RYANAIR - 23

  • 44 292
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 294
Виждам аз, че малко подвеждащо те подканват да включиш някакви тарифи още в началото, но на последна стъпка излиза по-евтино.

# 61
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
С подобен проблем бях и аз. Пишете в чата, в началото е с робот. После почнах да повтарям, че искам с live agent, и с малко търпение..се появи. Бъдете подготвена с номера на резервацията ви. Обяснявате какъв е проблема, че сте допуснала грешка и го поправят. Тъй като аз сбърках и вместо дете съм отбелязала тийн, ми написа че трябва да платя място( 6€)с обяснението, че е дете и се грижат за сигурността му или нещо подобно. На мейла ми пратиха линк за плащането . Платих и дори настаниха автоматично и единия родител  до детето. След това дори ги чекирах и двамата, пет дни преди полета.
Така че пишете..ще оправят проблема.

# 62
  • Мнения: 32
Здравейте, за първи път се чекирам сама. Ще пътувам от София до Лондон и после от Лондон до Дъблин. Чекирането за полета от Лондон до Дъблин с паспорт или лична карта трябва да стане?

# 63
  • Мнения: 11 482
Ако имате паспорт, давайте с паспорта, "за по-сигурно".  Иначе София-Дъблин може и с лична карта. Щом имате прекачване във Великобритания, която е извън ЕС.... не знам, аз не бих рискувал само с ЛК.

# 64
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 496
Щом имате прекачване в Лондон задължително с паспорт трябва да пътувате. Бих чекирала и двата с паспорт, за да няма изненади. Отделно с паспорт минавате по- бързо през автоматите за паспортна проверка, вместо да чакате на опашката.

# 65
  • Мнения: 181
Здравейте, за първи път се чекирам сама. Ще пътувам от София до Лондон и после от Лондон до Дъблин. Чекирането за полета от Лондон до Дъблин с паспорт или лична карта трябва да стане?

Чекирането няма значение с кой документ е, винаги може да пътувате с другия. Но за да влезете в Англия ви трябва международен паспорт, дори и да сте се чекирали с лична карта.

# 66
  • Milano
  • Мнения: 3 702
Там е работата, че го пише. Даже сега пробвах да имитирам купуване на билети и се случи същото. В чата ми отговаря робот, че не може да  ми помогне.
И темата е съвети, който разбира да ми помогне, а не да ми чете конско.

Къде го пише?
Подрастващи (12г-15г), не 19.
Както са ви посъветвали пишете им на чата да го оправят.

# 67
# 68
  • Мнения: 11 482
Нова линия на Раянеър: Манчестър-Пловдив-Манчестър
От декември.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 2 529
Обратният полет е леко среднощен Simple Smile

# 70
  • Мнения: 928
Преди няколко месеца имаше запазени места по 4 евро , сега даже и за кратки и евтини полети са по 8 евро най евтините. Намирате ли при някой полет по малко от 8 евро?

# 71
  • Мнения: 2 910
Забелязах , че само до Букурещ са по-евтини. И тия станаха нагли с тия места!!!

# 72
  • Мнения: 756
До Задар имаше и по 1 евро за запазване на място.Миналата година за Будапеща също бяха по евро.

# 73
  • София
  • Мнения: 16 188
До Задар имаше и по 1 евро за запазване на място.Миналата година за Будапеща също бяха по евро.
   
Ключовите думи тук са имаше и бяха.
Сега цената е друга. Ако на някого не му харесва или му е скъпо -  не купува запазено място. Нищо няма да се случи, ако с милото не се държите за ръка и не се мляскате 2 часа. Като кацнете ще сте си по-мили.

# 74
  • Мнения: 756
Да, на който му е скъпо ще седне където му се падне.За Задар купих билети онзи ден,което е съвсем скоро.

Общи условия

Активация на акаунт