Септемврийска мама сърчице ще види скоро на екрана

  • 12 819
  • 266
  •   1
Отговори
# 225
Искам да дам няколко предложения
1. http://media.health.discovery.com/centers/pregnancy/video/video.html
2. http://fitmama.family-bg.com/
3. хаиде да споделим свои снимки за да можем да се опознаем още повече.

# 226
  • София,
  • Мнения: 150
Здравейте сладурки,
и добре дошла на Дидка! Ще си супер с нас - няма как иначе!

Първо искам да благодаря на Анири за прекрасния списък, скъпа твоят е доста по-добър, така че  - знаем кой ще го води в новата тема  smile3503 !
Маца, много те моля мила отиди на доктор, който си разбира от работата! Хич не чакай цял чесец! Моят доктор е много добър: Иван Димитров - 0888269472 - това му е телефона! Ако искаш си запиши час, но знай че той е много натоварен! Сигурна съм че всичко е на ред!  А на твоя доктор му кажи така: smile3513
И най-накрая да се похваля за сърчицето   Two Hearts - видяхме го! Бебока е добре и е 1,33 мм.  newsm44!
Дано все да е така за напред - всичко да е ОК с всички бебочета! Чакаме и останалите да се похвалите!!
Инна чакам с нетърпение твята хвалба!!! Всичко ще е на ред - сигурна бъди!   bouquet

Това е за сега момичета пак ще пиша!!!!
Целувам ви!!!
  newsm08

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 16:30 от Beni4

# 227
  • Мнения: 434
Здравейте тумбаланки,

Аз мога да се похваля, че бебо расте и за малко като че ли забелязахме тупкащо сърчице, но ще се потвърди на следващия преглед... Лошото е че все още имам високо кръвно дори и след диетите.. така че ще трябва да посетя кардиолог.. ooooh!
Това е от мен.. успех на всичко които ги чака преглед.

# 228
  • София
  • Мнения: 771
Анири, ти реши ли къде да ходиш на ЖК? Гледах, че се интересуваш от болница Токуда, успя ли да разбереш нещо за там? Аз живея много близо до Токуда и ще ми е много удобно да ходя там, стига да има такава възможност. За мен ЖК ми трябва по-скоро за изседванията и документите накрая, но никак не ми се ходи в поликлиниката, където бях предния път, защото чаках на невероятни опашки, само за да се видим с доктора и да си поприказваме.

# 229
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Първо искам да благодаря на Анири за прекрасния списък, скъпа твоят е доста по-добър, така че  - знаем кой ще го води в новата тема  smile3503 !

Beni4, аз като видях твоя списък, ужасно се притесних да не се обидиш, че и аз съм подновила списъка междувременно, но душа не ми даде да не го пусна, след като се мъчих над него цяла сутрин... Аз искрено се надявам нашата Tiarra да се завърне и ще си предаваме щафетата. Ако има други мераклийки, да действат и те!!! Laughing

И най-накрая да се похваля за сърчицето   Two Hearts - видяхме го! Бебока е добре и е 1,33 мм.  newsm44!
Дано все да е така за напред - всичко да е ОК с всички бебочета! Чакаме и останалите да се похвалите!!
С това трябваше да започнеш!!!!!  bouquet Много се радвам за добрите новини и чудесното ти настроение!!!  bouquet И аз това си мечтая: нека всичко с всички бебета да е наред!!! Praynig

Анири, ти реши ли къде да ходиш на ЖК? Гледах, че се интересуваш от болница Токуда, успя ли да разбереш нещо за там? Аз живея много близо до Токуда и ще ми е много удобно да ходя там, стига да има такава възможност. За мен ЖК ми трябва по-скоро за изседванията и документите накрая, но никак не ми се ходи в поликлиниката, където бях предния път, защото чаках на невероятни опашки, само за да се видим с доктора и да си поприказваме.

kali, не съм звъняла в Токуда. Решила съм, че ще им се обадя след следващия ми преглед (01.02.), макар че аз засега други варианти нямам... Изчетох една дъ-ъ-ълга тема за японската болница и останах с впечатлението, че ако ми следят бременността (т.е. ми провеждат ЖК, понеже и аз като теб искам просто формалностите да минат през тях, а и да се възплозвам от 'намалението" за част от изследванията), ще очакват да раждам при тях. Но засега нямам никакви подобни намерения, пък и не могат да ме задължат, разбира се. Ще трябва да им звънна, за да проуча въпроса. Ако ти е по-спешно, ще потърся телефони и ще ти ги пусна? Мога и темата за Токуда да потърся, ако не си попадала на нея и искаш да я попрехвърлиш?

# 230
  • София
  • Мнения: 242
Beni4 честито сърчице   bouquet.
trex на теб също честито и дано на следващия преглед вече със сигурност го видите  Peace
Момичета, не мислите ли, че е вече крайно време да се измисли име за следващата темичка. Вече сме на 12стр. и въпрос на време е да стигнем до 15  newsm78.

# 231
  • София
  • Мнения: 771
Четох темата, Анири, но останах с впечатление, че в самата болница не са се организирали още. Аз ще им се обадя, но не и тези дни, защото ще пътувам с малкия. А ти ако разбереш нещо междувременно - свиркай.

