В слънчевите януарски дни, ЮНЧЕ вкъщи не седи

  • 8 342
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 296
Момичета,да ви питам  някой давал ли е от прахообразните бисквити на Плазмон?

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Да.Тези, които са без глутен.Слагам и вечер по една мерителна лъжичка в АМ.

# 17
  • Мнения: 946
Здравейте!
Пепитка,Мари-Анна   bouquet
Честити месечинки на вчерашните и днешни бебоци!
 welcome на мама Таня и бебе Ивка!
Вчера кумците ни идваха на гости и аз като се въодушевих,че запретнах ръкави и се развъртях из кухнята та салатки,пържолки и рулце направих,а пък за килата непомислих  Mr. GreenДнеска пък бяхме на разходка временцето беше супер та чак сега се пускам да ви "видя".Ние бръмчим вече на нови чалъми-баба му се прави,че кашля и той след нея го повтаря малко не ми се вярваше ама като ми го демонстрираха  smile3555,въртим глава като не щем нещо и издава ръмжащ звук като е гладен/поне така си мисля,защото през друго време не го прави/Инъче засега сме добре бесуваме,крещим и събаряме всичко де що е на пътя ни  ooooh!
Пинк мила дано бързо се оправите да нагушкаш Марти от нас!
Е хайде да отида да видаДиди,че нещо бръмчи нервно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 789
Мами, да ви питам, ама само да не ми се чудите много, кърмите ли още през нощта? Ние вече не сме много малки, даже сме си големи, ама още хапваме нощем, че даже понякога и по два пъти. Ама много взе да ми тежи вече. Близо 7 месеца аз не съм човек от това спане на пресекулки.
 Какво мога да й давам вечер, че да държи ситост за през нощта и да не се буди? Мъжът ми вика приспивателно  Joy , ама все пак......

# 19
  • Мнения: 2 577
Мами, да ви питам, ама само да не ми се чудите много, кърмите ли още през нощта? Ние вече не сме много малки, даже сме си големи, ама още хапваме нощем, че даже понякога и по два пъти. Ама много взе да ми тежи вече. Близо 7 месеца аз не съм човек от това спане на пресекулки.
 Какво мога да й давам вечер, че да държи ситост за през нощта и да не се буди? Мъжът ми вика приспивателно  Joy , ама все пак......


Таничка, не знам, може и до дете да си е , но моя хубавец по принцип спи през нощта, но понякога и той се буди към 4 да иска папане.
Реших си проблема като му давам и от двете гърди само за през нощта.
През останалото време само от една.

Момичета,, тези месни пюрета не ще да ги види бебо.
Не знам с какво друго мога да опитам.
Вие как излъгахте вашите бебоци за месото?

# 20
  • Мнения: 789
А какво пюре с месо даваш. Ние ядем на ХИП, има едно "Крем с пилешко и зеленчуци". Умира си за него  feeding

# 21
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Добър вечер сладурки. Няма да ви тровя с дълги излияния  smile3503, а само ще ви пожелая лека и спокойна нощ , че нещо не ми е дошла музата за писане  smile3506.
Специални благодарности на Пепитка и Мари-Анна. Страхотна темичка както винаги.    bouquet
Добре дошла на Таничка и сладката бебка  Hug
Ами това е от мен. Утре ще се отчитам повечко  Heart Eyes. Сладки сънища.

Последна редакция: нд, 14 яну 2007, 23:15 от korneliia_h

# 22
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
Честита нова темичка   bouquet
Най -накрая да седна да се разпиша и аз, днес не ми остана време от чистене  и сега едвам гледам, сложила съм си пижамката и ще тичам към леглото, че очите ми залепят smile3507. И така общо взето днес ми беше ден за чистене  newsm79, а така ми се излизаше времето беше супер, ама мъника  smile3504 нетрябва да го изкарвам още.
За бънджито да питам от кой месец се слагат бебчовците в него   smile3535?
Отивам да спя, на всички ви желая много хубава седмичка изпълнена с много радост и емоции  Heart Eyes.

