Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 135 - юни 2023)

  • 95 892
  • 1 259
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 200
Пазя си две капачки от Самърсби за новата игра. Да,обаче като тръгна да ги регистрирам и ми дава само цифри да въвеждам,а на капачката има и букви. Или им е бъгнат още сайта...или и аз не знам!
И при мен е така. Написах кода на друго място и го копирах, нооо не спечелих.
Благодаря на Захарчето и Станимир за труда!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Пазя си две капачки от Самърсби за новата игра. Да,обаче като тръгна да ги регистрирам и ми дава само цифри да въвеждам,а на капачката има и букви. Или им е бъгнат още сайта...или и аз не знам!
И при мен е така. Написах кода на друго място и го копирах, нооо не спечелих.
Благодаря на Захарчето и Станимир за труда!

Има ли някаква индикация на бутилката кои бутилки имат код?

# 17
  • Мнения: 1 150
Пазя си две капачки от Самърсби за новата игра. Да,обаче като тръгна да ги регистрирам и ми дава само цифри да въвеждам,а на капачката има и букви. Или им е бъгнат още сайта...или и аз не знам!
И при мен е така. Написах кода на друго място и го копирах, нооо не спечелих.
Благодаря на Захарчето и Станимир за труда!

Добре,явно още спя,щом не се сетих. И аз успях,регистрирах деа кода,естествено без награда.

# 18
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Честит празник! Чакам дали ще има смс скоро от Еконт, че да ходя да върша задачите си по списъка за деня.
Успешен месец на всички!

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Успешен месец да е!
Очаквано ме няма в Куинс, надявам се на Персил Simple Smile Много ми хареса един техен течен препарат, мисля, че сега го рекламират, та дано ме изтеглят Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 485
Нов месец, много бързо мина май.
Самърсби са с хубави награди, но аз не пия. Под капачката ли е кода?

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Успешен месец и от на всички. И този месец всички си спечелим поне по  едно плюшено мече 😊

# 22
  • Мнения: 1 162
И ние сме с барбекю от Куинс, аз купувах и влачих сок на колежки и рода, сигурно общо сме с над 15 участия Simple Smile
На Самърсбито купих 3, но само 1 капачка е отворена, та съответно не спечелих, но явно много хора ще играят днес Simple Smile А и без това искам стола, за градината са ми супер удобни Simple Smile Имам 2 на Белвита, но не се дореждам да седна на тях Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 23
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
Честит нов месец, честити ви награди. Освен Персил, Куинс, нямаше ли и друго, която да теглят днес или се бъркам?

# 24
  • Мнения: 1 150
Ама Персил може да ги изтеглят и на 7ми. Поне така пише в правилата. От 1-ви до 7-ми е срока за обявяване.

# 25
  • Мнения: 36 460
Благодаря за новата тема Simple Smile
Чакам резултати само от  Цева и евентуално Чио чипс.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Няма ме в Куинс Disappointed Relieved
Персил съм си записала, че ще обявят от 7 нататък

# 27
  • София
  • Мнения: 13 137
Хайнц искат опаковката с кода на нея без да е отлепен, и касовата бележка, това за кода не го пишеше никъде когато пуснаха промо опаковките.
И какво правиш ако не си изял съдържанието? Ние един кетчуп го ядем по 1-2 години. Simple Smile

Благодаря за темата! Пожелавам ви късметлийски месец!

Проктър и Гембъл колко са мудни в тегленето на награди? Спазват ли си обявените 7 дни? И новите им игри (превръзки за всички магазини, памперси и Swiffer в Лили и започналата вече игра в Кауфланд)  https://pgonlinepromos.bg/home

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 14:23 от Таня67

# 28
  • Nesebar
  • Мнения: 563
Пазя си две капачки от Самърсби за новата игра. Да,обаче като тръгна да ги регистрирам и ми дава само цифри да въвеждам,а на капачката има и букви. Или им е бъгнат още сайта...или и аз не знам!
И при мен е така. Написах кода на друго място и го копирах, нооо не спечелих.
Благодаря на Захарчето и Станимир за труда!

Има ли някаква индикация на бутилката кои бутилки имат код?
На бутилката пише ВКУС НА ЛЯТО

# 29
  • Русе
  • Мнения: 613
Благодаря за новата тема Simple Smile
Чакам резултати само от  Цева и евентуално Чио чипс.

Zewa публикуваха https://www.zewa.net/bg/promocii/kupete-i-spechelete-s-zewa/pech … vshi-uchastnitsi/

П.П. Благодаря за корекцията, грешката е моя, съжалявам. Не съм обърнала внимание, че очакваме 6 седмица.

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 10:33 от rallii

Общи условия

Активация на акаунт