Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 90

  • 31 056
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 88
Здравейте момичета мойта сага продължава- вчера бях на преглед при д-р Стаменов. Назначи пункция. Изписа ми сироп,който да пия от часът на таймиращата инжекция и вит.К1. Днес сутринта ставам и имам розово зацапване. Към момента е само на т.х. Според Вас дали са се спукали яйцеклетките? С манипулационна мога да се свържа от 13 до 15. До тогава ще полудея.

# 706
  • Мнения: 6 048
Не виждам да си пускала ЛХ. Той е ориентир дали наближава момента на пускането на фоликулите. Предполагам, че имаш Цетротид.

# 707
  • Мнения: 88
Не виждам да си пускала ЛХ. Той е ориентир дали наближава момента на пускането на фоликулите. Предполагам, че имаш Цетротид.


Аз съм по дълъг протокол и може затова доктора да не ми го е назначавал. А таймиращата беше Овитрел.

# 708
  • Мнения: 14
Здравейте, имам спешна нужда от номера на Д-р Персенска.

# 709
  • Мнения: 88
Здравейте, имам спешна нужда от номера на Д-р Персенска.
Пратих ви го на лично.

# 710
  • Мнения: 302
Изпратила съм Ви го на лично

# 711
  • Мнения: 216
Не виждам да си пускала ЛХ. Той е ориентир дали наближава момента на пускането на фоликулите. Предполагам, че имаш Цетротид.


Аз съм по дълъг протокол и може затова доктора да не ми го е назначавал. А таймиращата беше Овитрел.

Хм... какво си слагате в момента? Дори при дълъг протокол трябва последните 4-5 дни са имате блокиращи овулацията.

# 712
  • Мнения: 901
Момичета на кой ден от цикъла се изследваха FSH, LH, AMX, Prolaktin ?

# 713
  • Мнения: 195
И аз бях по дълъг и нямах блокиращи, само таймиращата.

# 714
  • Мнения: 88

Здравейте момичета, питането ми е към тези от вас,които имат опит с дълъг протокол. Това са ми резултатите на 9 ден със стимулация Гонал 370 единици и лигавицата е 10,5 ММ. Доктора назначи пункция за понеделник. Според Вас лигавицата добре ли е? Притеснява ме да не презрее до трансфер. Някой знае ли колко трябва да бъде за хубав и успешен трансфер?

Естрадиола ми се струва нисък. Колко фоликула имате? Лигавицата май е ок според мен

Ами 1-22 ММ, 3-20 ММ,3-19 ММ и по 18 и 17 не запомних. Наистина ли е нисък? 😲
Знам, че на яйцеклетка по 200. Тоест да около 5 Я отговаря естрадиола
Имала съм множество пункции. С Естрадиол преди пункция макс 1600 и съм имала 3-4 фоликула на пункция. Дано са наистина 5! Пишете резултата, защото ще е полезно.
Минавам само да кажа, че доктора днес извади 12 яйцеклетки. Сега ще чакаме да видим колко ще се оправят и издържат до 5ти ден

# 715
  • Мнения: 82
Здравейте, момичета. Искам да попитам някой ползвал ли е тези 20 дни платен отпуск по време на инвитро и какъв е реда за ползването им?

# 716
  • Мнения: 477
Здравейте, момичета. Искам да попитам някой ползвал ли е тези 20 дни платен отпуск по време на инвитро и какъв е реда за ползването им?
Аз ги използвам, като за всяко посещения взимам служебна бележка, която представям в счетоводството.

# 717
  • Мнения: 302
Здравейте, момичета. Искам да попитам някой ползвал ли е тези 20 дни платен отпуск по време на инвитро и какъв е реда за ползването им?
Аз лично не съм започната с тези 20 дни..? След пункция дават 5 дни,освен ако няма усложнения
След трансфер 15 ,слад + и потвърждение ехографско за бременност 15 и след потвърждение на пулс 30 дни
От там нататък доколкото съм запозната болнични мога да се дават само от ЖК ,която се записва след готови резултати на Скриниг

# 718
  • Мнения: 60
Здравейте! Има успяли да забременеят с ендометриална хиперплазия и как се справихте с нея? Всяка информация ще ми е от полза.

# 719
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 631
Мисля че Кактус беше с това...

Общи условия

Активация на акаунт