Мъжът ми постоянно ме обвинява, че се заглеждам по други мъже

  • 7 672
  • 128
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 340
Еми ти няма да тръгнеш да се развеждаш заради това, така че опитай да си по-спокойна, малко хумор може да вкараш - ако каже че си загледала някой кажи - да, гледам го къв е смотан Satisfied  .. знам ли. Не се вкарвай във филми дали той е направил нещо и сега да подозира теб... по-скоро си е ревнив човека, смята че ти си много по-привлекателна от него иии се чувства несигурен. Знае ли човек какво му е в главата. А може и да се страхува да не би другите хора да видят че ти се погледнала 'еди-кой-си' и да си кажат - тоя къв е смотан, жена му затова се заглежда по-чуждо. Ако не е било все така може би ще премине. Ама не влизай много в обянителен режим, че то на теб ще ти писне накрая.

# 46
  • Мнения: 1 915
Вие май не прочетохте, че той се кара с нея, вдига скандали, говори грубо или се цупи с дни. Дотолкова, че вече не й се илзиза навън. Тя, ако се е взирала в една точка, или има флиртуващ поглед, или наистина се заглежда, е щяла винаги да бъде такава, не в последните 2 години.
С необръщане на внимание и майтапчета не знам как се оправя такава ситуация.

# 47
  • София
  • Мнения: 13 089
Я кажете сега, ама честно, ако автора беше мъж или мъжът на авторката се заглеждаше, пак ли такива коментари щеше да има? Гледам в другата тема на какво направихте мъжът, който се оплаква от жена си, знам и до какви драми докарват заглежданията някои жени, така че много либерални ми се виждате в тази тема?

Само дето авторката не се заглежда.

Иначе попринцип нямам против заглеждането, стига да не се прави по унизителен за партньора начин - пред него, демонстративно, нагло и т.н.

# 48
  • Мнения: 1 550
Аз пък бих почнала - Леле, глей го тоя къв пич е, знайш ли как бих го боднала😂

# 49
  • Мнения: 21 744
Жената вече почва да гледа в земята и да се притеснява да общува, докога може да изкара така? Не знам как въобще можеш да излезеш където и да е с някой, който ще те наблюдава подозрително къде гледаш. Звучи абсурдно и не виждам тя какво може да направи , за да му угоди.

Явно му се е разхлопала дъската нещо, съжалявам, ама околните страдат. Да ходи да се лекува.

# 50
  • София
  • Мнения: 39 123
Аз съм убедена, че става дума за як психо тормоз. Аз лично много ясно на висок тон показвам къде е границата. Но има хиляди жени, които се сгъват, сгъват, докато станат на смачкана салфетка.

# 51
  • Мнения: 21 744
Другият вариант е да я тормози с някаква цел. Примерно иска да я напусне, но да изкара нея виновна.

# 52
  • София
  • Мнения: 39 123
То ако има цел, всъщност е добре.
А може просто да си е психопат и да го кефи да я мачка. Т.е. да я променя по неговите стандарти в неговата глава.

# 53
  • Мнения: 9 050
Човекът е психически насилник, а ти лека-полекаа влизаш в ролята на жертва. Вече не ти се излиза, после ще започнеш и по телефона да се ограничаваш, защото след като не излизате, ще заподозре, че флиртуваш онлайн или говориш с който не трябва....
Качеството ти на живот и самочувствието ти ще се сринат до нулата.
За мен да се правиш на разсеяна и да пускаш шегички по темата, няма да ти реши проблема. Седнете, поговорете сериозно и потърсете семеен терапевт.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 215
Разбрахме за караниците и цупните, но точно затова не бива да му слиза на нивото и да се хаби душевно. Ако успява, разбира се - да се държи спокойно и да не му вика в отговор или да го умолява да я разбере. За сърденето особено е най-лесно - не му обръща внимание.

# 55
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 250
Добре де, тя може действително да гледа. Ако види нещо хубаво, нормално да гледа, всеки гледа хубавото, няма значение мъж, жена... Проблемът е неговата реакция. Може просто да каже, че не му е приятно, ако тя действително нещо се е загледала. Макар, че може да недовижда жената и затова да се взира, примерно. Ама да правиш скандали и да се сърдиш с дни.... Това е психически тормоз. И мъж да се оплакваше, че жена му реагира така, и на него щях да кажа, че тя го тормози по този начин.

# 56
  • Мнения: 6 889
Ние с моя си обсъждаме всякакви хора. Това няма никакво отношение към нашите отношения. Базикаме се и толкоз. Аз редовно заглеждам жени в задника /ако е хубав и стегнат и са в клинче Joy даже ми е правил забележки да не гледам чак толкова нагло и ме учи как за заглеждам "като мъж" Joy Joy


Аз не бих търпяла подобно отношение като при авторката. Директно му казвам да се маха ако ще се държи така. И ако веднага не спре, адиос амиго

# 57
  • Мнения: 12 940
Красотата е затова, да бъде гледана. На мен ми правят впечатление красиви хора, добре облечени хора, зле облечени хора... Ами затова са очите, гледаш, заглеждаш се. На конете им слагат капаци, и ние ли трябва? Витрини гледам, птички, дървета...

Съвсем друго е, ако мъж точи лиги по яка мацка с голи крака или голям бюст и се обръща след нея. Не вярвам, че съществува жена, която го прави по този начин спрямо готин момък. Не че няма да й направи впечатление, но не и така директно. Поне аз  съм виждала мъж да се обръща след жена, другото - не.

# 58
  • Мнения: 456
Обвинявай го и ти! Излизате и го почваш. "Къде гледаш?", "Кого гледаш?" "Тази да не е някоя твоя колежка"
Трябвало е още първите пъти да реагираш. Той е пробвал и му се е усладило. Може би го е яд на нещо друго и те тормози с това. Можеш също да му "Аз не съм мъж. Не си мисли, че ти като се заглеждаш и аз го правя. 😀"

# 59
  • Мнения: 1 340
Вие май не прочетохте, че той се кара с нея, вдига скандали, говори грубо или се цупи с дни. Дотолкова, че вече не й се илзиза навън. Тя, ако се е взирала в една точка, или има флиртуващ поглед, или наистина се заглежда, е щяла винаги да бъде такава, не в последните 2 години.
С необръщане на внимание и майтапчета не знам как се оправя такава ситуация.
Ама жената не е тръгнала да се развежда, в първия й пост тя търси съвети как да реагира. Развода винаги е вариант, но не мисля че е решение, което някой би взел с лекота от отговори във форум. Затова всеки дава различни идеи как да се отговори и реагира на такива нападки.

Общи условия

Активация на акаунт