Удобна лятна количка - има ли такава???

  • 46 433
  • 600
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 428
Diana_321 да ме извини,че и се меся в темата,но неискам да пускам поредната тема за колички  Praynig Hug  bouquet
Искам да попитам мамите от София могат ли да ми препоръчат какъв цвят количка Ариа на Пег Перего да си поръчам от онлайн магазин.Виждала съм ги само по интернет и немога да преценя,а нямам възможност да отделя цял ден да отида до София или друг град при положение,че може да няма избор в момента. Знам че е въпрос на вкус,но все пак Вие кой цвят бихте си купили?
 
Дианче,извинявай още веднъж!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Както ги виждаш в интернет, такива са цветовете  Peace Най-често по улиците съм виждала оранжевата. Тези дни я гледах и в едни магазин. Виждала съм и една черно и червено. Общо взето няма разлика със снимките в нета

# 16
  • Мнения: 254
Веселиче,благодаря!  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 663
Ето това е наистина много удобна лятна количка Bebeconfort Viva

Тежи 6 кг, има легнало положение, голям багажник, сгъва се много лесно и става супер компактна.

# 18
  • Мнения: 3 926
По-горе има един модел на Инглезина, по който луднах тези дни. Да знаете дали някой ги предлага в България и на каква цена?
Както и това http://www.jane.es/construye/index.php?fuseaction=fitxa&tipo … 98&categoria= Ако имате инфо за някоя от двете - очаквам с нетърпение Grinning

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 20:52 от Assinka

# 19
  • Мнения: 551
Ако става въпрос за тази https://http://www.inglesina.com/it/products/details.php?sectionid=8& … htype=sectiontree цената и е 259лв и ги има в Бебе+, има и  други  модели на Inglesina  на мен много ми харесаха.

# 20
  • Мнения: 3 926
Да, същата. В Италия струва 89 евро Wink Ех да можехме да сме наистина европейци... Crazy Мерси за инфото. Ще отида да я бутна и сугурно ще се изкуша... много Grinning

# 21
  • Мнения: 4 428
Инглезина гледах и в Бебе Маркет

# 22
  • София
  • Мнения: 115
Момичета, къде се намира Бебе+?  newsm78 И не е ли по-удобна една цяла дръжка на количката или две, или може би е въпрос на навик при бутане?  #Crazy

# 23
  • Мнения: 551
Бебе+ се намира на бул.Никола Габровски 14 с/у входа на хотел Диана, а що се отнася до една или две дръжки според мен е въпрос на свикване, но тази с две дръжки е по-компактна.

# 24
  • Мнения: 4 428
Бебе+ се намира на бул.Никола Габровски 14 с/у входа на хотел Диана, а що се отнася до една или две дръжки според мен е въпрос на свикване, но тази с две дръжки е по-компактна.

Да и според мен е въпрос на навик. Тези с две дръжки в повечето случаи се сгъват като чадър, а другите, като книга

# 25
  • София
  • Мнения: 115
Днес ходих и видях на живо Ариата на Пег Перего, честно казано не можах да преглътна малките колелца, видях и Джордани Компакт в Бебе+, но........много тясна ми се видя, абе въобще май няма да намеря лека и удобна т.е. широка с падащо гръбче и поне със средна големина колелца...........
Казаха ми, че на Премама имало хубава лятна количка, ако някой се сеща коя е тя, пишете ми или въобще приемам всякакви съвети. Благодаря предварително.  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 926
А видя ли Лайт на Пег Перего? А Бебе Комфорт разгледа ли ги?
А Ариата има един голям плюс - лека е, много лека - имаш ли трудност с терена, просто вдигаш. Виждала съм една мацка в центъра миналата година как просто прескочи една преспа сняг Grinning Все пак лятната количка е за лекота и удобство. Още повече, че човечетата растат и стават все по-малко зависими от количката.
Успех, каквото и да решиш Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 11 711
Днес ходих и видях на живо Ариата на Пег Перего, честно казано не можах да преглътна малките колелца, видях и Джордани Компакт в Бебе+, но........много тясна ми се видя, абе въобще май няма да намеря лека и удобна т.е. широка с падащо гръбче и поне със средна големина колелца...........
Казаха ми, че на Премама имало хубава лятна количка, ако някой се сеща коя е тя, пишете ми или въобще приемам всякакви съвети. Благодаря предварително.  bouquet  bouquet  bouquet
В момента т.е миналия понеделник в Премаман имаше само една лятна количка на Макларън и цената и беше 280-300 лева.

# 28
  • Мнения: 4 451
Много искам Stokke Explory (дано съм го написала правилно), но в БГ не се продават Confused Най-близко може да се купи май от Гърция. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 449
Аз реших въпроса миналата година като си взех 2-ра количка -  Макларън модел Воло. Имам Карт на Бебе конфорт и тъй като синът ми спи в нея на обед все още!(Карта е изключително широк и удобен и не го сменям за нищо, но иначе е тежичка с 13кг юнак), реших, че ще взема 2ра количка, лека, лесно да се сгъва и прибира в колата за разходки без спане, за път, за тур в МОЛа например. Волото е може би най-леката количка. Но естествено не може да замени Карта. Затова помисли и над варианта :  различна цел на разходката - различна количка. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт