя по-така, която обаче ще иска и тя нещо по-така. След 30 години ще се върнеш да обясняваш тук как жените не трябва да имат изисквания.

# 29
  • Мнения: 2 453
Винаги ми отказват с под предлог че са твърде заети и бла-бла причини.
...Може ли да ми разясните?
Аз ще ти разясня: това значи, че не искат да излизат с теб, но може да те поканят да помагаш с носенето, когато се преместват в друга квартира. Или когато трябва някой да им напише курсовата работа.
Ако ти кажат директно - за нищо не ставаш, изтрий ми телефона и не ме търси повече, не си оставят отворена вратичка за нищо от горното.

Общи условия

Активация на акаунт