Отговори
# 360
  • Мнения: 310
Не съм ползвала корейска слънцезащита, но съм чела отзиви, че е много добра.
Държа слънцезащитата да е с лека формула, да не оставя следи и да предпазва добре.

# 361
  • Мнения: 209
Не съм използвала корейска слънцезащита, но бих пробвала. Критериите ми за ежедневната слънцезащита са да е с висок фактор.

# 362
  • София
  • Мнения: 824
Никога не съм ползвала корейска слънцезащита, но съм чела отзиви и мнения, че e качествена. С удоволствие ще я пробвам.

# 363
  • Мнения: 2 854
Не съм ползвала корейска слънцезащита, нямам опит с подобни продукти. Бих пробвала с удоволствие 😉

# 364
  • София
  • Мнения: 672
Не съм използвала до сега корейска слънцезащитна козметика. За мен е важно да е с висок фактор на защита, тъй като всички в семейството ми сме със светла кожа.

# 365
  • Мнения: 683
Отдавна съм хвърлила око на корейската козметика, знам, че много хубава, но до този момент все още не съм ползвала.
Много бих искала скоро да я пробвам. Слънцезащитен крем избирам според слънцезащитния фактор, да е подходящ за сухата ми кожа и да не стои много мазен след нанасянето му, да е с изчистени съставки.

# 366
  • Мнения: 5 131
Не съм ползвала до сега корейска козметика, но бих пробвала с удоволствие. Ползвам испански слънцезащитни продукти от две години и съм много доволна.

# 367
  • Мнения: 1 352
Използвам корейска козметика вече 3 години. Галя Симеонова е " виновна " за това.  Не се разделям с ББ крема на Missha. За мен е тотално попадение, а и с висок фактор за защита. Използвам и шийт маските на Missha.
Ще се радвам да опитам и друг продукт от корейската козметика.

# 368
  • Мнения: 138
Не съм ползвала корейска слънцезащита досега, но имам антиейдж продукти и съм повече от доволна.
Най-важно при избора ми на слънцезащита е фактора- колкото по-висок, толкова по-добре и това продуктът да не стои като маска и да не го усещам като дреха/маска върху когато си.

# 369
  • Мнения: 509
Използвали ли сте корейска слънцезащита?
Не съм използвала корейска слънцезащита.
Разкажете ни повече за вашия опит с подобни продукти или споделете по какви критерии избирате ежедневната си слънцезащита.
Ежедневната слънцезащита трябва да предлага подходящото ниво слънцезащита за моята кожа;
да е подходяща за типа и състоянието на  кожата ми

# 370
  • Мнения: 2 526
Не съм използвала корейска слънцезащита. За мен е важно да не лъщи, да не прави кир ефект и да е с висока продължителност на действието. А най- важно е да предпазва оптимално.

# 371
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 185
Никога не съм използвала нито корейски слънцезащитни продукти, нито корейска козметика. Затова би ми било много интересно да ги изпробвам 😊 Продуктите за защита избирам по това най-вече да са ефективни, да имат дълготраен ефект, защото не винаги мога да нанасям често през деня и да не лъщят и да се вижда, че е слагано нещо Simple Smile

# 372
  • Мнения: 2 014
Не съм използвала корейска слънцезащита. Критерии: фактор и консистенция.

# 373
  • Мнения: 2 489
Ползвала съм корейска слънцезащита на MISSHA и останах много доволна. По принцип слънцезащитен крем за лице ползвам всекидневно.

# 374
  • Мнения: 2 701
Не съм ползвала нищо от корейската козметика. Но това лято бих пробвала

Общи условия

Активация на акаунт