Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 135 - юни 2023)

  • 95 913
  • 1 259
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 137
Активните игри са обновени и качени на - "Страница 1" 🙂🍀




Cappy - Игра в Някои Търговските обекти в страната - Пълни правила на играта, както и Участващите Търговски обекти - https://www.coca-cola.bg/igrai-za-nagradi/oficialni-pravila/capp … ms-and-conditions - Играй и можеш да спечелиш Плажен чадър Cappy 🎁

# 61
  • Мнения: 149
Цева са качили седмица 6. Честито ако се виждате в списъка! Simple Smile
https://www.zewa.net/bg/promocii/kupete-i-spechelete-s-zewa/pech … vshi-uchastnitsi/

# 62
  • Русе
  • Мнения: 616
Колко време след уведомлението за спечелване на награда от Costa Coffee получавате мейл, че ви е проверена бележката? Спечелих сет на 26.5., но към момента нямам втори мейл, който да ме уведоми дали са ми одобрили бележката и да дам данни за доставка.

# 63
  • Мнения: 1 012
Много късметлийски месец желая на всички, нека на всяка страница да се хвалим с награди 😊. Ще се включа само в дикрийт и орео по веднъж. Иначе месеца приключвам с комплект тава, тенджера и тиган и от КК. +един крем за ръце от ИГ.
Късмет момичета и момчета 🍀🍀🍀

# 64
# 65
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 753
Дали днес някой си получи  наградите от КК от тегленето на 22.05?

# 66
  • София
  • Мнения: 14 688
В Маги ще се включа, купувам понякога техни неща, а пикник раницата е готина. Това лято всички раздават барбекюта, по-добре слънце да раздаваха, че пикник наградите няма как да се ползват. 😂

# 67
  • Сф
  • Мнения: 10 666
Цева са качили седмица 6. Честито ако се виждате в списъка! Simple Smile
https://www.zewa.net/bg/promocii/kupete-i-spechelete-s-zewa/pech … vshi-uchastnitsi/
Бележките за целия период ли участват? Виждам име като моето , ама то е обикновено и бележките са ми от началото на играта..та се чудя...
П.п. току що получих и картата на София мел- най- накрая! 🤕

# 68
  • Мнения: 1 349
Дали днес някой си получи  наградите от КК от тегленето на 22.05?
Аз чакам, но днес видях куриера и каза, че още нямат нищо от кока кола.

# 69
  • Мнения: 36 489
Жалко, не ме изтеглиха в последното теглене на Цева Sad

# 70
  • Русе
  • Мнения: 616
Днес пазарувах продукти на Магги от Кауфланд, сега видях играта и си регистрирах бележката. Благодаря! Единият ми продукт е обозначен, като Магги на бележката, но другите два - "Фикс пълнени чушки".
На тази бележка ми е соса Хайнц, който купих, обаче на бележката пише "сос 220мл", а беше единствения вид със специалния промо стикер. Много мразя да става така...
Включих се още веднъж и в кампанията за ваучерите с един Мр Пропър, че го видях на промоция и веднъж в новата кампания на Дискрийт.
Дано ни е късметлийски рожденият ми месец юни и ни донесе желаните награди, които да си използваме с голямо удоволствие!

# 71
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Ако късметът се свързва само с рождения ден през м. юни, поръчвам си го, макар и да не участвам в много игри. Simple Smile

# 72
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Колко време след уведомлението за спечелване на награда от Costa Coffee получавате мейл, че ви е проверена бележката? Спечелих сет на 26.5., но към момента нямам втори мейл, който да ме уведоми дали са ми одобрили бележката и да дам данни за доставка.
За  коста сет, след 3 дни имах потвърждение на мейла и след 10 дни пристигна.

# 73
  • Мнения: 3 020
Днес пазарувах продукти на Магги от Кауфланд, сега видях играта и си регистрирах бележката. Благодаря! Единият ми продукт е обозначен, като Магги на бележката, но другите два - "Фикс пълнени чушки".
На тази бележка ми е соса Хайнц, който купих, обаче на бележката пише "сос 220мл", а беше единствения вид със специалния промо стикер. Много мразя да става така...

На Хайнц се регистрира кода, а не касовата бележка, така че тя си ви остава за Маги играта. Късмет!

# 74
  • Мнения: 3 135
Благодаря за  темата🙂.Честит първи юни на всички деца и всички възрастни,които още отглеждат детското в себе си.Няма ме в Куинс

Общи условия

Активация на акаунт