# 23
  • Мнения: X
Ето ви къде сте били..аз гледам,че няма движение в старата тема...и хич и не помислям да се поразтърся/ама то и време нямаше за компа,де....че от скитосвоне и  слугинстване...ама второто вече ще го правя от дъжд на вятър,че така ме ядоса половинката днес....ама вече се оплаках в друга тема и ми поолекна,та няма да товаря и вас/...и от утре ще се мотам по улиците....пък вкъщи ако ще потоп да става.....
Благодаря на Пепито за новата темаи за почерпката.../пък аз ще се накъткам най-накрая да кача снимките с Любчо Embarassed/
Дано болничките дечица да оздравяват Praynig-но хич не се учудвам,че има гаден вирус...то това топло време е рай за такива гадости...та пазете си децата... Naughty
Да питам и аз за бисквитите-ама аз се интересувам от цели-дали някой дава и какви...че май ще трябва да давам да гризе нещо...че с това зъбоникнене #Crazy..пък и не ни оставя да се нахраним на спокойствие-вече се крием,ама аз и без това нарядко го правя...и като ми броят залците и ме навикват... Stop.../досега съм давала сухар и коричка хляб....ама бързо ги изгризваме...мислех си и за парченца морков или ябълка,но ме е страх да не се задави/
Ние пък да се похвалим-вчера се събудихме изринати в едни ситни пъпки по целия корем-и мама се видя в чудо....но след дълго  и продължително мислене и премисляне ми останаха две възможни хипотези за появата им...едната е от шоколада който аз хапнах/че беше повечко,чеше...ама не ми е за сефте/...а втората,че предния ден-в петък-направих картофено пюре със спанак,но Ивчо спеше и пюрето постоя около час преди да го дам....и уж спанака ми е замръзен...ама ме съмнява да не е имало нитрати..и от тях да е реакцията/че и друг път съм давала спанак-ама веднага като поизстине/
Сега дй а отивам да спинкам...че аз дакато се помотая из форума и някои деца ще се понаспят........На вас-лека и неревлива...и утре да се разхождате много....Пловдивчанки-аз ще съм в Градската до езерото/както се бъзикаме вкъщи-там ми е офиса/

# 24
  • Варна
  • Мнения: 365
Добро утро!
И ние като всичко останали по цял ден сме на разходки, ама Хрис като се събуди в количката хич не му се седи там. Иска да се оглежда и ако може не да е седнал, а да е в ръцете ми, че всичко да може да вижда.
Да ви се похвалим вече ядем попарка и много ни харесва Mr. Green А от днес започваме и кухнята. Да видим как ще я понесем.
Отивам да се опитам да приспя звяра, че нещо се нерви в кошарата

# 25
  • Мнения: 966
Добро утро  bouquetТази сутрин май всички спим до късно Wink

 Да се похвалим ,че бяхме на консултация и мерките са ни вече-8.200кг.и 69см.
 За месното пюре да кажа,че като и дадох за първи път много и хареса и всичко си изяде.Захраних я с телешко,вече сме опитвали и пилешко,пуешко....свинско още не е.Тя не е никак капризна и хапва всичко каквото и дам,броколи също Grinning
За сутрешна закуска най-често и правя попарка с чай липа,бисквити"закуска"(3 броя)с чай липа или каша "Слънчо".Всико много и харесва Grinningгледам грамажа да е 150г.и после след 3-4 часа отново хапва.3пъти яде кърма,3 нещо друго и така сме ОК Wink
 За вечер давам към 19.00 -20.00ч. стабилно хапване-картофено пюре с моркови,пилешка каша или нещо от млечната кухнята,което е останало от обяд.Каша "слънчо" също върши добра работа.......И като и се приспи след час и почне да мрънка и давам и да суче и заспива.После я местя в леглото и и ако се събуди започвам да и пея тихичко и да се правя,че и аз спя и тя се унася отново Heart EyesВчера,както съм се правила че спя .... hahaha.съм заспала в 21.00ч.та татито,като дошъл да види защо се  бавя ни намерил дълбоко заспали и двете Joy
  Като заспи към 21.00 се буди нощес към 4.00 да суче и после към 10.00 ако не се събуди сама аз я будя и денят ни започва..... Grinning
  Спирам до тук,че ще стане много дълго.....После пак може да се разпиша...

