За новите маниери в свалките

  • 19 693
  • 558
  •   1
Отговори
# 60
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 563
Не всеки има дар слово още по-малко въображение да измисли бързодействаща свалка. Хубавото на соц.медиите обаче е че можеш много лесно да продължиш разговора с още няколко фрази, да му погледнеш профила и т.н. за да се ориентираш кое има смисъл и кое не, ако въобще търсиш такъв вид комуникация. Ако не цък хикса и е затворена страница в живота ти, това е маниера на съвремието.

# 61
  • Мнения: 17 410
Най-искрено се надявам зет мулат и син гей да са най-страшните гръмотевици, които биха могли да ударят семействата ви.

Сакън да не се загуби семката на рода, или да вземе да се размие нюансово, леле, трагедия е това. 😁 Дано по-големи трагедии да не се случи да имате.

Ето. Идеален пример. Веднага знам, че с Абуто е реалния живот никога не бихме имали шанс - от две думи става ясно.

Ми? Кои са най - страшните и от къв зор чужд човек се изказва за нечии семейства по собствени критерии?! Немаме никаква нужда да ни се надяваш, ама ако много искаш - надявай се, и искрено, и неискрено. Все тая.
Simple Smile

# 62
  • Мнения: 741
От същия "зор", от който друг потребител ни обяснява какво ще стане като подобна "гръмотевица" удари нашите семейства, без някой да го е питал.

В неискреност няма кой да ме обвини, но Ви разбирам - не се познаваме. 🙂 Изненадваща грубост, впрочем.
Хубава вечер.

# 63
  • Мнения: 17 410
Тя тази гръмотевица отдавна е ударила. Имаш думата за най-страшната. Wink

# 64
  • София
  • Мнения: 35 294
Дрен, остаЙ децата.

# 65
  • София
  • Мнения: 4 668
Запознанствата в онлайн дейтинг сайтовете в масовата си част не работят. Защото, заради липсата на реална комуникация не може да се оцени обективно мъжа и се оценява по списъци. И заради липсата от реално живо оценяне се "залага" на "презапасяване" със списъците и се "стреля" към мъже, обективно с по-висок ранг от жената, външно по-привлекателни, по-успели и тн. В резлутат, в масовата си част връзките нямат дълготрайност. Изключения са меки мъже, с по-доминатни жени, които си се харесват и мъжът няма амбиции и "топки" за нещо повече. Основно последният вариант е случаят, когато се цитира "колко онлайн сайтовете наистина работят".

Друг страничен ефект е, че се стимулира празната суета у жените, заради илюзорния "избор" от стотици мъже. И се разваля обективната самооценка.

Друг страничен ефект е, че храни една от основните женски нужди за социализация, валидацията.
Което пък има 2 под-ефекта. Превръща жаждата за валидация в наркомания. Второ, в комбинация с други 2 тампона, финансовия (който западните правителства се стараят да осигурят с квоти и други привилегии) и чисто неангажиращия секс подлъгва жената, че "всичко ѝ е наред" и всички "тампони" са на място, и емоционални и физически и финансови.
И запълва и замества нуждата от нормална връзка.

За запознанства в социални прежи от типа фейсбук е по-различно, но не с много.

# 66
  • Мнения: 2 218
Запознанствата в онлайн дейтинг сайтовете в масовата си част не работят. Защото, заради липсата на реална комуникация не може да се оцени обективно мъжа и се оценява по списъци. И заради липсата от реално живо оценяне се "залага" на "презапасяване" със списъците и се "стреля" към мъже, обективно с по-висок ранг от жената, външно по-привлекателни, по-успели и тн. В резлутат, в масовата си част връзките нямат дълготрайност. Изключения са меки мъже, с по-доминатни жени, които си се харесват и мъжът няма амбиции и "топки" за нещо повече. Основно последният вариант е случаят, когато се цитира "колко онлайн сайтовете наистина работят".

Друг страничен ефект е, че се стимулира празната суета у жените, заради илюзорния "избор" от стотици мъже. И се разваля обективната самооценка.

Друг страничен ефект е, че храни една от основните женски нужди за социализация, валидацията.
Което пък има 2 под-ефекта. Превръща жаждата за валидация в наркомания. Второ, в комбинация с други 2 тампона, финансовия (който западните правителства се стараят да осигурят с квоти и други привилегии) и чисто неангажиращия секс подлъгва жената, че "всичко ѝ е наред" и всички "тампони" са на място, и емоционални и физически и финансови.
И запълва и замества нуждата от нормална връзка.

За запознанства в социални прежи от типа фейсбук е по-различно, но не с много.


не знам, аз в Тиндър съм търсила само сериозна връзка и отговарях на хора със сходни интереси, а за финанси не е ставало дума. Според мен малко жени търсят само секс, мъжете сигурно доста повече.

