Как тренирам -27

  • 26 334
  • 422
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 846
Ооо, това колко е хитроо! Ще го пробвам задължително, благодаря. Smile

# 76
  • Мнения: 3 328
Внимавайте само с тези ластици, че понякога имат ефекта "камшик" Grinning

# 77
  • София
  • Мнения: 1 605
Ами, то обяснението всъщност е доста просто. Не се крие някаква кой знае каква научна философия. Движенията са сходни и затова не препоръчвам да се правят веднага едно след друго Simple Smile Ако не правиш набирания в този ден е ок да започнеш с горния скрипец.

Ако трябва да съм честна, правилното набиране се изпълнява с напълно прави крака, висящи във въздуха. Аз не помня как се научих, в началото мъжът ми ме подбутваше за колената доколкото помня, после като че ли цялостно развих много силата и сега правя по 3-4 серии х10-12 повторения.

# 78
  • Мнения: 183
Снощи правих втората тренировка за седмицата -  дупе със задно бедро.

1. Румънска тяга с лост
2а. Хип тръст с лост
2б. Хип тръст един крак с дъмбел
3. БГ клек с дъмбели
4а. Румънска с дъмбели с разстояние на краката (b-stance)
4б. Сумо клек с пудовка
5а. Ритници на скрипец
5б. Обратни хипер екстензии с ластик
6. Суперсерия за корем

Днес ще правя цяло тяло - правя 10-12 упр. , разделени в 3 последователни кръга, всеки повтарям по 3 пъти с 1 мин. почивка м/у тях и така имам 9 кръга общо. (Май ме разбрахте)

# 79
  • Мнения: 34
Какъв е този ефект
Внимавайте само с тези ластици, че понякога имат ефекта "камшик" Grinning

# 80
  • София
  • Мнения: 1 605
Имаше предвид, че се отплесват изведнъж, особено ако не са вързани като хората, и като те шибне не е много приятно и доста боли.

# 81
  • Мнения: 3 328
Каквото каза Петенце ^

Днес отидох на зала, нищо че е втори ден от цикъла ми. Уж щях да го карам по- леко, ама пак си завърших сравнително тежка тренировка.
Уж ходя рано, рано за да избягам от инфлуенсърите, ама пак наредени там. Какво толкова има да му снимаш на лег пресата, не знам, мисля че е доста ясно как се използва тази машина.

# 82
  • Мнения: 846
При нас за щастие няма инфлуенсъри. Само един, двама от треньорите си снимат клиентите, за да се рекламират после из социалните мрежи. Първите няколко месеца и аз си правих видеа на упражненията, понеже бях съвсем начинаеща, работих с онлайн инструктур и трябваше после да ги изпращам, за да ми проверяват формата на изпълнение. Та, възможно и във вашата зала с такава цел да се записват хората. Simple Smile

А иначе днес ми беше ден за кардио - ходих един час на пътека с максимален наклон (нямаме стълби в залата за жалост) и умерено темпо.

# 83
  • Мнения: 15 356
Каквото каза Петенце ^

Днес отидох на зала, нищо че е втори ден от цикъла ми. Уж щях да го карам по- леко, ама пак си завърших сравнително тежка тренировка.
Уж ходя рано, рано за да избягам от инфлуенсърите, ама пак наредени там. Какво толкова има да му снимаш на лег пресата, не знам, мисля че е доста ясно как се използва тази машина.

Аз също ходя и на втори и на трети ден, които са ми най-силни, но с менструална чашка поне няма гафове, инак си тече по-силно сякаш като се товаря
Нямаме инфлуенсъри ние, но като каза лег преса, аз бутам със 100-120, един мъж с 10. Гледа ме сякаш съм извънземна🤣

# 84
  • Мнения: 846
И аз бих те гледала така. Sweat Smile Сериозни килограми са си това, браво! Страх ме е да попитам с колко клякаш.. Laughing

# 85
  • Мнения: 15 356
А с малко клякам, само голям лост без тежести, на смит машина слагам по един диск петица. Ако клякам с дъмбел е с 20 кг.

# 86
  • Мнения: 2 027
Здравейте, момичета Simple Smile
Вчера крака:
1.Гоблет клек
2.Сумо клек
3.Лег преса
4.Добро утро на смит
5.Румънска тяга на смит
6.Румънска тяга на смит на един крак
7.Сгъване на машина за задно бедро

При нас бяха изтървали пуберите, попринцип не ми пречат само да не са миризливи, то това с миризмата се отнася и за останалите.
Горките , каквото може да се обърка в техниката, те го правеха.
И се чудя с този достъп до интернет и информация, как пък малко от малко не се научават.

Бобчи, тези килограми са си внушителни. Аз лег преса правя с 40 кг., умишлено избягвам големите тежести. Клек с 30-35 кг.

Сега ще се отдам на любимата закуска Simple Smile

# 87
  • Мнения: 3 328
При мен странното е че хип тръст, клек и лег преса са ми г/д на едни килограми. Щом мога да клякам тази тежест би трябвало да мога да сложа повече на хип тръста или пресата, ама не, не мога Grinning

# 88
  • София
  • Мнения: 1 605
Как сте, банда? В този ужасно горещ ден 😅 Аз от жегата нещо не ми се тренира и правя по три работни серии в последните тренировки.

Ще си позволя да кача нещо в скрит текст. Обичам да си правя сравнителни снимки в тия периоди, за да си самодокажа, че положението не е толкова зле колкото си мисля 😆

Вчера правих гръб, задно рамо и корем, днес бях дупе и прасец и утре с една приятелка ще направим една еко пътека около Бистрица.

Върнах си тренировката за предно бедро, но с леки килограми и повече повторения. Вчера си видях нещо като целулит на бедрото и ме хванаха лудите, та то се е видяло, че няма да ги изчистя без упражнения конкретно за там. Все се надявах, че с повечко плиометрия и изометрия ще станат нещата, ама нещо много бавно.

Скрит текст:

# 89
  • Мнения: 2 027
Пете, това е разлика от 6-7 месеца, така ли? Аз си мислих, понеже за втори път качваш първата снимка, че е от преди няколко години.
Браво за постигнатия резултат!
Аз в последно време не мога да си направя читава снимка, че да се покажа.
Но моя глутеус, никога няма да е така, там си има материал по 2 Joy

На мен целулита ми беше причината да започна да тренирам, то и сега имам, но не е толкова видим и най- вероятно никога няма да се махне. Между другото, моято обяснение за появата му, поне при мен е заседналия начин на живот. Едно време като бях сервитьорка, бях 64 кг, но нямах целулит. Като смених работа с такава на компютър, си го докарах този целулит.

Общи условия

Активация на акаунт