Кралски работи и клюки - юни 2023

  • 92 798
  • 1 267
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
На мен ми направи впечатление, че при пристигането на Уилям и Кейт, Рания говореше изцяло с Уилям и Кейт се почувства леко неловко, не толкова като ревност, а по скоро от необръщането на внимание!

# 16
  • Мнения: 31 120
Не ми харесва и втората рокля на булката, но тя е вярно арабска принцеса и и отива.

# 17
  • Мнения: 10 866
О, Давиз, аз даже не бях разбрала, че е тази рокля на Мери. Много я харесвам във всичките варианти.

# 18
  • Мнения: 584
Роклята на Кейт е впечатляваща, както и тиарата. Мери на тази снимка направо се губи, тиарата не е лоша, но е много семпла и се  губи в косата й, отново считам за неподходящ избор да си сложиш рокля с гол гръб на арабска сватба.
Роклите на булката не ми харесаха, орнаментите на вечерната рокля са много груби, никакво изящество.  Вечерната рокля на Иман е ужасна, тези преплетени ивици плат са като бинт. Дневните тоалети на двете сестри на принца ми харесаха много повече, изчистени и в същото време интересни.

# 19
  • София
  • Мнения: 14 637
Кой е мъжът след Беа и Моци? Едър симпатяга, изглеждащ по-млад, бурно се прегръщаше с младоженеца?

# 20
  • София
  • Мнения: 9 947
О, Давиз, аз даже не бях разбрала, че е тази рокля на Мери. Много я харесвам във всичките варианти.
И аз така. Много е хубава, цветът е прекрасен. Новата добавка с малко блясък е подходяща за арабския свят, но без да е прекалено. Хубава прическа, се вижда на снимката в гръб. Той и гърбът е хубав де. Фреди е голям късметлия!

# 21
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Какво богатство има Хюсеин.
Младоженците с по голяма част братовчедите си.



Скрит текст:










# 22
  • Мнения: 10 866
Да, новата част на роклята е много премерена, добавя елегантен блясък.
Гърбът на Мери наистина е страхотен, обаче и кокът й много ми хареса.

Гривната й изглежда много интересна, дано се появи отблизо.

# 23
  • София
  • Мнения: 9 947
Има ли други снимки на момичето в тъмнозелено? Много ми харесва.

Още блинг 😍

# 24
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Абсолютен разкош ♥️

Лана не за сега
 Една от братовчедките му е. Ще сложа ако има. Много е красива да.
Една новина.
Чакаме бебе днес. 😀

# 25
  • При семейството си
  • Мнения: 6 567
Да, братовчедката в зелено е много красива и с много красива рокля.

# 26
  • Мнения: 4 119
Тази рокля ми е фаворит от вчера. Но аз харесвам такива нежни и ефирни рокли.








Снощи се пишеше, че Южени е влязла да ражда.

# 27
  • Мнения: 10 866
Тъмнозелената рокля и на мен много ми хареса. Всъщност всички показани братовчедки ми харесаха.
Само на Иман ми се ще цялата рокля да видя, че горната част хич не е добре, току виж цялостно има някакъв замисъл.

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 723
Благодаря за темата!

Втората рокля на Иман ми е някакво недоразумение. Рания защо не ги гледа тези работи.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 853
Първата рокля на Кейт от ритуала повече ми харесва от вечерната.

Между другото в арабския свят (и изобщо в мюсюлманския) нямат традиция с реверансите от страна на жените, поради простата причина, че доскоро такива тържества се правеха само с присъствието на мъже. Затова ако забелязахте повечето реверанси правеха европейските дами.

Има ли новини за новото бебе и потвърдена ли е информацията?

Общи условия

Активация на акаунт