За валидацията съм съгласна, особено ако си се разделил наскоро, дава усещането, че си желан.

# 67
  • София
  • Мнения: 4 668
Нито съм писал, че търсят финанси в социалните мрежи, нито само секс.
Писах, че заради "самонадскачането" с фалшивата самооценка се хвърлят на мъже над тяхното ниво, което води връзката до "само секс" като следствие.
То и аз мога да се награбя с 3 големи дини от пазара, ама имам мишници само за 2. Едно е да "вземеш", друго е да "задържиш". Това е което "убягва".

# 68
  • Paris, France
  • Мнения: 14 267
Запознанствата в онлайн дейтинг сайтовете в масовата си част не работят. Защото, заради липсата на реална комуникация не може да се оцени обективно мъжа и се оценява по списъци. И заради липсата от реално живо оценяне се "залага" на "презапасяване" със списъците и се "стреля" към мъже, обективно с по-висок ранг от жената, външно по-привлекателни, по-успели и тн. В резлутат, в масовата си част връзките нямат дълготрайност. Изключения са меки мъже, с по-доминатни жени, които си се харесват и мъжът няма амбиции и "топки" за нещо повече. Основно последният вариант е случаят, когато се цитира "колко онлайн сайтовете наистина работят".

Друг страничен ефект е, че се стимулира празната суета у жените, заради илюзорния "избор" от стотици мъже. И се разваля обективната самооценка.

Друг страничен ефект е, че храни една от основните женски нужди за социализация, валидацията.
Което пък има 2 под-ефекта. Превръща жаждата за валидация в наркомания. Второ, в комбинация с други 2 тампона, финансовия (който западните правителства се стараят да осигурят с квоти и други привилегии) и чисто неангажиращия секс подлъгва жената, че "всичко ѝ е наред" и всички "тампони" са на място, и емоционални и физически и финансови.
И запълва и замества нуждата от нормална връзка.

За запознанства в социални прежи от типа фейсбук е по-различно, но не с много.

Хаха, фейсбук с писмата от американски генерали и австралийски вдовци + роти измекяри от цял свят.

Не мисля, че се стимулира суета в такива сайтове и ако да, това важи и за мъжете и даже май в по-висока степен.

В днешно време малко връзки са дълготрайни, защото повечето хора държим на удобство, лично пространство и трудно правим компромиси. Няма гаранция, че връзка със срещнат на улицата ще е по-дълготрайна или успешна.

Добре, може да са по-успешни запознанствата в реала, но като не се случват, интернет е опция.

# 69
  • Мнения: 18 713
И в реала, и по сайтовете са много повече мъжете, които имат нереална оценка за себе си и които се целят в недостижими за тях жени.

# 70
  • София
  • Мнения: 38 896
Добро утро.
По мое скромно мнение мъжете като общо са яко потиснати и ако им върже някоя даже са много изненадани.
Продължавам да твърдя, че се умножават т.нар. от мен "покемони". Онлайн много знаят, обаче не можеш да ги изкараш на реална среща.

# 71
  • Мнения: 8 013
то па големия келепир да ги "задържиш" тия от интернет (или реала, но там са осезаемо по-плахи),
дето се хващат като удавник за сламка и се лепват обсебващо на всяка сгодна женица,
да ѝ правят бебета и да създават семейство, че им било дошло времето...

# 72
  • София
  • Мнения: 38 896
Сега като го каза, го има и тоя тренд. Или само чук чао или веднага се лепват като ваденка "защо не ми пишеш /през 5 минути/".
Едно време бяхме някак по-лежерни.

# 73
  • Мнения: 10 815
И двата пола надскачат критериите си и губят усещането за трезва преценка. А знаейки какво е без здрава земя под краката, резултата винаги е плачевен.
Това да си напомпан с анаболи, да имаш джип/голф, да слушаш правилната музика и да си играч е също толкова еквивалентно на съответния женски типаж. Когато няма никой между ушите и Мойсей да слезе да ти помогне - пак няма да успееш!
Проблема е в ниската самооценка или надценка. Ако се прикриват умствени дефицити - ситуацията веднага се изяснява. Ако се прикриват материални - то това е в следствие от умствени дефицити.
Да срещнеш подходящ партньор си е предизвикателство и подбор. Но подбора трябва да е реален, не виртуален защото във виртуална някой неща не могат да се видят. Не че и в реална няма артисти ...

# 74
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Знаеш ли другия проблем - намира те той я по интернет, я в реала и понеже изглеждаш добре - той започва да се чуди защо си сама жена - как можело?!? Какво не ти е наред, би трябвало ти да си зарината от връзки и охажори - значи нещо не ти е наред. Ако си в интернет на сайт за запознанства - значи си изкуствен профил.

Общи условия

Активация на акаунт