Отговори
# 75
  • Мнения: 2 135
И аз не съм запозната с продуктите Ви. Видях ги сега в темата. Но с радост ще пробвам детокс чая, че имам нужда. Много ми хареса ревюто на Жаки!

# 76
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 238
Не съм пробвала продуктите, ни имам желание да ги пробвам. В момента моя колежка ги използва и чакам лични отзиви.

# 77
  • Мнения: 3 661
Не съм пробвала вашите продукти, но ми бяха препоръчани от приятелка. Бих пробвала с удоволствие.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 708
Не съм използвала продукти на марката и досега не бях я срещала, но съм много любопитна да пробвам. Благодаря за възможността!

# 79
  • Мнения: 811
Не съм, но определено събудиха любопитството в мен.

# 80
  • Мнения: 3 023
Нямам опит с марката, виждала съм я в постове на инфлуенсъри в инстаграм.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 104
Здравейте! Чайовете  The Green Bear са пила всички, най-доволна съм от розовия - за нея.  Water out  добавката за изхвърляне на задържаната вода в тялото използвам в момента. Надявам се на  резултати по премахване на водния целулит... до морето. Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1 296
Аз пия детоксикиращия чай Slim bear. Много ми допада и на вкус, и като ефект. От колежка знам за него.

# 83
  • Мнения: 292
Не са ми познати продуктите на марката,но със сигурност бих ги пробвала,защото в последно време почвам да се отчайвам от постоянната битка с килограмите и подуването.

# 84
  • Мнения: 2 619
Много интересни продукти, сега научих от форума за тях. Звучи супер.

# 85
  • София
  • Мнения: 13 261
Не съм опитвала ваши продукти. Разбрах за тях от тази тема. Хареса ми, че с натурални съставки и искам да ги пробвам.

# 86
  • Мнения: 1 177
Не съм пробвала вашите продукти,  но с удоволствие бих опитала. Научих за тях от темата във форума. Имам 2-3 кг. за сваляне и съм сигурна, че са от задържани течности.

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 257
Не съм ползвала продуктите, сега прочетох и звучи обещаващо. Бих пробвала Water out.

# 88
  • Мнения: 926
Никога не съм ги опитвала, но са ми познати от Facebook.

# 89
  • Мнения: 858
Продуктите съм виждала в социалните мрежи.
До момента не съм ги опитвала, но обмислям. Особено чайчетата

Общи условия

Активация на акаунт