# 26
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
Добро утро  Hug, днес се наспахме сравнително рано, сега се е изправил в  1crib и вика "адееее,адеее,адеее....." само това знае  Laughing, а и пищи да го чуя ама аз се правя на глуха   noear. Да ама мъжа ме вика и аз какво да видя нашия хубосник си свалил панталонките и се кефи с голи крачета  Grinning Grinning Grinning, а пък как мирише на "ако". Преобляках го и пак седнах на компютъра за малко  Wink, че ще ходя да правя попара, та като стана дума за попарата като я правите с чай, какъв чай използвате от готовите билкови в пакетчета ли?  newsm78

# 27
  • Мнения: 789
Здравейте и от мен!
Първо по въпроса на Butterfly за бънджито. Цитирам от сп. "Мама": "Бънджито е подходящо за ползване от 5-6 месечна възраст. Преди да сложите бебето в него за първи път, е препоръчително да се консултирате с личния му лекар. По принцип тази подскачаща играчка има благотворно влияние върху физическото му развитие, спомага координирането на движенията и развитието на долните крайници, способства процеса на прохождане. ...... Бънджито е предназначено само за бебета, крайната възрастова граница за използването му е до 12 месеца. Някои производители отбелязват и максимално тегло на употреба- до 9-12 кг на детето".

Иначе днес ще е поредния хубав ден, дано не излезе вятър, че мисля да ходим с количката до докторката. Стискайте палци да спрем антибиотика. И дано не се разболеем пак в близките 100 години  Praynig  Laughing

# 28
  • Мнения: 903
Здравейте  wavey И ние днес решихме да се  излежаваме в леглото с играчките yes

За месните и зеленчукови пюрета: Аз още от началото ги смесвам с ранния морков на Хип или тиквата на Бебевита, та Иванната така ги яде иначе не иска и да ги опита  smile3512 прианава само плодовите пюренца  Rolling Eyes
За храненето нощем: Иванна от 1 месец си променя режима  smile3512 (преди ставаше директно в 7 сутринта) и се събужда да цока в 2 после в 4, в 6 и така до 11 часа, когато яде месно или зеленчуково пюре  newsm53
За бънджито: Имам намерение да я слагам вече, а доколкото си спомням кумата слагаше нейната принцеса от 5- 6 месец  smile3521

Искам да пожелая на всички болнички дечица бързо и скорошно оздравяване  spoko thumbsup  love001

Tada ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА Мира, Миа и Виктор newsm51 МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ  Tada

Лек и усмихнат ден на всички  bye perko sun

# 29
  • Мнения: 3 500
Добро утро, на всички сладуранки и малките им сладурковци.Бързам да се запиша и аз в новата темичка.
Zorri егати кефа, в 10 часа да ви почва деня.Моника става винаги и точно в 7.45 ч. независимо в колко съм я сложила, независимо колко е уморена.Обикновено ляга в 20.00ч, но последните дни много палувахме навън и си лягаше към 21.00-21.30ч.  Е 7.45 и това е.  Confused
За консултацията - ние бяхме точно с такива размери, когато отидохме на консултация предния път /на 6м/ Wink
karabanska аз съм давала на Мона коричка хляб, но ако искаш да е точно бисквита - давай на Плазмон от тези дето не са за мляко.А за обелен морков или ябълка не мисля, че трябва да се притесняваш, можеш да даваш.

Да честитя и аз на Мира, Миа и Виктор , че са вече големи бебоци.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт