Игра на топло и студено

  • 14 802
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 865
и аз не рабрах каква е връзката...
Рано или късно всеки става на 40, актуално е.

# 256
  • Мнения: 1 914
цитирам жени, които като имат някоя и друга самотна от дълго време приятелка са ми казвали, че много се озлобявала и почвала да не се трае, ама може и да лъжат де, де да знам Simple Smile
Те пък щото повечето обвързани жени са едни щастливи, приветливи и ненатоварващи. Такъв борсук като жена, неудовлетворена от връзката и мъжа си, няма.

# 257
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
тези, които се насочват към това което могат да получат и то се разминава с това, което искат или което те самите предлагат обиновено са..
отчаяни, със занижена самооценка и дефицити, друг да им прави пълноценен живота..

казват за тези, които са временно или постоянно сами, че са озлобени от завист, че си отстояват интереса за разлика от тях..
Еми аз тука непрекъснато чета обратните мнения, че някоя като си била взела мъж, бил от кал. Sunglasses А разбира се, че всяка може да си отстоява интереса, ама ако тоя интерес се състои в това жената да си остане самотна, защо ли от никоя такава не лъха щастие (може би защото е по-добре да се оплакваш от някого вместо да се оплакваш от самотата Simple Smile )  (а и все пак не трябва да се забравя, че при оплакванията при жените има едно такова качество наречено от мухата - слон Smile ).

# 258
  • Мнения: 1 914
Напротив, жените често омаловажават проблемите, прощават и оправдават. Да не говорим, че прощават неща, които малко мъже биха простили - прощават изневери, извънбрачни деца, алкохолизъм, бой... Аз такъв мъж не познавам. Мъж зарязва жена, защото му държи тон пред хората и го излага, какво остава за други провинения.

# 259
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Да, ама що си е оставил чорапите на пода ужас. Всъщност не знам защо ама сетих за тоя клип от хаус относно това колко е важен вида изневяра Laughing https://www.youtube.com/watch?v=M5F2tU5V9Mw

# 260
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 245
Той ако само си хвърля чорапите на пода, с мед да го намажеш. Ама то никога не е само това - освен че си хвърля чорапите, не си вдига празната чиния от масата, не знае кво е туй пералня и прахосмукачка, не знае кво е туй готвене, седи и чака прислужницата да му сервира и отсервира и т. н. и т. н.

# 261
  • Мнения: 2 971
Ехее ,още ли се занимавате с тая тема . .

# 262
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 245
От трите черти горе вляво - Нови отговори - Кошче.

# 263
  • София
  • Мнения: 35 332
Да, ама що си е оставил чорапите на пода ужас. Всъщност не знам защо ама сетих за тоя клип от хаус относно това колко е важен вида изневяра Laughing https://www.youtube.com/watch?v=M5F2tU5V9Mw
Ами, защото е мърльо. Защото не вижда проблем в собствената си мизерия, чака някой/Я жена да свърши дреболията по неговото битуване и така.
Която иска - живее, която не иска - просто не е неин проблем. Да?

# 264
  • Мнения: 791
цитирам жени, които като имат някоя и друга самотна от дълго време приятелка са ми казвали, че много се озлобявала и почвала да не се трае, ама може и да лъжат де, де да знам Simple Smile
Те пък щото повечето обвързани жени са едни щастливи, приветливи и ненатоварващи. Такъв борсук като жена, неудовлетворена от връзката и мъжа си, няма.


Да. Повечето обвързани жени не са щастливи, само се правят на такива пред необвързаните. Такова чудо е в семействата, че не е истина направо. Познавсм една, която винаги във фейсбук го играе много щастлива, а вкъщи скандали, полиция си викат, простотия до шия. Мъжът и няма достатъчно пари, има и предишен брак и дете, пие си обаче с приятели всяка седмица, било неговата задължителна почивка, а тя нищо не получава, безплатна робиня, без свободно време, средства, изнервена, уморена, мъжът решава за какво ще се харчат парите.. то и едни пари - хиляда и нещо лева, мизерия. Познавам толкова много такива, които тънат в неуважение, в разправии, в егоизъм, в потресаващи нерви и стрес,  но пък го играят много щастливи. Шизофрения пълна. Познавам и такива, които въобще не издържат да са заедно, и то са с по две деца, и всеки месец някой е нанякъде с децата, трагедия. Други са неспособни да си гледат децата, нон стоп са при дядовци и баби, ама иначе са семейство, добри родители,  е гати вица.То не е идеята да си с някой, само за да не си сам, както и да раждаш деца, само за да си разнообразиш жалкия живот. Пълен цирк са повечето двойки и семейства, а още по-големият цирк е, че са толкова чак тъпи да си мислят, че хората около тях не могат да видят истината и че могат да излъжат за подобни неща. Всичко се вижда. Много хора на приказки са велики, но в действителност са почти нищо. Не е въпросът да се преструваш, че си щастлив, а наистина да си такъв човек. Малко успяват.

# 265
  • София
  • Мнения: 35 332
А най- голям цирк е, да ползваме чуждите гърбове за стъпало на собствената си успешност.

# 266
  • Мнения: 3 303
Да, всички сме неудовлетворени и нещастни по своему, някои вдигат платната да демонстрират щастие, други мрънкат, ама и толкова съдене и гледане в чуждия двор не е на хубаво.

# 267
  • Мнения: 1 914
Естествено, че пълно щастие няма. Джеръми много обича да разправя за нещастните сами жени. Тя може да не е на кеф заради проблеми в работата, заради здравословни причини, а не щото няма кой да я...
От моята камбанария най-нещастна съм била накрая на една нещастна връзка. И ми личеше. Още веднъж бях заради финансови проблеми, после се запознах с приятеля ми и тъкмо и проблемите ми се разрешиха. Майка ми ми каза, че цъфтя заради връзката, а аз цъфтях заради парите. Grinning

# 268
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 865
Е няма пълно щастие затова хората си търсят половинката да се допълнят Smiley
Такова чудо е в семействата, че не е истина направо. Познавсм една, която винаги във фейсбук го играе много щастлива, а вкъщи скандали
Познаваш една и от това си направи извод за всички семейства? Satisfied

# 269
  • Мнения: 162
Така е, с тези социални мрежи .. Някои се правят на щастливи като са обвързани, а реално не могат да се гледат с партньора си, а други пък необвързани се спукват да публикуват мъдрости как не ти трябва никой в живота и колко е яко да си сам.. а като ги опознаеш виждаш как търчат след всеки, който им покаже малко интерес, без капка достойнство и т.н. .. Всякакви има.
 
Аз съм била нещастна сама, много исках да имам по-сериозна връзка, но никога не се правих "о колко ми е яко сама". Намерих я въпросната връзка, която за съжаление беше с неправилния човек, и наистина разбрах какво е да си нещастна и във връзка. И честно казано беше по-гадно от това да си нещастна сама, защото се чувстваш задушена/вързана/в капан (особено ако живеете заедно), в който всеки ден се въртиш в омагьосан кръг от тип "е то няма пълно щастие" и "така не може цял живот", и да се вземе решение невинаги е лесно.

И сега пак съм сама, но съм много по-щастлива, отколкото като бях сама преди. Нещата, които публикувам и разказвам сега наистина отразяват как се чувствам. Така че всичко е въпрос на гледна точка и предишен опит Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт