Свекърва ми прекалява ...

  • 3 416
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ужас! ooooh! ( за доктора имам в предвид), моя лекар не би позволил някой да вземе решение вместо него, иначе би се подценил сам.

# 16
  • Мнения: 1 581
На твое място отивам при свекървата и й заявявам "Няма да раждам, отказвам се, писна ми от простотии. Ако искаш, ти иди да раждаш при доктора, когато си решиш, аз заминавам на почивка  Whistling"  Хващам си чантата, шапката, гащите - и право в Плевенската болница да родя собственото си бебе. Ай сиктир!

Просто в един момент трябва да се изправиш пред свекърва си и да тропнеш с крак. Колкото повече го отлагаш тоя момент, толкова по-трудно ще ти е.

Моята свекърва не я събудих, когато тръгнах за болницата, при това преждевременно - точно защото тя имаше "предпочитания" къде да родя. Недвусмислено й показах, че решенията си ги взимам сама.

# 17
  • Мнения: 142
Значи моя съвет е: Винаги отстоявай своето! Още от началото, както я свикнеш така ще бъде. Започнеш ли да отстъпваш край. Говоря съвсем сериозно. Naughty Лично съм го преживяла и знам какво е.

# 18
  • Мнения: 7 186
Свекърва ти ми е ясна като бял ден, ами се чудя на акъла на гинеколога.
"А, свекърва ти говори с мен и ми каза в никакъв случай да не те слушам."
Извинявай, ама тоя или не е в ред или е пълен малоумник. Сменяй лекаря, а свекито я озаптисай, докато е време, че много ще патиш.

# 19
  • Мнения: 5 140
Милата, я и стягай юздичките и прави това което сметнеш за най добро - за теб и бебо.
Стискам палци да я пребориш Таз жена, а гинеколога ти ... е думи нямам.
Късмет и леко раждане.  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 500
Нашествието на свекървещиците  #Cussing out #2gunfire

# 21
  • Мнения: 9 903
Свекърва ти ми е ясна като бял ден, ами се чудя на акъла на гинеколога.
"А, свекърва ти говори с мен и ми каза в никакъв случай да не те слушам."
Извинявай, ама тоя или не е в ред или е пълен малоумник. Сменяй лекаря, а свекито я озаптисай, докато е време, че много ще патиш.
ама действието се развива в Павликени, явно са си дупе и гащи там. В такъв малък град нищо чудно свекито да коли и беси, и накрая ще иде сама да запише името на внучето/на себе си  Mr. Green /
друг лекар там няма ли?

# 22
  • Мнения: 2 015
Стискам палци да я пребориш Таз жена, а гинеколога ти ... е думи нямам.
Peace

# 23
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
E такова нещо не бях чувала...  Shocked Shocked Shocked Направо ме остави с отворена уста... Таз свекърва е не за бой, а за изолатор!!! Послушай момичетата - много са прави  Peace

# 24
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Значи моя съвет е: Винаги отстоявай своето! Още от началото, както я свикнеш така ще бъде. Започнеш ли да отстъпваш край. Говоря съвсем сериозно. Naughty Лично съм го преживяла и знам какво е.

Така е ,не и позволявай да диктува как ще се развива живота ти.

# 25
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Леле! То другите момичета вече са го казали...свеки нарежда от сега как и кога да родиш, не ми се мисли после какво те чака тебе и бебето, ако не си изясните правата и задълженията от сега. Rolling Eyes А гинеколога пък  #Crazy #Crazy #Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 6 011
Познато,познато..........
Стегни се за дълга битка!
Аз лично го сравнявам с усмиряване на побеснял питбул/да ме прощават симпатичните животинки,ама всички ли свекърви на тоя свят са еднакви  fight?/И като си знам,че и аз имам син ми остава единствено да се моля да не изкукам на стари години !

# 27
  • София
  • Мнения: 6 363
ами като мислиш, че свекърва ти прекалява - иди и го кажи това нещо на нея, а не на нас тука, пък пред нея да се съгласяваш (както сама си написала).

не мога да ви вляза в положението на такива женички. моята свекърва като прекали в неделя, й посочих вратата. скоро няма да влезе отново през нея.

# 28
  • Мнения: 461
 Няма страшно. Битката може да е изгубена, но не и войната!
 
Измисли нещо оригинално и "убийствено".

Мойто свеки, за да е сигурна, че малката ще е на нейно име и беше купила златно колие със собствената си буквичка.

Кръстих малката на майка й.

Така я отсвирих  - и гък не можа да каже!

Импровизирай и действай!

И успех на всички фронтове!
 



# 29
  • София
  • Мнения: 142
лесно е да се каже да си отстояваш твоето, ама на практика е доста трудничко. наистина е безобразие това вмешателство. а доктора защо я слуша????!!!! нека да обясни на теб и мъжа ти кое е най-добре за теб и бебето, защото свекито си е свършила работата на времето и сега няма думата.
леко раждане!

Общи условия

Активация на акаунт