Лятото е време за мечти, успешни опити и две черти. ~бебеправене 417~

  • 27 327
  • 781
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 306
Добър ден от мен, утре ми предстой преглед, на тези изследвания ме притесних,  по скоро последните две .
Ще се радвам на мнение, защото се паникьосах 🥹
Това е вид херпес
Аз чета някакви страшни неща и вече филма ми е в главата, моля ако някой е запознат да сподели 🙏

# 61
  • Мнения: 1 845
Добър ден от мен, утре ми предстой преглед, на тези изследвания ме притесних,  по скоро последните две .
Ще се радвам на мнение, защото се паникьосах 🥹
Аз до колкото знам иГГ е положително при антитела които се образуват след преболедуване,а игм показва дали в момента е активна инфекцията

# 62
  • Мнения: 292
Аз идвам да си измрънкам... Бях ви споменала, че тази седмица малко ни е засичането в къщи а 14 ден ми е петък. Добре надявах се всичко да е ок.... Да ама не цъфнах с положителен тест за О днес в 4...
Обичахме се вчера "ей така 😀" ама следващото ни виждане е петък следобяд.....
Б@си тъпата работа....
В петък ми е и часа при АГ да видим след хистерото всичко точно ли е, та и нея ще питам, дали пак сме изпуснали момента.

# 63
  • Мнения: 306
Добър ден от мен, утре ми предстой преглед, на тези изследвания ме притесних,  по скоро последните две .
Ще се радвам на мнение, защото се паникьосах 🥹
Аз до колкото знам иГГ е положително при антитела които се образуват след преболедуване,а игм показва дали в момента е активна инфекцията
Благодаря за отговора, успокоих се 🙏♥

# 64
  • Мнения: 1 000
Добър ден от мен, утре ми предстой преглед, на тези изследвания ме притесних,  по скоро последните две .
Ще се радвам на мнение, защото се паникьосах 🥹
Аз до колкото знам иГГ е положително при антитела които се образуват след преболедуване,а игм показва дали в момента е активна инфекцията
Благодаря за отговора, успокоих се 🙏♥

Mlqs, Ig G е за стара инфекция, някога си го изкарала, Ig M е за активна в момента инфекции. Съвет от мен, вдигни си витамин В12, защото е много нисък. Преди транфера моят беше 900 (пия В12 на Natural factors - розовия) и д-р Сенкова каза да го държа така, било идеално за бременност. С първата ми беше около 600 при забременяване и няколко месец по-късно беше паднало на 200, въпреки че си пиех добавките. Просто бременността изчерпва много бързо витамините.

# 65
  • Мнения: 306
Добър ден от мен, утре ми предстой преглед, на тези изследвания ме притесних,  по скоро последните две .
Ще се радвам на мнение, защото се паникьосах 🥹
Аз до колкото знам иГГ е положително при антитела които се образуват след преболедуване,а игм показва дали в момента е активна инфекцията
Благодаря за отговора, успокоих се 🙏♥

Mlqs, Ig G е за стара инфекция, някога си го изкарала, Ig M е за активна в момента инфекции. Съвет от мен, вдигни си витамин В12, защото е много нисък. Преди транфера моят беше 900 (пия В12 на Natural factors - розовия) и д-р Сенкова каза да го държа така, било идеално за бременност. С първата ми беше около 600 при забременяване и няколко месец по-късно беше паднало на 200, въпреки че си пиех добавките. Просто бременността изчерпва много бързо витамините.
Salsera : благодаря за отговора ♥ Утре съм на преглед и ще коментирам всичко. Аз приемам фолиева, магнезии, витамин д , омега 3 и цинк, но явна трябва и неща за б12.
Благодаря още веднъж ♥🙏

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Mlqs  цинк и магнезий можеш да ги спреш сега.

# 67
  • Мнения: 132
Включвам се за малко извинявам се,ако дразня малко или много. По цикъл съм 9г.с. понеделник измериха ембриона, който вече се вижда отговаря на 7 г.с. бях се шашнала и бях го отписала, защото става 3 пъти ходя, сърце не се чуваше. Вече в понеделник като бях, доловихме някакъв пулс. На някоя случвало ли се е ?! Почвам да се филмиран отново и не смея в отчетната да вляза даже ....

