Мъжът ми постоянно ме обвинява, че се заглеждам по други мъже

  • 7 675
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 101
Това за мъжете в България наистина е така. Има красиви, има симпатяги, ама далеч не са толкова много и често срещани. Като бях на екскурзия в Амстердам преди готини и само дето лигите не ми потекоха 😃

# 121
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 872
Темата беше за ревността, не за красотата у мъжете Satisfied

# 122
  • Мнения: 7 101
Ами и мъжът ми ще ревнува, ако идем двамата в Амстердам 😃

# 123
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 872
Ами и мъжът ми ще ревнува, ако идем двамата в Амстердам 😃
Е винаги може да идете вместо до Амстердам до пазара в Илиянци, там няма опасност никой от двамата да развие ревност Sweat Smile

# 124
  • Мнения: 7 101
Е, там не е интересно 😃

# 125
  • Поморие
  • Мнения: 34
Здравейте. Заглавието си казва общо взето всичко - мъжът ми постоянно ме обвинява, че се заглеждам по други мъже, а аз не го правя. Това че съм погледнала някого, той го смята за заглеждане. И това е всеки път, когато отидем някъде.
На мен той винаги ми е бил достатъчен от всяка една гледна точка. Нямаме никакви проблеми, освен този. Заедно сме от около 8 години, имаме 2 деца, дом, работим…нищо не ни липсва.
Нито си крия телефона, нито някога съм му давала повод да се съмнява в мен. Отдадена съм изцяло на семейството и децата си, не ходя нито по кръчми, нито по дискотеки. Казва, че това не е ревност... Той знаел, че аз няма да му изневеря, но било супер грозно, че винаги съм се заглеждала. Анонимна съм и със сигурност нямаше да напиша този пост, ако го правех. Чувствам се поставяна в ужасно тъпа и нелепа ситуация всеки път. Водихме разговори многократно, обясних, че това, че поглеждам някого, не означава, че имам някакви намерения към него или нещо такова. Ефект няма…
Някакви идеи как да подходя? И дали това нещо някога ще спре или децата ми ще са поредните деца с разведени родители (защото на мен започна наистина много да ми дотяга тази ситуация, дори вече не желая да ходим никъде, щото да не вземе да се окаже, че съм се загледала без да знам…)?
И при мен го имаше това. Както и ревност заради съвсем нормални снимки в социалните мрежи. И заради общуване с приятели, облекло и т.н. Резултатът - вече не сме заедно, след като скандалите и тежките ми нервни кризи не го промениха. Липсва ми и още го обичам, но поне имам спокойствие. И така смятам да продължа.

# 126
  • Мнения: 162
За мен това, както го обяснява авторката, граничи с тормоз, или началото на такъв. Лошото е, че ако той не разбере, че държанието му не е ок и е супер параноично, няма да иска и да обсъдите какво се крие зад него, за да го решите.
Моля не му се давай просто, това което той иска от теб е желанието на нездрава психика.

# 127
  • Мнения: 1 878
То пък едни мъже за гледане вървят по улиците! Но каквито и да са ,не се оставяйте да Ви тормозят.

# 128
  • Мнения: 33
Принципно не е голяма драма щом сте си ОК 8 години, но няма да се промени.

Само трябва да следиш дали  не се влошава , или да стане агресивен.

Общи условия

Активация на акаунт