Тае бо - да друсаме телеса заедно

  • 36 904
  • 370
  •   1
Отговори
# 345
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Забележка е, да Simple Smile Отчетните теми са другаде.
Нямам какво да кажа по темата конкретно, защото в момента на тае-бо не ходя, както писах по-назад, съвпада ми с друг ангажимент часът, а не искам да ходя при друг инструктор.

п.с. малко по-късно ще изтрия някои неща от последните страници, може би, вкл. това.

# 346
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
темата наистина не е да кажем днес какво сме правили. има си отделна тема - как тренирах днес.
по-скоро е да обменим информация за тае бо, да изкажем впечатления от инструктор (макар че повечето тренират в къщи, с клипчета от нета), да споделим ефект (аз засега мога да споделя леееко стягане на краката и поофермени мускули на ръцете). Mr. Green

# 347
  • Мнения: 3 216
Какво клипче от нета ще ми препорьчате като за начинаеща?

# 348
# 349
  • Мнения: 550
момичета, може ли да помоля някоя от вас ако има разписанието на фламинго да ми го напише или снима по някакъв начин, че те как пък един сайт не си направиха, и по телефона като звъня ми вдигат в библиотеката ли не знам какво има там на 2 етаж...
благодаря предварително Simple Smile
п.с. не е баш по темата, но понеже знам, че темичката е пловдивска, а и по едно време тренировките бяха във фламингото. та, надявам се да бъда извинена Simple Smile

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 15:31 от zero

# 350
  • София
  • Мнения: 188
Здравейте, момичета. И аз почвам за първи път тае-бо (вкъщи) и ще докладвам докъде съм стигнала с резултатите  Hug Само ми трябва малко мотивация, че ми е пълна графика и мързела малко надделява...

# 351
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
zero , заповядай графика на залата във Фламинго http://aerobicstudiom.com/

# 352
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
...както и програмата на Поли Simple Smile
http://www.letsgym.com/contacts/

# 353
Здравейте момичета
искам да питам за тае-бо което се провежда в 60-то класно
само два пъти в седмицата ли има от 19 ч
а аеробика кога има
кога трябва да се запишеш за да посещаваш
някой да сподели повече информация
предварително благодаря на всички които ще пишат

# 354
  • Мнения: 484
В 60-класното имаше Аерокикбокс миналата година. Беше само 1 път седмично. Никога не е имало аеробика.

# 355
Здравей Поли
ти се занимаваш с това тае-бо
какво представлява точно
нещо като аеробиката ли е
какво точно се играе
ще може ли всеки да играе
и да ми кажеш нещо повече
аз искам да се запиша но първо искам да знам какво представлява
благодаря приятен ден

# 356
  • Мнения: 484
Тае бо-то е комбинация от аеробика и удари с ръце и кикове (ритници) от бойните изкуства. Тренира се на музика, темпото се променя - бързо и умерено. Доста е натоварващо и ефективно.
Всеки може да се включи в тренировките, с някои изключения по медицински причини. И друго - няма нужда да се записваш, идваш пробваш и ако ти хреса, идваш пак Simple Smile

# 357
  • Мнения: 3 216
Поли и аз имам вьпрос. От доста време ви гледам графика и трудно бих го сьчетала с моя. Примерно единя ден мога да дойда на тае-бо другия ден на нещо друго. Това добре ли или трябва да се тренира  едно и сьщо нещо(примерно тае бо или аеробика)?

И сьщо да попитам подходящо ли е за хора ,които не са тренирали никога нищо друго и водят много заседнал начин на живот? Дали не трябва да почна с нещо по-леко? Embarassed

# 358
  • Мнения: 484
Напротив, по-добрият вариант е различните стилове да се редуват. Най-добре е нещо интензивно (тае бо, аеробика) и нещо по-нискоинтензивно (каланетика, пилатес).
Много хора започват с тае бо, без преди това да са правили друго. Ела и виж, след часа можем да обсъдим кой час (или часове) ще е (ще са) подходящ ( подходящи) за теб.

# 359
  • Мнения: 3 216
И последно питане Embarassed

Аз не искам да отслабна,искам само да се стегна-работя по 8 часа на компютьр и се чувствам зле. КОе по -подходящо -тае бо или аеробика.

Мнго благодаря за отговорите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт