Бели дрехи - цвят на бельото?

  • 4 788
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 942
В голям спор сме. Според мен се носи телесен цвят бельо под бели дрехи. Според другата страна се носи бяло бельо. Е, кой е прав?

# 1
  • Мнения: 6 519
Нещо, което да не прозира. Не съм фенка на бели дрехи, но бих избрала бяло бельо.

# 2
  • Мнения: 1 279
И аз съм за телесен! През живота си съм имала само един бял панталон (и две,три бели блузи)и го обличах с бельо в телесен цвят.Не обичам много,много бели дрехи.Не ми върви с тях,все се цапам или го напоявамм хууубаво с кафе.! Всеки път..

# 3
  • Мнения: 3 036
И двете страни може да са прави, няма такава опция в анкетата. Например при по-плътни бели дрехи може да се носи бяло бельо, а при леко прозиращи ще е по-добре бельото да е с телесен цвят.

# 4
  • Мнения: 14 942
Аз никога не съм виждала непрозиращи бели дрехи. Ама наистина непрозиращи. Дори най-плътната бяла тъкан някак прозира. Е, освен ако не е 4 мм лице на палто, но там не стои точно въпросът с бельото Grinning

# 5
  • Мнения: 3 036
Значи стъкмяваме анкетата като за своята теза. Тогава съм за бяло при стройна фигура и телесен за останалите.

# 6
  • София
  • Мнения: 38 652
И двете, според както съм в настроение. Примерно - бял сутиен под бели ризи, телесен под тениски и потници.

# 7
  • Мнения: 3 788
Гласувах за бял. На мен винаги бельото ми е в цвета на дрехите, не виждам защо бялото да прави изключение.

# 8
  • Мнения: 14 942
Вижда се, бе, хора. Бялото бельо се вижда повече от телесното.

# 9
  • Мнения: 3 788
Да де, ама какво от това? На всеки е ясно, че имаме бельо отдолу, само да не прозират и бельото и блузата например. Едното трябва да е плътно.

# 10
  • Мнения: 10 580
Бяло, разбира се. Нямам изобщо телесен цвят каквото и да е бельо, не би ми хрумнало...

# 11
  • Мнения: 5 309
Аз никога не съм виждала непрозиращи бели дрехи. Ама наистина непрозиращи. Дори най-плътната бяла тъкан някак прозира. Е, освен ако не е 4 мм лице на палто, но там не стои точно въпросът с бельото Grinning
Има си непрозиращи бели дрехи. Тениски имам, които нося дори с черен сутиен и нищо не се вижда. Има и бели дънки.
По въпроса - каквото хвана.
Замислих се, че изобщо не мисля за подобни неща. Днес носех зелена тениска и черен сутиен. Ми, нямам зелен.

# 12
  • Мнения: 1 443
Определено бял! Никога не съм имала телесен цвят бельо. Относно прозирането-не ми прави впечатление изобщо. То е ясно, че не сме голи отдолу, а и аз до сега не съм виждала прозиращи сутиени/долно бельо до такава степен, че да се вижда всичко. Иначе има и непрозиращи бели дрехи, даже имам бели дънки 😉

Но пък съм виждала бял панталон с черни прашки, ей, това изглежда толкова грозно 🤦‍♀️

# 13
  • Мнения: 13 863
телесен.
лятото нося само такова.

# 14
  • Мнения: 3 325
Според мен телесния стои по- елегантно. Всякакво видимо бельо прави тоалета една идея по- евтин така да се каже.

Общи условия

Активация на акаунт