Лято в Албена 2023г.! (Тема 2)

  • 46 977
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 35 200
Мина през Калиакра Маре вчера. Много празен ми се стори спрямо преди 3 години по същото време

# 76
  • Мнения: 35
От утре сме в Гергана, ранно настаняване.
привет! Там ли сте ? Очаквам коментар с нетърпение Simple Smile
Аз също чакам отзиви.За първи път ще почиваме в Албена Simple Smile

Да.
Плаж - пълен, много нови чадъри, защото първите 2 реда са празни, нали са платени, а хотелът е пълен.

Храна - има нови моменти, лато сьомга на скара за вечеря, соеви млека за закуска, но има и минуси - еднообразно пилешко на скара и тиквички с патладжан на скара. Ми слага година имаше готвено телешко всеки ден, а сега липсва изобщо. Десертите са по-разнообразни, сладоледите - албенски, от всички цветове има по всяко време (без закуска). Като цяло - още може. На пуул бара следобед има гофрети, хубави кюфтета и кебапчета и пържени картофи.
Алкохол - бира наливна Бекс, среден клас вносен алкохол - червено Джони, джин Гордънс.  В минибара се зарежда всеки ден вода, малка Бургаско, един сок и едно кенче Пепси. Понякога се правят на разсеяни и не зареждат. Същото е и с почистването на стаите, уж е всеки ден, ама понякога пропускат -:)

Стараят се хората, спор е няма, лудница е обаче, може би им трябва време да се окопитят.

Сигурно съм изпуснал някои неща, ако има нещо питайте.
Благодаря за отзива.Искам да попитам и за паркинга,къде е най-удобно да си оставим колата?Автогарата разбрах ,че е доста далече от хотела Thinking

# 77
  • Мнения: 9 026
Влизате и имате 30 минути да отидете до Мура. Там, който кара, ви оставя с багажа, викате си шатъл ма Гергана по телефона, а шофьорът се връща, излиза от комплекса, върти на кръговото и влиза на автогарата, оставя колата, хваща си шатъл до Мура, на всеки половин час е, ще сложа тук разписанието по-късно.  Така плащате по 5 лв на ден.
Ако си оставите колата до Мура, плащате по 20 лв на ден.

# 78
  • Мнения: 35
Влизате и имате 30 минути да отидете до Мура. Там, който кара, ви оставя с багажа, викате си шатъл ма Гергана по телефона, а шофьорът се връща, излиза от комплекса, върти на кръговото и влиза на автогарата, оставя колата, хваща си шатъл до Мура, на всеки половин час е, ще сложа тук разписанието по-късно.  Така плащате по 5 лв на ден.
Ако си оставите колата до Мура, плащате по 20 лв на ден.

Благодаря ви много:smile:

# 79
  • у нас
  • Мнения: 1 872
Кой ресторант препоръчвате за Дюн араунд?

# 80
  • Мнения: 35 200
Днес има концерт на Стефан Илчев. Но аниматора нито знаеше на кого е концерта, нито къде ще бъде

# 81
  • Мнения: 9 026
Днес има концерт на Стефан Илчев. Но аниматора нито знаеше на кого е концерта, нито къде ще бъде
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02kuRF1ZEU5vHXk … d=100064519461391

# 82
  • Мнения: 35 200
Аз прочетох. Само ме дразни липсата на анимация в хотела. В Лагуна и в Малибу музиката не спира, аниматорите са навсякъде, а в Сенди едно заблудено момче, което говори избирателно с хората на басейна

# 83
  • София
  • Мнения: 11 577
Паркинг - може на автогарата, може и пред Мура.
Във всички случаи, надявам се да останете доволни от Гергана. Мисля, че ще ви хареса доста.

Няма перфектни места, създадени от човешка ръка, им перфектни изживявания обаче.Пожелавам ви едно такова в Гергана.

# 84
  • Мнения: 35 200
Дино паркът е много интересен .
Честно казано, и Дино паркът и терариумът ги посетих само заради децата, но и на мен много ми харесаха.

# 85
  • Мнения: 35
Паркинг - може на автогарата, може и пред Мура.
Във всички случаи, надявам се да останете доволни от Гергана. Мисля, че ще ви хареса доста.

Няма перфектни места, създадени от човешка ръка, им перфектни изживявания обаче.Пожелавам ви едно такова в Гергана.
Благодаря Ви,нямам търпение вече.Приятно прекарване и на вас,ако все още сте там!

# 86
  • Мнения: 2 509
Дино паркът е много интересен .
Честно казано, и Дино паркът и терариумът ги посетих само заради децата, но и на мен много ми харесаха.
И аз нямам търпение вече! А къде се намира този културен център? Срещу Добруджа?

# 87
  • Мнения: 35 200
Да. Преди тенис кортовете е Дино центъра.
По принцип не са позволени снимки вътре. Разбрах го след като излязохме

# 88
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
Здравейте!

Моля, ако някой може да даде пресен отзив за Елица и/или Компас, да сподели!  Къде е плажната зона на Компас? Как е храната и базата на двете места?

С две големи деца сме и става доста сложен избора на място, което да ни е по бюджета, но и все пак да е сравнително прилично. Не сме претенциозни - да е сравнително чисто и храната да е прилична.  Два пъти сме почивали в Оазис, и веднъж в Арабела бийч, но не ми се иска децата да спят на двоен креват, а и в двата няма опция за спалня + две единични легла. Последните две години не сме били в курорта и нямаме поглед, така че всяка актуална информация, ще ми бъде от полза.

Благодаря предварително!

# 89
  • София
  • Мнения: 1 651
Въпреки, че не съм била нито в Елица, нито в Компас - аз лично бих препоръчала Елица.
Едва ли ще има някаква съществена разлика в храна и хигиена. Елица обаче е на самия плаж и усещането за море ще е по-пълноценно.

Общи условия

Активация на акаунт