Любители на котки - Тема 184

  • 27 660
  • 766
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 21 299
Димяни , какво стана с алергията на детето?

Аз на ръце не смея,с каишка и нагръдник.

# 91
  • Мнения: 3 004
И аз на балкона само гушната на ръце я извеждам, но мъжът ми  е купил една мрежа, ще го обезопасява. Малко ми е бавен в тези дейности, дето се казва, като е обещал, ще го направи, няма нужда да му се мърмори на всеки шест месеца.
Иначе навън с каишка, макар че един път се измъкна от нея като факир.
Много сладко килимче Спринг!

# 92
  • Мнения: 14 167
Моята неравна борба с бълхите продължава. Събота и неделя пръсках с бялото, което ми дадоха в клиниката. Ефект не видях. Във вторник напръсках с айкън целия етаж. И вчера като видях, че пак си подскачат миниатюрни бълхи, щях да умра от мъка. Взех да се отчайвам, че ще се справя с тази напаст.

# 93
  • София
  • Мнения: 5 752
Димяни , какво стана с алергията на детето?

Аз на ръце не смея,с каишка и нагръдник.

Привет! Отново сме на курс противоалергични.🥹Търсим нови стопани 🥲за момента без успех. Около нас почти всеки е с куче и няма как. Беше ми писала една жена ,която искаше да я вземе,но се разминаха нещата за съжаление.
Не ми се иска да се разделяме ,но не мога да тормозя дъщеря си с постоянни неразположения 😢

Последна редакция: чт, 22 юни 2023, 15:17 от ♥ Димяни ♥

# 94
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Привет от Чери Simple Smile


Идвам с едно проблемче. И нужда от съвети.
От малка е свикнала да спи отделно от нас, но напоследък имам проблем със спането защото ме събужда с мяукане към 04:30, 05:00 най-късно 6:00.
Снощи оставих спалнята отворена за да може да не мяука и да си идва в стаята когато си поиска.
Но това доведе до бясно препускане през спалня-коридор-кухня и обратно + паркур и акробатични изтласквания Simple Smile
Гледах и четох стратегии за справяне с проблема.
Сега ще изпробвам повече да я уморявам, след което да и давам по-късно да хапне.
Някои ако има други идеи, моля да сподели!

# 95
  • София
  • Мнения: 12 279
Димяни , какво стана с алергията на детето?

Аз на ръце не смея,с каишка и нагръдник.

Привет! Отново сме на курс противоалергични.🥹Търсим нови стопани 🥲за момента без успех. Около нас почти всеки е с куче и няма как.
При приятелка след като взеха куче мъжът реагира тежко. Противоалергични, рев от децата и от него, че трябва да махнат кучето. Постепенно явно след период на адаптация нещата се уталожиха и вече 8 години си го гледат. Но там реакцията беше в началото, докато при вас се прояви по-късно.
Имали ли сте прозорец без противоалергични и как се чувства детето тогава?

# 96
  • София
  • Мнения: 5 752
Aila,след спиране на противоалергичните около седмица максимум е добре и пак се започва.

# 97
  • София
  • Мнения: 28 900
Отказахте ли се да пробвате с десе
нсибилизация?

# 98
  • Мнения: 9 006
Идвам с едно проблемче. И нужда от съвети.
От малка е свикнала да спи отделно от нас, но напоследък имам проблем със спането защото ме събужда с мяукане към 04:30, 05:00 най-късно 6:00.
Снощи оставих спалнята отворена за да може да не мяука и да си идва в стаята когато си поиска.
Но това доведе до бясно препускане през спалня-коридор-кухня и обратно + паркур и акробатични изтласквания Simple Smile
Гледах и четох стратегии за справяне с проблема.
Сега ще изпробвам повече да я уморявам, след което да и давам по-късно да хапне.
Някои ако има други идеи, моля да сподели!
може да е неспокойна котката от нещо. те обичат еднообразието.Да не сте роменили 'правилата'? На каква възраст е ?
Нашият котарак беше така като го взехме и беше в стрес (тогава на 7мес). Но после се научи в колко часа се събждаме,  и понякога дори да избърза по-рано да драска на спалнята (ние не го пускаме да спи в спалнята), като не му се отвори,отива да засива пак, или прави нещо друго и чака събуждането на всички. Тогава го пускаме и да влиза, и на прозореца го пускаме. Това гледане през отворен прозорец му е от любимите неща.

# 99
  • София
  • Мнения: 5 752
Отказахте ли се да пробвате с десе
нсибилизация?
Не съм чувала за подобно нещо…
Бихте ли обяснили?

# 100
  • София
  • Мнения: 28 900
Накратко - това е лечение на алергия, организмът се излага на дадения алерген в контролирана среда. Знам, че има такъв кабинет в Александровска болница . Ако не бъркам Шарки беше писала, че така е лекувала детето си.

# 101
  • София
  • Мнения: 5 752
Трябва да попитам,но мъжа ме не знам до колко би се съгласил с подобно нещо 🥹

# 102
  • София
  • Мнения: 28 900
Ами не пречи да проучите. На мен информацията ми е от втора ръка, нямам лични впечатления, не знам дали това лечение е удачно във всички случаи, но няма лошо една консултация да направите. Simple Smile

# 103
  • Мнения: 5 338
На една позната синът й се лекуваше така. Но имаше проблем тогава с доставката на медикамент някакъв. То беше преди няколко години. Знам, че се внасяше от Франция. И ако се наложи, насреща съм.

# 104
  • София
  • Мнения: 5 752
На една позната синът й се лекуваше така. Но имаше проблем тогава с доставката на медикамент някакъв. То беше преди няколко години. Знам, че се внасяше от Франция. И ако се наложи, насреща съм.
Алергията от котка ли е била?
Дъжда предразполага 😀

А днес преди обяд контролираше косенето на трева пред блока

Толкова е любопитна 🤭

Последна редакция: чт, 22 юни 2023, 18:06 от ♥ Димяни ♥

Общи условия

Активация на акаунт