Приятелят ми

  • 7 121
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 049
слагай си новата рокля и излез с приятелки

# 16
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 346
Ами какво като харесва снимки на жени във фб?
Това нищо не означава.
И ти можеш да харесаш снимки на някой мъж.

# 17
  • Мнения: 1 264
Ами какво като харесва снимки на жени във фб?
Това нищо не означава.
И ти можеш да харесаш снимки на някой мъж.



Моите не, че Горджъс ще ѝ стъжни живота.

# 18
  • Мнения: 32 525
Не е трябвало да му казваш, че друг те сваля.
Ти не си направила нищо лошо, защо да ти е гузно.
Всички жени ги свалят. Иначе да, манипулира те, дразни те напук.
Той реагира първично и затова се държи така.
Иска да ти го върне.
Но то няма за какво. Ти не си лайквала някакви мъжки снимки, той сега го прави. Че и те кара да ревнуваш.
Как точно те кара да ревнуваш освен снимките?
Я почни и ти да лайкваш други мъже.
И другия път кой те свалял и кой не е, си го запазвай за себе си тая информация.

# 19
  • Мнения: 1 075
А ти откъде знаеш, че харесва снимки на други жени? Твои приятелки ли са или му ровиш в профила?

# 20
  • Мнения: 2 993
Или е комплексар или просто не му пука за чувствата ти и си търси нова забежка

# 21
  • Мнения: 1 608
Пусто его. Жегнала си го и сега се опитва хем да ти го върне, хем да си докаже, че и той е вървежен.


Ама каква е тази наивност при споделянето? Ти вместо да се изкефиш, правиш глупости.. Ще се поотракаш с времето и връзките и ще разбереш, че някои неща е хубаво да се премълчават

# 22
  • Мнения: 7 158
Лапешки му работи. Това не е сериозна връзка. Авторке, намери си някой батко.

# 23
  • Мнения: 8 049
притрябвали са ѝ на 21 сериозни връзки.. просто да смени гаджето като не го бива тоя..

# 24
  • Мнения: 2 226
а ти пита ли го защо се държи така? Аз бих си казала в прав текст и да видя как ще реагира.
Ако продължи, явно не си заслужава усилията, майната му

# 25
  • Мнения: 5 281
Малка си още. Ще се научиш, че на мъж нищо не се казва.

# 26
  • Мнения: 336
Ще напиша нещо, което не е по темата и в същото време някак си е! Навремето в teenproblem се появяваха разни теми от новорегистрирани, които след това изчезваха яко дим. Преди можеше да се пише и без регистрация. Всички теми горе долу се явяваха в един сюжет и контекст. Най-много се използваха думичките "как да процедирам" и "как да действам". От малкото ми време тук доста често срещах подобни писания. Не знам дали е Дежа Вю, но...е факт. Та 21 годишна вместо да се почуства супер желана и да вирне нослето тя се депресирала, че приятелят и харесвал снимки на някакви из фейса. Някак си не ми се връзват нещата. Или темата е пързалка или авторката е супер захлупена като онази ананомна дето не я опрашвали. А ако не зависи как си му го споделила на твоя. Ако например си му казала с насмешка "Някакъв тръгнал да ме сваля одве, представяш ли си?" нямаше да има някаква реакция. Ама ако си му казала от сорта на "Видя ли бе, ква съм пичка и ме свалят други", звучи по различен начин. Ама кво ти пука на 21 си!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Момъка се държи като сърдита госпожица. Използва древна женска отмъстителна тактика за нараняваща ответна реакция Simple Smile

По принцип с времето ще разбереш, че колкото по - малко знае един мъж, толкова по - добре. Даже и когато настояват да им се казва, пак не им се казва.


От тема на тема започвам да се чудя какво по дяволите става с тия мъже. Все по - женски се държат.
В една тема, един мрънка, че му купили чаши и преместили неговите от шкафа. Тука момъка е с типично женска реакция. Има Х на брой теми, че милото се опъва като жена когато му искат секс. Какво по дяволите става с тия мъже?

# 28
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Първо порастни!
От тема на тема започвам да се чудя какво по дяволите става с тия мъже. Все по - женски се държат.
В една тема, един мрънка, че му купили чаши и преместили неговите от шкафа. Тука момъка е с типично женска реакция. Има Х на брой теми, че милото се опъва като жена когато му искат секс. Какво по дяволите става с тия мъже?
Абе направо ще си го кажа - откакто няма казарма, все повече ще стават "меките китки"!

Последна редакция: нд, 18 юни 2023, 09:24 от emokey

# 29
  • Мнения: 25 900
Каквото повикало, такова се обадило. Ти си го накарала да ревнува, той е решил, че е нарочно (и е прав донякъде, даже да не го признаваш дори пред себе си) и сега ти го връща. Тъкмо ще имаш възможността да усетиш той какво чувства и ще си вземеш поука, че така не се прави.
Седнете, поговорете, изяснете се и ако няма промяна, късай. Няма смисъл да се измъчвате взаимно.

Общи условия

Активация на акаунт