Аква тур

  • 772
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Искам да изкажа голямото си разочарование от фирма Аква тур - София.Три дни преди полета ни информират,че полетите до Далман се отменят,тъй като няма желаещи!Т.е. аз получавам проформа фактура четири дни преди това за доплащане и хоп няма полет!Вместо Улуденис ми препоръчват Бодрум.Да но в Бодрум съм ходила и не искам да повтарям.Сега чакам да ми върнат парите,чакам и се надявам цялата история да приключи по лекия начин.Просто споделям.С много фирми съм пътувала , но такова безочие ми се случва за първи път!Бъдете внимателни и проучвайте фирмите.

# 1
  • Мнения: 1 636
Същата тази фирма все още ми дължи пари по отменено пътуване от началото на пандемията. Осъдени са, но съдебните разноски /които не носят лихви/ все още ги чакам...
Бягайте далече от тези измамници.
Не съм ги проверявала скоро, но преди си сменяха адресите доста често. Явно са големи мизерници, за да “изчезват“ от дадено място. Ама това го разбрах след като “изгорях“.

# 2
  • Мнения: 2 114
Дават цени с поне около 100 лв. на пътуване по-ниски от други турагенции.
Явно това е цена на риска с тях.
Скоро има ли някой, който да е купувал от тях ?

# 3
  • Мнения: 2
SOS! ,,Авиатур "-Абсолютни,категорични измамници!Бягайте от там! Ако имаше правосъдие отдавна щяха да гният в пандиза!

Общи условия

Активация на акаунт