Мама без търпение е вече да си гушне ФЕВРУАРСКОТО човече!

  • 11 361
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 189
здравейте момичета! вече много ме е страх-през вечер се събуждам и ми се втвърдява корема и имам леки болки Tiredзапочвам да си мисля че се започва,но като изпия но-шпа и минава.много ми е притеснено-все си мисля,че ще ми изтекът водите и много ще ме боли Tiredднес даже се замислих за секцио,а до сега исках нормално Rolling Eyes Като ви чета-май не съм само аз-и се успокоявам

# 61
  • Мнения: 1 701
Моя корем се втвърдява още от както имам корем и свикнах с това.
На мен сега друг ми е дерта. Току що приключих със събирането на багажа и се оказа един доста солиден куфар! ...
Отивам да родя в крайна сметка, а не да се преселвам в болницата. Чак се ядосах от количеството багаж което помъквам. И всичко е на минимум. Само най-необходимото. Просто стоя, гледам си куфара и не вярвам на очите си. А още не съм взела помпата за кърма и лигнина...

# 62
  • Мнения: 189
и аз съм така със сака Rolling Eyesлигнина и помпата заедно с чехлите ги сложих в друга торба-не се събраха в сака ooooh!

# 63
  • Мнения: 422
Моя корем се втвърдява още от както имам корем и свикнах с това.
На мен сега друг ми е дерта. Току що приключих със събирането на багажа и се оказа един доста солиден куфар! ...
Отивам да родя в крайна сметка, а не да се преселвам в болницата. Чак се ядосах от количеството багаж което помъквам. И всичко е на минимум. Само най-необходимото. Просто стоя, гледам си куфара и не вярвам на очите си. А още не съм взела помпата за кърма и лигнина...
wish мерси много, че ме добави и мен при мамите. Hug Дам тази сутрин и аз си приготвих сака. Понеже е на нива със цип и го направих най-малкия размер. Обаче после видях, че се налага да стигна до най-големия и все още и аз като вас не съм си прибрала чехлите, тоалетна хартия, пасти за зъби и четки, а да и   прибори за хранене Sick И наистина като го видя колко е голям все едно отивам не за няколко дни, а да векувам ужас #Crazy

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 01:49 от Mish

# 64
  • Мнения: 958
Аз всичко побрах в един среден сак нямам намерение да векувам в болницата Simple Smile
Като гледах в тина киркова как големите сакове се моткаха по коридорите и ги подритваха реших да взема смао най необходимото а останалото мъжа ми ще го донесе послв. Само шишето с вода няма къде да завра ама ще го взема в торбичка заедно с приборите и чашка и чинийка.

За лошите мисли гонете ги наистина защото човек се настройва според това, ако мислиш лоши неща те ти идват до главата, затова само положително мислене и никакво четене на тъжни истории, да такива неща има много за съжаление но на вас няма да ви се случат  Peace
Аз от 2-3 месеца чета само хубавите истории за раждане и никакви такива страшни, пък каквото дойде ще го преживеем.
Аз снощи нито имах контракция нито болка може би като се разхождах цял ден и ми се размина Simple Smile, единствено като ходя имма едно прорязване болка като тази на прегледа за разкритие и си го обяснявам че матката се разширява. Но сравнение с предишния бунт на бебето дето само не се въртеше на 360 градуса тия дни се е кротнало имам чувство че сутрин леко се протяга и вечер пак колкото да ми покаже че мърда и дотам, това ми е от 2 дена преди беше ритане ръчкане само се оплаквах, сега се оплаквам че не мърда, то угодия няма Sad

# 65
  • Мнения: 305
Да,найстина от тези черни мисли отърване няма,и аз така като си мисля,че на мен такова щастие не може да ми се случи Rolling Eyes.Много нереално ми се струва понякога,някак не мога да се възприема като майка и дано найстина след раждането всичко се подреди. Вие момичета колко лигнин взехте,че аз още не съм купувала та се чудех.

