Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 90

  • 31 057
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 901
Момичета, резултатите от спермограмата по Крюгер и ДНК фрагментации в същия ли ден излизат ?

# 721
  • Мнения: 1 146
Момичета, резултатите от спермограмата по Крюгер и ДНК фрагментации в същия ли ден излизат ?
Не. 3-4 дни

# 722
  • Мнения: 233
Момичетата, колко време трае процедурата по вземане на кръв за лепило? И в колко часа отваря лабораторията?

# 723
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 631
Момичетата, колко време трае процедурата по вземане на кръв за лепило? И в колко часа отваря лабораторията?
за pbmc ли. В 10 ч ме викаха 2 дни подред .

# 724
  • Мнения: 233
Момичетата, колко време трае процедурата по вземане на кръв за лепило? И в колко часа отваря лабораторията?
за pbmc ли. В 10 ч ме викаха 2 дни подред .
За Р1, един ден да дам кръв и на следващия за поставяне на лепилото.

# 725
  • Мнения: 532
Здравейте,има ли дама тук,която да има мейла на Радостина Янкова,координатора по фонда?

# 726
  • Мнения: 303
Здравейте,има ли дама тук,която да има мейла на Радостина Янкова,координатора по фонда?

car@nadezhda.bg

# 727
  • Мнения: 148
Здравейте , момичета днес правихме две биопсий - едната за имплантационен прозорец а другата имунологична , слагах циклогест от неделя и днес пуснах и естрадиол и прогестерон . Казаха ми че тези биопсий са по леки от другата която ти откъсват малко парченце , според вас ако не излезне нищо от тези дали ще назначат и 3 , а и никой не коментира хормоните ми от днес нито пък имам лекарства след биопсията , при вас лак минаха тези процедури?

# 728
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 631
Аз имам всички биопсии. Само в имулогичната имах завишени НК клетки, които са непостоянни и се менят. Март я правих чай юли слагах Pbmc!x което повечето жени го слагат

# 729
  • Мнения: 148
Наистина ли има и по - болезнена такава , а за колко време ви излязоха резултатите и можем ли да ги видим онлайн ?
Цитат на: nasito8988 [b
[/b]link=topic=1561164.msg46832768#msg46832768 date=1692366440]
Аз имам всички биопсии. Само в имулогичната имах завишени НК клетки, които са непостоянни и се менят. Март я правих чай юли слагах Pbmc!x което повечето жени го слагат

# 730
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 631
Да мен ме заболя от една биопсия.  Ендометриална .
Не могат даe видят за имплантационен прозорец и за имунологична.
За имунологична може да заявите да ви я дадат на хартия. Но нищо не се разбира.
Кога излизат не знам, като ходите пак ще ги коментирате с док.

# 731
  • Мнения: 51
Момичета, знаете ли д-р Цветков дали е на работа?

# 732
  • Мнения: 16
Момичета, знаете ли д-р Цветков дали е на работа?
Да от днес

# 733
  • Мнения: 51
От днес е на работа или от днес в отпуск?
Момичета, знаете ли д-р Цветков дали е на работа?
Да от днес

# 734
  • Мнения: 3 238
От днес е на работа или от днес в отпуск?

беше на работа днес

Общи условия

Активация на акаунт