Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 90

  • 30 953
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 1 096
Добро утро момичета,имам час рано сутринта при Фурлакис,откъде се влиза за центъра след като мола отваря в 10 часа....

# 736
  • Мнения: 51
Магазините в мола отварят в 10ч, молът е отворен, така че си влизате спокойно.
Добро утро момичета,имам час рано сутринта при Фурлакис,откъде се влиза за центъра след като мола отваря в 10 часа....

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 1 096
Магазините в мола отварят в 10ч, молът е отворен, така че си влизате спокойно.
Добро утро момичета,имам час рано сутринта при Фурлакис,откъде се влиза за центъра след като мола отваря в 10 часа....
Много благодаря.Прекрасен ден от мен.

# 738
  • Мнения: 122
Здравейте, може ли за мнение за ПМБС? Помага ли при имплантацията? Имаме няколко неуспешни опита без имплантация и  след биопсия доктора каза че ще правим ПМБС.
Изобщо информация ако е възможно от някой преминал през подобно нещо.

# 739
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 483
Здравейте, може ли за мнение за ПМБС? Помага ли при имплантацията? Имаме няколко неуспешни опита без имплантация и  след биопсия доктора каза че ще правим ПМБС.
Изобщо информация ако е възможно от някой преминал през подобно нещо.
Не е мн успешно, но има момичета на които е помогнало. Аз ще почна опити септември.
Пиша си с едно момиче от тук , 2 опита вторият с Пбмс. И двата без имплантация.

# 740
  • Мнения: 122
А това би трябвало да помогне предимно за имплантацията така ли?

# 741
  • Мнения: 1 120
А това би трябвало да помогне предимно за имплантацията така ли?

И при мен не помогна

# 742
  • София
  • Мнения: 1 188
Здравейте, може ли за мнение за ПМБС? Помага ли при имплантацията? Имаме няколко неуспешни опита без имплантация и  след биопсия доктора каза че ще правим ПМБС.
Изобщо информация ако е възможно от някой преминал през подобно нещо.
Не се лъжете с тези лепила. Няма и научни доказателства, чв дава резултат. Някои репродуктивни лекари го отричат. На мен ми е слагано друго лепило и резултат няма.

# 743
  • Мнения: 250
И аз слагах два пъти.Първия път с биохимична, втория без никаква имплантация. Сигурна съм, че сега пак ще ми предложат, но мисля да откажа.

# 744
  • Мнения: 3 221
Веднага слагам линк към научна статия, където се трърди, че pbmc, значително подобрява шансовете за имплантация при жени с три или повече неуспешни такива:
Скрит текст:
*The current evidence suggests that intrauterine perfusion of PBMC can significantly improve pregnancy outcomes in patients who have three or more implantation failures
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31791175/

Статистиката е за 1173 жени( с PBMC 514; без PBMC 659)

Аз имах pmbc и трансфера беше успешен, но не мога да кажа дали е помогнало, защото ми беше първи трансфер.

# 745
  • Мнения: 89
И аз имах два пъти pmbc и нямах имплантация но при някой момичета помага Simple Smile

# 746
  • Мнения: 1 130
Заповядайте в новата тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1583355

Общи условия

Активация на акаунт