# 68
  • Мнения: 2 635
Аз ще ви пусна едно стихче за първа страница, при следваща тема. Дано да ви развесели. 😊
Скрит текст:
Тоалетна, чашка и тест -
чакаш минути пет или шест.⏱️
Ето черти - цели са две,✅
сълзите напират - ще имаш дете!🥹

Гадене, киселини и хормони,🤢
Шоколади ядеш с цели кашони.🍫
Първа фетална и втора, и трета -
време да раждаш е майчице клета!🫄

Контракции, разкритие и много болка,😵
врещиш изтощена - искаш упойка. 💉
"Напъвай" - крещят всички над тебе🧑‍⚕️
и чува се плачът, мощен, на бебе. 👼

Плацента, шевове - ох няма край...🙄
вземаш детето и попадаш във Рай! 🥰
Изписването е на дневен ред,
там всеки ще ти даде непоискан съвет. 🗣️

Памперси ,хранене и спане,
това бебе ще спре ли да реве? 🥴
40 дни и погача голяма -🍰🧁🍬
всяка жена акъл от опит ти дава. 🧏

Още рев, ако и колики мощни,😨
ти вече не спиш по цели нощи.💤
Помощ накрая търсиш в група за мами,🫶
там всички знаещи са се събрали.🧑‍💻

Минава месец, втори и вече сме в шести -6️⃣
сега се вълнуваме от пюретата месни!🥔🥦🥕
На дневен ред вече е друго -
зъбите никнат, виждам се в чудо!🦷

Приспиваш в количка, на ръце и в кошара...
но ефект от всичко естествено няма!!!!!🙄
Разбирам - да си майка е сбъдната мечта. 💗
😘

# 69
  • Мнения: 351
Отново благодаря на Рейв🩷

Имам чувството, че времето лети, кога разписахме другата тема? 😳😀🤩 

Дано скоро се напълни само с плюсове 🙏🏻😍

# 70
  • Мнения: 1 002
Ее Минзухарче, браво бе, много хубаво стихче, така топло ми стана на душичката, но не от рввливото, а леко забавното. Heart

Callum, стискам палци всичко да е наред и просто да си имала късна овулация. Ти знаеш ли си точно датата на овулацията, следила ли си я този месец, да видим дали наистина изостава или просто е късна?

# 71
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 906
Калъм, дано да е късна О както SGC казва!

# 72
  • Мнения: 132
Овулация следих с предната бременност с еднокилограмовото диване. Този път въобще нищо не съм следила. Случайно стана, е не много де понеже нашия татко е решил, че съм фабрика и аз взех, че се съгласих и то взе че стана. Просто Мноого ме притеснява това изоставане, понеже две седмици са си много, а все пак има някакъв пулс. Следващия преглед е чаааааааааак на 17 юли :/ мога да си се побъркам тихо.
Ее Минзухарче, браво бе, много хубаво стихче, така топло ми стана на душичката, но не от рввливото, а леко забавното. Heart

Callum, стискам палци всичко да е наред и просто да си имала късна овулация. Ти знаеш ли си точно датата на овулацията, следила ли си я този месец, да видим дали наистина изостава или просто е късна?

# 73
  • Мнения: 1 245
callum, нямам опит с подобна ситуация, ама не можеш ли да отидеш някъде другаде на преглед по-рано, ако много те тревожи?
Аз също стискам палци да се окаже просто късна овулация!

минзухар, чудесно стихче!

# 74
  • Мнения: 1 002
При това положение си е съвсем възможно да е просто късна овулация и всичко да е нормално. Иначе долу горе, ако знаеш кога са ви били контактите също може да прецениш коя е евентуалната дата на зачеване и да сметнеш дали се движи добре. 17-ти наистина далече ми се вижда, другият вариант е да запишеш час при някой друг АГ с добра апаратура да те прегледат отново. Но и предвид, че ембриончето има пулс си е добър знак според мен.

Общи условия

Активация на акаунт