# 66
  • Мнения: 155
Добро утро момичета!
Гледам,че всички треска ги е за тресила-явно е нормално!Виждам,че ме съм само аз с гадни мисли в главата.Ето тази нощ нямах болки,но не можах да спя точно от такива лоши неща,които си мислех.Ядосвам се на себе си,защото по принцип съм наистина силен човек ,а сега съм се предала.
Искам да посъветвам всички,които ще раждат нормално-ако ми приемите съвета-момичета въпреки подготвителните болки,ако нямате забрана от лекарите-ДВИЖЕТЕ СЕ КОЛКОТО МОЖЕ ПОВЕЧЕ!С Йосиф бях като катър,постоянно ми говориха,че ще го родя по улиците Laughingно аз имах едно много лесно раждане-въпреки че сутринта смятаха да ме резнат-в 11ми сложиха успокоително да си поспя(но аз така и не легнах-продължих да си обикалям коридора),в12.30 започнаха силни болки,разкритие 6 см се оказа,че имам,хайде докато ми правиха клизмата ми се спукаха водите и в 2часа през нощта го родих моето голямо съкровище.
Утре,кой има желание да ми бъде щъркелче?
Ох стискайте палци!

# 67
  • Мнения: 74
Добро утро, момичета!  bouquet
Аз тъкмо ходих до магазина и разбрах , че днес времето ще е страхотно(без вятър)! И мисля да се поразходя , пък и днес май ще има лекция от училището за бъдещи майки и мисля да отида ако се чувствам добре! Казвам така , защото от снощи и аз съм с такива менструални болки, а така ми се иска поне още две седмици да се задържат в мен бебенцата! Praynig Praynig Praynig
 На мен за болницата ми стигна една средно голяма чанта! Но памперсите, мокрите кърпички, сапуна и олиото са в друга (найлонова). Защото нея ти я вземали и не седи при теб! Така , че и вие пробвайте така! Да изместите нещата за бебчо в др. чанта! Peace
А лигнин,в Русе не ни искат! Thinking Ама се чудя дали да взема!
Нина това е номера ми, пусни SMS и всичко ще докладвам: 0888915735- Рени
 Стискам ти много палци , дано всичко мине успешно , и много да нацелуваш бебчо от нас! Peace Peace Peace

# 68
  • Мнения: 305
Нина,ти защо така рано бе душа!?Секцио ли ще раждаш?

# 69
  • Мнения: 1 516
И моят куфар е огромен. Но нямам нищо излишно... Аз нали стегнах багажа много отдавна и всеки ден си викам как ще ми се смеят в родилното, че съм си помъкнала цялата къща. Но свикнах с мисълта - по-добре да м исе смеят отколкото нещо да ми липсва Simple Smile

Нина , успех. ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД УТРЕ И ЧАКАМЕ НОВИНИТЕ ОТ РЕНКА Simple Smile

# 70
  • Мнения: 155
Рени,благодаря,утре като се посъвзема ще ти звъна направо-мразя да пиша SMS.
Радост,благодаря!Живот и здраве и аз ще стискам палци и ще се моля за всяка от вас когато дойде време.
Нина,ти защо така рано бе душа!?Секцио ли ще раждаш?
Да,мила-утре ми е секциото(при мене е рисковано да раждам по нормален начин).При мене ехографа от самото начало си ми показва около-30.1-2.2 термин.На последния преглед доктора каза,че не можем да рискуваме да чакаме повече-а и според него бебо ще тръгне преди29.1,така че утре е великия ден-въпреки моето желание да мине поне 1.2,но все пак съм доволна,че се устискахме до сега.

# 71
  • Мнения: 74
OK, Нина! Както си решиш, мен не ме притеснява!Ще чакам да звъннеш! В колко часът е секциото?? Още веднъж късмет от мен!! Peace Peace Peace Всичко ще е наред , не се бой!! Hug

# 72
  • Мнения: 958
nina_j пожелавам ти леко раждане утре и да мислиш само за щастливия момент в който ще гушкаш бебчето.
Стискам палци и искам и аз вечееееееее  Praynig

# 73
  • София
  • Мнения: 969
Нинка,
ще се моля и ще стискам палци всичко да е наред и с теб и с бебо и много бързо и лесно да мине всичко, и вярвам че така и ще бъде. ние всички сме с теб. имаш и моя номер. много целувки Hug

# 74
  • Мнения: 155
Момичета,благодаря Hug!
Утре по това време трябва вече да съм гушнала бебо Praynig
Обещавам на всички на които имам телефоните да се обадя-само всичко на мине наред!

Общи условия

Активация на акаунт