# 232
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Четох темата, Анири, но останах с впечатление, че в самата болница не са се организирали още. Аз ще им се обадя, но не и тези дни, защото ще пътувам с малкия. А ти ако разбереш нещо междувременно - свиркай.

Ок. Simple Smile Ще обменяме инфо! Wink

# 233
  • Мнения: 35
Привет мили септемврийки Hug Айде и аз да се отчета за днес с няколко думи,че след малко като се приберат голямото и малкото хакерче,шансовете ми са нулеви  Mr. Green
Пьрво да   честитя на Beni4 прекрасната новинка  bouquet Очаквам и другите мами да се отчетат с такива Hug
Маца,мила с риск да се повторя ,ама вземи още няколко мнения от други доктори.Честно казано ,в 6 г.с. не винаги се вижда още мьничкото сьрчице.Стискам палци и се моля всичко да е о.к. Praynig
Zlo ,много ме заинтригува това изследване за пола на бебчо в 11 г.с..И аз сьм чувала от мои познати ,живеещи в Западна Европа ,че има такива изсл. ,но не знаех ,че и при нас вече се правят.
И накрая добре дошли на новите мами  bouquet Хубава дружинка си спретваме Joy

# 234
  • Мнения: 820
За съжаление започнах да кървя, явно няма да е този месец, а така се надявах да бременея с вас. Пожелавам ви успешна и лека бременност, а аз продължавам с опитите.

# 235
  • София
  • Мнения: 771
Didka_M, много съжалявам. Не се отчайвай, а гледай напред, може още следващия месец чудото да стане.

Успех   bouquet

# 236
  • Мнения: 34
 :hug:Didka_M страшно много съжалвам,че така е станало.Следващия месец ще стане.zlo дано и аз като теб да имам същия късмет и да стигна до края.Благодря на всички за куража който ми давате.Сега се върнах от личната и ми дате талон,но лекарката която искам да ме види(познатата на мама)в майчин дом може на 05.02.Така,че момичета на тази дата съм на преглед.Ще имам нужда от вас ще стискате палци нали.Е има   време до тогава,но аз ще ви подсетя.Beni4 честито ти   :hearts:newsm51 и на теб trex за успешния преглед.Пожелавам ти следващия да е още по-успешен.Благодаря и на теб alis1.Надявам се да не е късно.но да ви кажа честно ако ме види мъжа ми какво ви пиша направо ще ме убие.Добре,че ви има вас и той ,че е до мен,за да съм по-спокойна.Целуки на всички и още веднъж,много ви благодаря newsm51 smile3525

# 237
  • Мнения: 64
Момичета много ви благодаря за милото посрещане, Vinty почивай си и всичко ще е наред вярвам в това, Маца като се замисля 1 месец е наистина страшномного време, аз за първи път ходих на преглед на 13,01 тогава доги ми каза, че съм в 5-та седмица, видя жълтото тяло и каза, че всичко изглежда ок и да си работя, а другия преглед да е след месец, т.е. на 13,02, че е чак в Тутракан, но там ме карат да се чуствам спокойна и сигурна и не ми се ходи на друго място, макар и да съм нетърпелива за сърчицето. Честно казано не ми се бачка нощем, но на моето раб. място не знам как ще стане
Бенич честито ти сърчице,  на теб Трекс също и да растем всички със хубави здрави бебовци

# 238
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Здравейте момичета.
Днес денят ми беше кошмарен.
Какво ли не преживях.Отидох тази вечерИ тъпата ми лекарка която ми съобщи бременноста ми каза че се съмнявала за кухо яйце.Аз като чух и така  Shocked.Започнах да плача и т.н.Мъжът ми го хвърлих в огън от всякъде.Много се изплаших-че все на мен лоши работи ми се случват.И хукнахме някъде да търсим 3Д ехограф-Намерихме и обесних на доктора какво ми еказала тая кокошка.Той ме успокой-и тръгна да ме преглежда и познайте какво.Имам си бебче с ТУПКАЩО СЪРЧИЦЕ и нормално развиващо се ембрионче.Толкова се успокойх ,толкова се зарадвах.Идеше ми на оная да отида и да и се изплюя между очите.Какво е туй нещо какви са тез доктори незнам.
Момичета искам да ви кажа не вярвайте на нормалните ехографи-само на вагинален се вижда дали е кухо яйце и дали всичко е наред с бебо.Таз кокошка мен ме гледа на нормален ехограф и на мен ми даде диагноза КУХО ЯЙЦЕ.ТОВА ЗА МЕН НЕ Е ДОКТОР.
Та така след като се успокойх се радвам много че си видях бебчето и пулс че има.За 5 секунди ми излязоха 50 бели косъма на главата.
Момичета целувам ви много.
И днес ми беше много натоварен ден-гуншкам ви.

# 239
  • София
  • Мнения: 771
Ани-бани, искрено ти съчувствам, че ти се е наложило да изживееш точно това. Все пак се радвай, че изхода е добър. Мисля, че при бременност и предстоящо раждане всяка жена трябва да намери добър специалист, в който да има пълна вяра и да следва всички докторски препоръки. Аз съм на 100% доволна от моя доктор и никога не ми е дал повод да се усъмня в мнението му, камо ли да търся друго такова, но покрай болестите на детето ми последните месеци се сблъсках с толкова измислени доктори докато попадна на добър. Така че, момичета, търсете добри лекари.

Общи условия

Активация на акаунт