Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 135 - юни 2023)

  • 95 693
  • 1 259
  •   1
Отговори
# 45
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Добре де, тия грилове хубаво им се радвате, къде ще се ползват ако няма двор ??

# 46
# 47
  • София
  • Мнения: 1 350
Късметлийски месец на всички!
Играта на Хейнекен в Лидл - https://www.heineken.com/bg/bg/summerpromo

# 48
  • Мнения: 1 236
Добре де, тия грилове хубаво им се радвате, къде ще се ползват ако няма двор ??

Може да го подари на някой близък или приятел който има двор. Blush

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 550
И мен ме няма при гриловете на Куинс. Но не се оплаквам, след силно късметлийския ми месец Май:
-Кафеавтомат от Куинс /с едно участие/;
-99лв от Емаг;
-Ваучер 100лв Duca от Zewa /с едно участие/;
-100лв от Чио чипс /с две участия/;
-Метална кутия и чаша от Куинс във фейсбук;
-Тенджера и тава от КК;
В Персил участвам само с 1 бележка.
Късметлийски месец юни на всички!

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
Двор имам, грил - не Sad

# 51
  • Мнения: 979
Ние лично ще го ползваме на вилата ни. Simple Smile По -добре щеше да е, ако е на газ, но и така си е хубава наградата.
Аз участвам в Персил и в Чио. Но в Персил не се надявам много, с една бележка съм.

# 52
  • Мнения: 2 339
Благодаря за темата!
Ще се включа в Хайнц само засега.

# 53
  • Мнения: 1 115
ilik123, невероятен късмет, прекрасни награди, все така да ти върви. Май не участвам в нищо, освен Чио и Милка и някакви игри във фейсбук, от които мога и да не разбера, че печеля, защото ми прави лошо впечатление, че невинаги, а дори напоследък направо рядко, тагват. Превръзки имам от времето на играта на Либрес, в която нищо не спечелих, но запас събрах за две години напред (а тайно се надявам след половин-една година известно време да не ми трябват Grinning), сладки събрах покрай играта на Милка, бира пием и двамата с мъжа ми, но вече в топлото предимно навън. Ще пробвам малката с близалки. Колко близалки са 12лв впрочем??? Навремето, когато аз бях дете, бяха по 10 стотинки, сега колко да са, 50 стотинки???
Направо не знам в какво ще играя, а имам добро предчувствие за месеца.

Без почти никаква "инвестиция" завърших май с тава от КК, мъжът ми - с тава и тенджера, пелени и Фейри от форумните игри и кока-кола Зиро и страхотна хавлия, която ще си използвам с голям кеф!!!

Успешен месец на всички!!!

# 54
  • София
  • Мнения: 1 460
Благодаря за новата тема! Късметлийски да е юни на всички!🍀
Аз днес получих Фейрито от форумната игра. Очаквах малка опаковка, а те са пратили голяма( 650мл.). Приятно съм изненадана.
Скрит текст:

Чакам да видя дали от Чиото ще падне нещо с два регистрирани кода. В Смайл Гъмис също имам две участия и в играта на Билла и Фейри имам две.
Приключих с участието в Милка. Минавам на режим и съм забранила да влизат всякакви вредности вкъщи, та няма да се включвам и в бъдещите игри на сладки, чипсове и безалкохолни. В колата събирам кодове от баща ми и евентуално там ще се включа, ако пуснат читави награди.
Мисля да се включа този месец и в Дискрийт.

# 55
  • Мнения: 257
Днес ми пристигна ваучера, който с голямо удоволствие ще си изхарча Simple Smile

# 56
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
Благодаря за новата тема! Animal Bug Дано да я напълним с желани награди! Lollipop Много късмет на всички! Flowers Four Leaf Clover
Мама е с градински пуф от Коста Кафе! TadaTada

# 57
  • Мнения: 9 467
Честит празник, непораснали деца 😉
Благодарско за новата тема и актуални игри! 😘
Късмет на всички и слънчево настроение ( и време, че вече ми е морско🏖️)

# 58
  • Мнения: 3 481
Чакам уок и тиган за палачинки от КК. Но за моите котлони не стават и мога да разменя за тенджерата ако има желаещ от София.
 Иначе ще ощастливя бабите.

# 59
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
Аз мога да разменя пингвинчето от "Киндер" за тенджера или тава от "Кока - Кола".

Общи условия

Активация на акаунт